Rostoucí židlička Stokke. Máte zkušenost?

tlapicka
25. čer 2008

mate s ni nekdo zkusenosti? co si o tom myslite?
http://www.stokkeusa.com/tripptrapphome.htm
ma to byt zidlicka od pul roku, pro skolaka i dospelaka do 130kg

gabrielad
25. čer 2008

My jí máme už cca 5 měsíců a naprostá spokojenost. Vybírala jsem dle bezpečnostních testů a recenzí na tuto židličku. Dcerce jsem koupila židličku v červené barvě a je fakt super. Navíc malá sama začala sedět až v 11 měsíci (je předčasně narozená) a tak jsme jí začali využívat až okolo 10 měsíce. Je to jediná židlička, kde mi krásně sedí (ještě teda docela dobrá je ta z Ikei). V ostatních - plastových mi ihned jede dolů a je tam tak nějak v pololeže, tady v té židličce tu možnost nemá. Navíc jsem chtěla židli, kterou nebudu používat jen cca 2 roky a Stokke to naprosto splňuje.

tlapicka
autor
25. čer 2008

nevis, do kdy by se melo pouzivat to operatko, aby prte nevypadlo?

zdina
25. čer 2008

ahojky, ja mam podobnou, ale ceskou http://www.webareal.cz/uskritku/eshop/17/0/5/667 😉
naprosta spokojenost. Koupila jsem si k tomu i kalhotky a malej je uz 14dni v zidlicce. Kalhotky se pripevnuji druky a jakmile bude vetsi, pouze je odepnu. Neporizovala jsem k tomu pultik, protoze s pultikem se zidlicka neda zasunout kestolu.

tlapicka
autor
25. čer 2008

ta vypada taky dobre 🙂 o necem takovem premyslim. jidelni zidlicku mam cestovni, nijak to nehori, ale libi se mi, ze by mela byt zdrava pro vsecky vekove kategorie

tlapicka
autor
26. čer 2008

uz nikdo nemate zkusenost?

krista
3. lis 2010

tlapicka Je opravdu tak skvela nebo je to spise normani zidlicka s dobrou reklamou?
27. čer 2008 v 16:57 • 2 děti • Odpověz • Pošli IP

ladunka Ahoj, byla jsem se dnes podívat na Stokke v obchodě - vypadá hodně dobře, ale překvapilo mě, že je celkem nízká - nejvyšší poloha sedáku 55 cm, opěrka zad ve výši max. 77,5 cm. Pro srovnání - např. Jitro je větší, má 61/85 cm.

Není tu někdo, kdo Stokke má? Máme dost vysoký jídelní stůl (70 cm) a obávám se, že Stokke proto nebude ta pravá volba.. díky za zkušenosti.
27. říj 2008 ve 13:26 • 1 dítě - čeká miminko, termín má v lednu 2011 (31. tt) • Odpověz

Delete - Edit

hehena
2. říj 2012

zkouším oživit diskusi. jelikož je to investice nemalá a já o ní vážně uvažuju, tak bych ráda slyšela jen pozitivní ohlasy 😀))) jak jste spokojené? 😵