Termonádoba od Farlinu. Jak dlouho udrží jídlo teplé?

lenalena
26. únor 2010

Ahoj holky, nemáte zkušenost s termonádobou na jídlo? Jak dlouho v ní jídlo vydrží teplé? Koupila jsem si termoobal na lahve v dm, ale to je k ničemu, v tom vůbec nic teplé nevydrží, dala jsem tam úplně horkou vodu a za dvě hodiny byla skoro studená, o jídle ani nemluvím, tak sháním něco lepšího, ale už nechci vyhodit peníze za něco nefunkčního...

laska.nezna.hranic
26. únor 2010

mám úplně stejný dotaz 🙂

vladimuraz
27. únor 2010

Ahoj, tak já za celou dobu nenašla nic (ani ze zkušenosti kamarádek), v čem by vydrželo jídlo teplé dlouhou dobu, Farlin bohužel neznám. Nejvíc se mi osvědčila termoska s horkou vodou- vydrží téměř celý den, mléko jsem měla odměřené v dávkovači od Aventu. Příkrmy mi ochotně ohřáli všude, kde jsem poprosila - kromě ZOO Jihlava, tam jsou nepříjemní 😝 .

petrach
27. únor 2010

ahoj my máme od Farlinu termoobal za skoro 600kč a taky bohužel teplotu neudrží zas tak dlouho ,kor ted v zime,nechala jsem horky čaj v termoobalu v aute a byl po 2 hodinách studený..přes leto to bylo lepší..
vladi má nejlepší řešení na mlíko a jidlo je fakt dobré si nechat ohřát..já ho v tom sice vozím ,ale když není kde ohřat tak to má spíš pokopjovou teplotu 😝

rioko
27. únor 2010

tak to jsem taky řešila, nakonec taky termoskou s teplou vodou na mlíko - jednu dobu v jedné horkou a ve flašičce studenou a míchala jsem to, čaj taky vždycky vychladne - a to mám termoobaly 3 od různých výrobců a je to všechno stejné, jídlo si taky nechávám ohřívat, ale nevím jakt to budeme dělat třeba v přírodě v létě

lenalena
autor
27. únor 2010

Diky za reakce, vodu na mliko taky vozim v termosce, ale protoze uz dokrmujem, tak jsem premyslela o necem na jidlo a ta nadoba od farlinu mi pripada jak takova termoska na jidlo, ale tezko rict... No treba se ozve jeste nekdo, kdo ji ma. Kdybych se rozhodla ji zkusit, tak vam dam vedet 😉

mirri
27. únor 2010

tak ja mam termosku od farlinu,pouzivala jsem ji pres leto.kdyz jsem tam dala vrele,tak za 2 hodiny to bylo teple.ted pres zimu to odhaduju max necelou hodinu.ja ji hodne pouzivala na kase.uvnitr jsem mela horkou vodu a pak jen prisypala kasi a mohlo se jist...na jidlo ven jsem mela vetsinou hotove sklenicky a to jsem si pak nechavala ohrivat kdekoli vodu.ale myslela jsem si,ze ta termoska bude lepsi.
ono opravdu neni problem si nechat jidlo kdekoli ohrat,zatim nikdo neodmitnul.. 😉

agne
16. kvě 2014

Ahoj, obnovuji diskuzi - je nějaká funkční termonádoba na příkrm (skleničku), aby papání vydrželo teplé, alespoň tři , čtyři hodiny? 🙂

olusenka
16. kvě 2014

@agne já mám termosku na jídlo 0,5l značka Primus, ještě ji vyleju vařící vodou a pak tam teprve dám jídlo a vydrží 4hodiny určitě horké. Malá nízká sklenička 125g i ta větší 190g se tam vejde celá, ta pro děti od 1roku 250g se tam na výšku už nevejde, nejde to zašroubovat, ale to už tam dám jídlo přímo. Taky mám ještě termosku Esbit, taky 0,5l, ta je ale nízká a široká, tam se nevejde sklenička žádná, tam se musí dát jídlo přímo vždy, také vydrží několik hodin jídlo horké, zvlášť poté, co termosku vyliju horkou vodou, navíc je tam ventil na vypuštění vzduchu, což by mělo ještě zvyšovat účinnost. Nevím, ohledně výdrže mě přijdou asi nastejno.

kollle
8. říj 2016

Mate nekdo zkusenosti s termoskou Nuvita, do ktere se davaji 3 nadobky?