Rostoucí židle, poradíte prosím?

honzulka
12. led 2013

Maminky poradíte mi prosím?Potřebuji koupit rostoucí židli,aby jí mohla používat Terezka u stolu na jídlo a na střídačku s ní i Jeník na psaní úkolů...Píšeme zatím stále v kuchyni u stolu,ale špatně se mu tam sedí,tak mě napadlo koupit tuto židli a zabít dvě mouchy jednou ranou.. 🙂 Děkuji za tipy.. 😉 a rady.. 😉

ludva
12. led 2013

@honzulka Ahoj, taky mám doma Terezku a Jeníka 🙂, ale trošku starší 🙂
My máme už roky rostoucí židli TEREZKA a jsme s ní maximálně spokojení. Nosnost 90 kg a hlavně masivní provedení. Máme i JITRO, to máme rok a jsem ze židle trošku zklamaná :( Sedátko se vysouvá, celkově je TEREZKA robusnější, sympatičtější. Máme ji doma už 10 let (je to vůbec možný?? 😕 ) a je stále jako nová. Kupovala jsem ji z důvodu jako ty, Jendovi ke stolu na krmění a Terezce na malování 🙂

honzulka
autor
12. led 2013

@ludva Je,no vidíš...já máme ještě Tomáška.. 😀 Tak to slyším ráda..já měla tu Terezku vyhlídlou,ale právě se bojím,abych nekoupila levněji,ale třeba horší..Hodně se tu píše o té Jitro,tak budu ráda za klady TEREZKY..😉

ludva
12. led 2013

@honzulka no vidíš a já mám ještě Matějdu 🙂 Jooo s Terezkou jsem spokojená 🙂 Myslela jsem, že už se nevyrábí, ale nedávno jsem ji viděla v obchodě 🙂 Jitro má holt lepší reklamu 🙂 Terezka je sice ze smrkového dřeva, ale přijde mi lepší 🙂 Snad nebudeš litovat 😉

ofelieee
12. led 2013

já mám pro Kubu JITRO, Kuba je teda ještě malej a zas tak moc v ní nepobyde, ale i tak už teď jsem s ní moc spokojená. Nebo prostě - v pohodě. A snadno se s ní manipuluje, i já ji v pohodě umím nastavit tak, jak je potřeba...

llluckaaa
12. led 2013

U nás má každý svoje Jitro a je to super. Konečně sedí pěkně u stolu a dobře se jim jí.

vercabr
8. únor 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Ahoj, taky hledám nějakou fajn rostoucí židličku, ale spíše do pokojíčku, nevíte, kde nějakou kvalitní pořídit?

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vercabr
14. únor 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Ahoj, jo? No vypadá dobře. Díky za typ, možná se pro ni rozhodnu. Za tu cenu by mohla být kvalitní 😎

martinaa2
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
bacovaa
14. bře 2013
Uživatel bacovaa je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od bacovaa.

já rostoucí židli taky doporučuju. Máme doma 2 a to už tak 5 let. A furt supr.
A tu co jste sem dávali taky vypadá dobře a za tu cenu taky už musí být kvalitní.

vercabr
25. bře 2013
Uživatel vercabr je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od vercabr.

Fajn, objednávám, myslím, že se to vyplatí a doufám, že bude kvalitní. Tak děkuji za radu

sandam
8. dub 2013
Uživatel sandam je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sandam.

Čaute, a je k rostoucí židli fajn i rostoucí stůl? Máte doma někdo obojí?