Sportovní láhev pro batole. Poradíte, jaká je nejlepší?

neu.sona
31. srp 2011

Ahoj holky, pořád nemůžu narazit na tu správnou lahev pro syna, aby byla fakt dobrá. Nekapala, dobře se umývala, měla aspoň 450-500 ml, protože syn hodně pije a nechce se mi dělat neustále dokola jedno pití za druhým. Už jsme vyzkoušeli hodně sportovních lahví. Naposledy junior cup od NUKu, ale ta stejně taky kape, malý hned ten vrch rozkousal a to do něj podle mě moc nekousal a hlavně je malá :((.
Díky za odpověďi a návrhy.

neu.sona
autor
31. srp 2011

Nikdo nic??

hobitkova
31. srp 2011

my máme zdravou láhev R&B a jsem s ní max. spokojená: http://www.slune.eu/napojove-lahve/zdrave-lahve..., vůbec nesmrdí, i když v ní zapomenu nápoj třeba přes noc

blondynka400
31. srp 2011

Já tedy používám klasické petky ty sportovní 0,75, třeba aguila a pod. Je to praktické, každý den má novou (jen vyjímečně jí vodu dolévám) a hlavně si přijde jako velká, že pije taky z petky a sama, navíc to nikde nekape a pod, kdekoliv to můžeš koupit, z hygienických důvodů mi to přidje taky lepší. Z různých "speciál" lahví mi pít ani nechce, osobně mi to přijde jako vyhozené peníze...

anka.
31. srp 2011

@neu.sona doporučuju láhev SIGG. Po zkušenostech s různými "nekapacími" lahvemi a hrnečky jsme ji pořídili - už je to určitě víc než rok, a pořád naprostá spokojenost. A hlavně: fakt neteče, nekape za jakékoli situace. Existují různé velikosti, (barvy, obrázky 🙂 Používáme každý den a je skvělá!

petrakm
31. srp 2011

Ahoj, tak my jsme pořídili (po x vyhozených lahvi kvůli plísní) konečně jednu pořádnou ,ale teda cena 300..neteče samovolně,díte musí nasat,je tam i otocny ventil close x open,myslím,ze je to cyklistická firma camelbak,objem 0,75..

petrakm
1. zář 2011

@neu.sona
ahoj,jojo, to je ona 😉

benjik
1. zář 2011

@neu.sona dobrá otázka,mě příjdou malý totiž i ty petky od jupíků. Dcerka pije totiž hrozně, i ta půllitrovka je za chvíli pryč.

berenika39
1. zář 2011

@benjik kupuju mattoni sport, to je litr🙂

benjik
1. zář 2011

@berenika39 to by mohlo stačit😀

dana3262
2. zář 2011

My mame netekouci pitko avent philips a je docela dobry.

dejna02
2. zář 2011

My používáme sportovní lahev Tupperware, malý jí má skoro rok a pořád super, neteče, umí si ji sám otevřít pomocí zubů 🙂

neu.sona
autor
2. zář 2011

@benjik
@berenika39 no právě od jupí a mattoni sport a podobné jsem kupovala, ale vadí mi, že se brzo zničí a jdou špatně umýt. a když si člověk spočítá, kolik stojí ty lahve, tak když koupí jednu pořádnou a kvalitní, tak rozhodně ušetří.
@dana3262 ta nám tekla téměř pořád.
@dejna02 slyšela jsem o ní, ale kamarádka jí má a moc s ní spokojená není :(

berenika39
2. zář 2011

@neu.sona já jí nechávám tak dva tři dny, šoupnu normálně do myčky, víčko zvlášt, a pak dám jinou. petr pije čistou vodu nejradši, většinou kupuju aquilu nebo rajec, ty mají ty nekapající membrány. jinak jsem zkoušela taky všelijaké ty sportovní, ale časem jsou takové zalezlé, taky jsem žádnou nevychytala, tak kupuju vždycky celé balení rajce a vydrží to docela dlouho.

benjik
2. zář 2011

@neu.sona mě se naopak špatně vymývají ty sportovní jak mají ten ventilek,ty petky jsou pohoda. před každým naplněním vypláchnu teplou vodou,membránu vymuji houbičkou se saponátem a je.Ale každému vyhovuje něco jiného.

dana3262
2. zář 2011

@neu.sona fakt?! Nam netece vubec a vicko se docela dobre myje. Jen nechapu, proc je to tak uzky a hluboky ta nadoba. Pouzivam houbicku napichlou na vidlicce 😀