• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rostoucí židlička Stokke. Máte zkušenost?

2. října 2012 
mate s ni nekdo zkusenosti? co si o tom myslite?
http://www.stokkeusa.com/tripptrapphome.htm
ma to byt zidlicka od pul roku, pro skolaka i dospelaka do 130kg
25. čer 2008 v 16:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jí máme už cca 5 měsíců a naprostá spokojenost. Vybírala jsem dle bezpečnostních testů a recenzí na tuto židličku. Dcerce jsem koupila židličku v červené barvě a je fakt super. Navíc malá sama začala sedět až v 11 měsíci (je předčasně narozená) a tak jsme jí začali využívat až okolo 10 měsíce. Je to jediná židlička, kde mi krásně sedí (ještě teda docela dobrá je ta z Ikei). V ostatních - plastových mi ihned jede dolů a je tam tak nějak v pololeže, tady v té židličce tu možnost nemá. Navíc jsem chtěla židli, kterou nebudu používat jen cca 2 roky a Stokke to naprosto splňuje.
25. čer 2008 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevis, do kdy by se melo pouzivat to operatko, aby prte nevypadlo?
25. čer 2008 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ja mam podobnou, ale ceskou http://www.webareal.cz/uskritku/eshop/17/0/5/667 :wink:
naprosta spokojenost. Koupila jsem si k tomu i kalhotky a malej je uz 14dni v zidlicce. Kalhotky se pripevnuji druky a jakmile bude vetsi, pouze je odepnu. Neporizovala jsem k tomu pultik, protoze s pultikem se zidlicka neda zasunout kestolu.
25. čer 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta vypada taky dobre :slight_smile: o necem takovem premyslim. jidelni zidlicku mam cestovni, nijak to nehori, ale libi se mi, ze by mela byt zdrava pro vsecky vekove kategorie
25. čer 2008 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz nikdo nemate zkusenost?
26. čer 2008 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tlapicka Je opravdu tak skvela nebo je to spise normani zidlicka s dobrou reklamou?
27. čer 2008 v 16:57 • 2 děti • Odpověz • Pošli IP

ladunka Ahoj, byla jsem se dnes podívat na Stokke v obchodě - vypadá hodně dobře, ale překvapilo mě, že je celkem nízká - nejvyšší poloha sedáku 55 cm, opěrka zad ve výši max. 77,5 cm. Pro srovnání - např. Jitro je větší, má 61/85 cm.

Není tu někdo, kdo Stokke má? Máme dost vysoký jídelní stůl (70 cm) a obávám se, že Stokke proto nebude ta pravá volba.. díky za zkušenosti.
27. říj 2008 ve 13:26 • 1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2011 (31. tt) • Odpověz

Delete - Edit
3. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkouším oživit diskusi. jelikož je to investice nemalá a já o ní vážně uvažuju, tak bych ráda slyšela jen pozitivní ohlasy :grinning:))) jak jste spokojené? :dizzy_face:
2. říj 2012 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek