• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Sterilizátor, ohřívač lahví. Jaká značka?

19. září 2016 
Ahoj, chtela bych poprosit o rady a zkusenosti se sterilizatorem a ohrivacem lahvi. Cekame druhe mimi a chci odstrikavat a krmit obcas z lahvicky, i kdyz budeme normalne kojit, aby to nedopadlo jak s malou, ktera lahev vubec nechtela a pak jsem ji nemohla naucit z niceho pit:slight_smile:. Ale prave proto nemam zkusenost. Chtela bych koupit avent nebo tefal. Nejsou zbytecne drahe. Mate dobrou zkusenost i s jinyma znackama? Diky
27. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brisalek Ja mam digitalni elektricky sterilizator Avent a jsem velmi spokojena. Ohrivac mam od Babymoov, model In&Out a take spokojenost. Volba padla na nej protoze se da pouzivat i v aute, je tam adapter do zapalovace.
1. lis 2010 v 00:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja mam Avent startovaci sadu elektrickeho parniho sterilizatoru a jsem moc spokojena. Je maximalne objemny (ale pritom uzky, vejde se krasne na kuchynskou linku), vejdou se tam lahvicky ruznych velikosti i znacek, da se pouzit bud cely nebo rozlozit pro pouziti treba jen na dudliky, atd. Navic ho nemusim davat do mikrovlnky, pracuje sam a taky se sam vypne!:slight_smile: Vysterilizovano za sest minut a bez namahy, opravdu doporucuji, je to zazrak!:slight_smile:
23. čer 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,
mohu doporučit parní elek. sterilizátor od Aventu, jsem s ním moc spokojená. Ušetří mě spoustu času, než se neustále vyvařovat s lahvičkama, používat drahé sterilizační tablety a podobně. Sterilizace trvá jen pár minutek, naskládáte až 6 lahviček, postupně odebírám až dojdou vím, že za pár minutek mám zas opět hotovo. Používám na lahvičky, dudlíky, kelímky pro prcka na uschování jídla atd....
27. čer 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mohu jedině souhlasit s předešlými maminkami, s parním. sterilizátorem AVENT. Je prostorný,tichý a rychlý. Už bych neměnila :wink:
29. čer 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “inzerce”
1. říj 2014 v 11:38 • danaleitner
@brisalek sterilizator parni do mikrovlnky od Babymoov - velky, 100% spokojenost, novy stal do 500,-. Ohrivacka lahvi Avent, dobra kdyz neni vetsi mnozstvi mlika, jinak to trva.
1. říj 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mela samoohrivaci lahev kterou jsem ocenila na prochazkach a taky v noci. za 60 vterin mi ohrala mleko maly byl spokojen a ja taky. Nabíjí se ve vrouci vode a tim se taky sterilizuje,
16. bře 2015 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zkusim obnovit diskuzi, chci si koupit ohrivac lahvi, ale nevim, jestli to ma cenu. Ted v noci ohrivam tak, ze mam v loznici druhou rychlovarku s minimem vody, tu preliju do kovoveho hrnicku a supnu tam lahvicku, zabere to tak 2-3 minuty. Co mi na tom vadi, ze to hluci, kdyz se voda zacne varit a budi to manzela.

Jake mate ohrivace, jsou slyset, kdyz jsou v provozu a co je na nich dobre a co spatne?

Jinak me zaujal Avent (maji dva typy, nechapu moc, jaky je v nich rozdil), Babymoov a Yoomi, mate zkusenost? ale nerada bych kupovala nejakou blbost. Takhle jsem koupila od Aventu termosku a vubec nepouzivam.

Predem moc dekuju za reakce.
19. zář 2016 v 18:21  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek