Velikost savičky. Je důležitá? Mám to nechat na dítěti?

jankadudova
9. čer 2011

Ahoj, chci se poradit. Muj syn pije z lahvicky MAM a ma porad novorozenecky dudlik. Je mu 2,5m Vyhovuje mu myslim, obcas se i zakucka, tak mu nechci davat vetsi. Spis nevim, zda je to k necemu dobre nebo to proste nechat na diteti. Dekuji 🙂

sussanah
9. čer 2011

@jankadudova je to opravdu jen o tom, jak rychle tece mleko. Takze pokud to tvojemu vyhovuje, tak neres a davej porad tu 1. Ja jsem malemu davala obcas flasku (jinak jsem kojila) a velikost 1 - novorozeneckou mel asi do 9m, pak falsku odmitl uplne, takze neres. Az budes mit pocit, ze se treba vzteka, ze mu to tece pomalu, pak bych dala vetsi.

bertica.h
9. čer 2011

ja som obe deti kojila do 2rokov,takže skusenosti nemám,ale nechala by som menší otvor aby dietatko salo...

jankadudova
autor
9. čer 2011

Diky 🙂

crca
9. čer 2011

My teda máme Avent,ale savičky s jedním průtokovým otvorem měli ještě ve 4 měsících 😅 Což je pro novorozence 😅 ,když jsem dala se dvěma tak jak píšeš tak mě kuckali 😉 Takže opravdu jak vám to vyhovuje 😉 😉

jankadudova
autor
9. čer 2011

@crca Dekuju za radu🙂

crca
9. čer 2011

@jankadudova ono si pak samo mimčo řekne kdy přehodit,když už bude dlouho tahat a nebude ho to bavit 😉 a hlavně tebe,když ti pak pije 15 min flašku se 120ml 😀 😀

popellka
23. čer 2011

Ahoj holky,

no tohle je přesně náš problém, nemůžu kojit, tak jedem na Nutrilonu a ne a ne najít tu správnou savičku ☹ zkoušeli jsme Avent, malá to nechtěla - už z porodnice byla zvyklá na klasickej gumáč, tak jsme koupili s jednou dírku a se dvěma, no a teď je tady problém - když jí dáváme pít se dvěma dírkama, vypije sice co má, ale taky se u toho zakuckává, zaskakuje jí a teče všude okolo a když jí dáme s jednou dírkou, tak pěkně bumbá akorát půlku a tu druhou do ní dostat to je teda za trest a stejně většinou ještě zbyde - a to dáváme 60 -70m, ona tím jak je maličká, tak se hrozně brzo unaví a prostě u toho usne........ ☹ a to je taky krmení tak na 20 minut, pak už je to stejně studený, tak já nevím už co s tím 😖

dana3262
23. čer 2011

@jankadudova ted nad tim asi 3 dny presne premyslim, k cemu to je.. My mame taky MAM a na mliko mame 1 a 2. Prijde mi, ze to malymu vyhovuje a je lepsi kdyz to pije pomalu. Je mu 16.m

jankadudova
autor
23. čer 2011

@popellka Vyzkousej lahvicku MAM, ma vazne prijemnou tu savicku, muj Maxik jima od narozeni - taky nekojim. Je k tomu i anti-kolik lahev.