Tvrdé nebo měkké pítko v 11 měsících?

rurunka
27. zář 2012

Prosím o Vaše názory. Kluci mají 11m a potřebovali bychom koupit nové hrníčky. Do teď jsme měli z DM nuby se silikonovým pítkem, ale už je potřebujem vyměnit, protože jeden z kluků má 6 zubů a do pítka mi kouše a pak je všude politý, druhému teprv lezou první 2 zoubky, tak nevím, jestli koupit už pevné pítko nebo ještě měkké. Jestli to má třeba vliv na zoubky atd.

cernalu
27. zář 2012

my máme netekoucí od MAM, má takové měkčí pítko 🙂

veruska007
27. zář 2012

Rozhodne tvrde. Mekke jsme meli rozkousane do tydne ☹

jankadudova
27. zář 2012

My mame brcko. Mekke. Myslim, ze to ma byt o tom, co vyhovuje prckovi 😉

monika6e
27. zář 2012

nechala bych na dítěti, co mu bude vyhovovat. Ančí měla už dávno tvrdé, páč všechny měkký rozkousala. Marek má v i roce a půl měkké 🙂

kacikaci
27. zář 2012

už bych asi koupila oběma tvrdé, taky jsme měli měkké pítko, ale poté, co jsem ho co týden vyměňovala, protože bylo rozkousané, jsme pořídili tvrdé a spokojenost

katyxq
29. zář 2012

My nemáme ani jedno, malá se učí pít z obyčejných porceláánových hrnků a sklenic, prostě jí to přidržíme a je to, sice se trochu pobryndá, ale lepší se 🙂.

mis83
29. zář 2012

Já se chystám koupit hrnek od Aventu 360°. Je to netekoucí, bez pítka.

berinka1
29. zář 2012

My meli tvrde i mekke pitko, ale nechce ani jedno, pila jsem pred ni z hrnku,tak se po tom zacala sapat, takze jak pise katyxq vetsinou pridrzuju hrnek (koupila jsem plast. nebot do porcelanu porad kousala), ale ted jsem piridila i ten Avent 360° a ten ji vyhovuje, zatim se tim uci pit,ale napije se🙂