Ucpané savičky od flaštiček. Čím to je?

sisstin
4. únor 2008

Ahoj holky,

podobné téma jsem nenašla..a u nás v tématu s tím nikdo problém neměl. Od začátku se mi ucpávají savičky...je jedno, jaká značka..měla jsem různý 😕 Ted používám Tomee Tipee Close to nature..jsem plně spokojená..ale i u těhlech se občas stane, že musím savičku promačkat..a až pak to teprve teče..takže v průběhu krmení to dělám třeba čtyřikrát 😒

nejdřív jsem používala kojeneckou vodu Fromin a ta je plná sodíku či čeho..takže dělala takovej bílej bordel..a ucpávala to..ted dávám normoš Modrou Aquilu..ale občas to dělá taky..jo..a mlíčko máme Nutrilon comfort..jiný mít nemůžeme kvůli zažívání...

víte někdo, čím to je? 😕

kristi
4. únor 2008

jako ze se ti tam delaji cucky z mlika???

sisstin
autor
4. únor 2008

kristi: no právě...já tam nic nevidím, žádnej cucek..ale prostě, když to otočíš a hrkáš s tím..tak to mlíko ven neteče..a malej teda tahá jak blázen..a naprázdno..takže když to trošku promačkám..tak to pak teče..ale je to otravný..navíc pak to sterilizování jaksi ztrácí význam 😖

schnek
4. únor 2008

to se mi nikdy nestalo. Až teď, když jsem se na spodku krabice baby sušenek dočetla, že se může jedna roztřepat do mlíka. Pořád jsem si říkala, že Ondra jen tak zadudlá a netahá a on to měl, chudák, ucpaný 😅 😀 Co třeby dýl protřepávat mlíčko? nebo větší dirku do savičky?

sisstin
autor
4. únor 2008

schnek: já to mlíko protřepávám dostatečně...právě, že tady se to nikomu nestalo 😕 tak já nevim 😔 fakt mi to dělaly flašky různých značek..s tou Tomee Tipee jsem spokojená...a to mlíko má týct, když se flaška otočí? Já pořád myslela, že právě musej taha mimina..aby to teklo 😕

lenadka
4. únor 2008

sisstin, to budu asi hrcky z mlieka upchaat, ja ked som malu zacala prikrmovat cca od 10 mesiaca tak nechcela flasu ani za svet len taky cumel uuuuplne s drobnou dierkou co musela tahat ako blazon jej vyhovoval ja dospela som mala problem mlieko odtial vytiahnut 😝 😅 a ked sa taka hrcka urobila vtedy to neslo, hrcky sa nerobili pokial voda nebola prilis horuca max. 40°. Pri vyssej sa to stavalo. Skus vodu naskor ochladit na primeranu teplotu a potom zamiesat mliecko, ja som s flasou trepala ako blazon ale zaberalo-a hlavne treba TO rozmiesat HNED len co nasypes odmerky. Ak to to pomoze budem rada. Od roka a pol do 2,5 roka malo moje ditko nutrilon HA, cize znacka podobna 😉

schnek
4. únor 2008

a zkusila to ty? jako se z tý flašky napít, jestli to teče?

sisstin
autor
4. únor 2008

lenadka: já mlíko dávám do teploty na pití..mám ohřívač..takže vím, kolik má stupnů..a hned hrkám..a cucky tam žádný nejsou..takže tím to bohužel není 😒

sisstin
autor
4. únor 2008

schnek: to ne..jenom s tim vždycky hrkám, jestli to kape..a když ne..tak to musím promačkat..a pak už to jde 😕

kristi
4. únor 2008

zkus udelat vetsi dirku, kocko

lenadka
4. únor 2008

tak to je zaujimave, vravim nas cumlik mal sakra malu dierku a zle to s neho islo ale upchalo sa malokedy. Skus teda zmenit znacku za podobny. Vezmi ho do lekarne ak malemu vyhovuje tvar nech ti ukazu co maju snad vyberies 😉

schnek
4. únor 2008

ono pitím se v tý lahvičce udělá lehoučký podtlak, i když je antikoliková a odsává, tak to potom možná proto neteče. A malej tahá?

sisstin
autor
4. únor 2008

schnek: čéče..tím to bude..protože antikoliková je..a malej sice tahá..ale docela slabě..to jsem si všimla 😉

sisstin
autor
4. únor 2008

schnek: on tak 8x zadudle..a pak teprve polkne...takže mu to jídlo pekelně trvá 🙄

lenadka
4. únor 2008

moja nemala antikolikovu flasu a tieklo to 😉 len cumlik mal taku dierocku naboku kadial isiel dnu vzduch, ale to funguje len ked sa flasa fest nezatiahne.

schnek
4. únor 2008

možná je jenom línej 😉 nám nejvíc sedla savička s křížkem, co odsávala jak vzteklá 😀 Schválně to zkus příště sama procucnout a uvidíš 😉

sisstin
autor
4. únor 2008

lenadka: ono asi taky záleží, jak moc mimčo tahá...já mám takovýho nejedlíka..kterej kdyby nemusel..tak snad nejí nikdy 😔 takže on tahá docela slabě.. 😖

kristi
4. únor 2008

vetsi dirku zkus, neboj

sisstin
autor
4. únor 2008

schnek: s křízkem má Avent zrovna ne? 😕 Asi to je fakt tím, že je línej..a cumle to..tak se to pak ucpe bublinou..a když jí vymáčknu..tak to zas jde..takže se asi budu s tím muset smířit 😔 😅

sisstin
autor
4. únor 2008

kristi: no ty savičky s větší už mám nakoupený...ale má je dostat až za 14dní..tak to už vydržim 😅

schnek
4. únor 2008

ne ne, já měla úplně obyčejnou od Farlinu na úzký lahve (krmila jsem ze skleněných, přeci jen tomu plastu moc nevěřím 😉 ), měla křížek, takže tekla, jak mimčo tahalo a tekla docela dost a lehce a měla na lemu ventilek a krásně odsávala, to se Avent může jít zahrabat 😉 kdybys chtěla, pošlu ti link, kde jsem je prvně kupovala na netu a pak už jsem je sehnala i v obchodě. A jinak jsme ani ne ve 3 měsících krmili z lahve se savičkou od 4 měsíců 😀 Taky byl pěknej lenoch a kdyby nemusel, tak nepapal 😀

sisstin
autor
4. únor 2008

schnek, kristi: tak já zkusím dát ty od čtyř měsíců..co to udělá 😉

lenadka
4. únor 2008

sistin moja na pocudovanie je tiez nejedacka-hlavne ked musi zut ale napodiv mlieko dodnes najlepsie vypije z tejto hroznej flase-vlastne cumlika a to bolo zhanania nahradneho-nikde nebol lebo takyto nik nechce tak ho neberu v lekarnach lebo s neho ide hrozne tazko 😅
veru zalezi od toho ktore babo je ake a co si oblubi 😉

sisstin
autor
4. únor 2008

lenadka: no z týhle flašky, co mám..tak pije nejlíp..když to porovnám s jinejma..je dělaná jak bradavka ta savička..takže je měkká..a teplá...z těch tvrdých Aventáckých nevypil ani 20 ml 😔