Rysky na lahvičkách Avent. Je to přesná stupnice?

beatrice7
7. únor 2011

Ahoj holky, jsem jediná komu množství odměřené vody na přípravu mléka v lahvičkách AVENT nesedí ve srovnání s lahvičkami od jiných výrobců ? Je tam rozdíl i 20 ml... 😕

beatrice7
autor
7. únor 2011

Napadlo mě, že jsem možná až moc puntičkářská, třeba to nikdo neřeší ?

takyja
7. únor 2011

To je docela dramatická situace - zejména při podávání UM, kde musí být namícháno přesně - dnes ověřím a dám vědět a pokud to tak bude, tak jim do Aventu napíšu "hezký" email. Puntíčkář jsem hrozný, takže tohle mne docela vytáčí...

crca
7. únor 2011

Máme je skoro od začátku a fakt jsem to nikdy neměřila 😀 Prostě 180ml,tak dám 180ml 😅 Vzhledem k tomu,že mě nikdy nepili a nevypili to,co by měli tak jsem to neřešila 😀

beatrice7
autor
7. únor 2011

@crca nemyslím množství mléka, to je jedno, kolik zbyde, ale já jsem v nich odměřovala vodu a pak přidávala prášek. A fakt to nesedí ! 20 ml je docela dost podle mě.

kikimaruska
7. únor 2011

Tenkrát jsem si toho všimla také. Měla sem doma lahvičky od několika firem a Aventky mi měřili jiné množství. Ale počítala sem s tím a dávala o 20 ml víc vody, než je ryska, která mi neseděla...a dál to neřeším. Ale vím o tom- mám lahvičky z roku 2008.

takyja
7. únor 2011

@beatrice7 Ještě jsem si vzpomněla, že jsme s manžou při odměřování vody na UM v lahvičkách vzpomínali na hodiny chemie a řešili, jestli platí ta střední nebo horní hladina... Je to šumák, když jim to ujíždí o tolik... ach jo...
Jinak naše nesedí ty nejmenší, rozptyl je 5 ml, ale i to mi u prcka, který dostává 30 ml UM, přijde hodně. 😠

crca
7. únor 2011

Tak jsem to zkoušela přeměřit a mě to teda sedí 😅

pett7
7. únor 2011

Zkuušela jsem Mam, Avent 125 a 260, Tomme Tippee a Canapol Babies a sedí mi všechny..

meo
7. únor 2011

já jsem to zkoušela s kuchyňskou odměrkou a tam to taky sedí.
Třeba to je nějaká vadná série