Výběr jídelní židličky, rostoucí židle, atd. Máte tipy?

syrael
30. lis 2007

Zaciname s prikrmy, meme 6 mesici, takze se nam to pomalu chyli s vyberem zidlicky. chtela bych asi drevenou, nejlip nejakou rostouci. Nasla jsem rostouci zidli Jitro, vypada moc dobre a prakticky. Nemate nektera s timhle typem zidlicek zkusenosti? Nakonec bych se klidne nebranila ani nejaky plastovce, pokud bude kvalitni...
Mate li dobre i spatne zkusenosti - sem s nimy!
Predem diky!

mates22
15. říj 2013

@blondys24 my máme jitro a spokojenost velká, právě je na cestě druhá - koupila jsem původně dceři až bude psát domácí úkoly, ale syn z ní skoro nesleze a pak je bitka, takže přidáme druhou, aspoň mu jí optimálně nastavím. Ty ostatní jsem ale naživo neviděla, takže nemám srovnání. Tahle je z tvrdého dřeva, takže vůbec se nerozviklává nebo tak něco, nedá se prakticky překlopit, jen sedák tam nemáme, protože furt prokluzuje tak nějak jak se na tý židličce vrtěj. MM má lehce přes sto kilo a v pohodě ho to udrží. Pro prcka co začíná sedět nevím, ale slyšela jsem na ní i v tomto ohledu chválu

mmiirrkkaa
22. říj 2013

@mates22 Díky za recenzi 🙂 Vybírám Jitro pro syna (2 roky) a nevím, jestli sáhnout po verzi klasik nebo baby. S jakou máš zkušenost?

mates22
22. říj 2013

@mmiirrkkaa to jsem ráda (ale jak říkám, ostatní neznám, třeba bych je vychválila ještě víc), my máme obě židle klasik, přece jen synovi už je tři a půl. Ale v podstatě je to jedno, jediný rozdíl je asi v opěrce, že se dá nastavit tak, aby tam dítě nepropadlo a nebo je vyšší, ostatní parametry jsou víceméně stejné, takže třeba i podle toho, co se ti víc líbí - http://www.zidleprodeti.cz/10967-detska-rostouc.... S nastavením to problém nebude ani u jedné, syn je na svůj věk malej, nosí oblečení 86/92 a krásně jsem mu jí nastavila přímo ke stolu. Jediné, co by mohlo dělat problém je, že to stupátko je poměrně vysoko, ale to bude u baby taky 🙂

mmiirrkkaa
22. říj 2013

@mates22 Díky moc. Velikost oblečení mají stejnou 🙂 A máte to i s područkami nebo bez?

mates22
22. říj 2013

@mmiirrkkaa bez, dcera je tam nemá, takže mladej je tam taky nechce - opičák 😀

ined77
22. led 2014

Dobrý večer maminky 🙂 ,
do naší Wiki knihovničky byl přidán nový článek https://www.modrykonik.cz/jidelni-zidlicka/.
Budu moc ráda, pokud najdete chviličku a podělíte se i s ostatními maminkami o Vaše zkušenosti s výběrem, užíváním a spokojeností s Vámi vybranou jídelní židličkou pro děťátko. Vaše postřehy, tipy a rady mnohé z nás jistě ocení.
Své příběhy můžete psát přímo pod článek do okénka " Moje zkušenosti s ...".
Mockrát Vám děkuji, že pomáháte tvořit a rozšiřovat naši Wiki knihovničku 🙂 .

Pěkný večer všem
D.
@blondys24 @josefina79 @lucka1206 @suchakaterina @googlik @cacorka_andrejka @marky11 @pavlici @tygrous @medvik @markusko @sussanah @sturnus_vulgaris @krista @achina @mipo ... a další 🙂

smallkate
29. led 2014

Ahoj,my jsme po dlouhé uvaze koupili tuhle Mima a spokojenost největší,jak funkčností,tak výzorem vyhrála,je do 45kg takže kromě krmící funkce zastane i lehátko a židli pro většího syna,jde tedy polohovat a samozřejmě i výškově nastavit,za ty prachy by mohla i umět zpívat,nebo houpat,ale člověk nemůže mít vše ha ha ha 😀 😀 první syn měl jako malý klasickou Chicco a kromě toho,že zabírala hodně místa nebyla teda nic extra,u babičky měl zase dřevěnou a pro mě to teda moc půvab nemá,asi nejsem přírodní typ 😀 když už mám za něco dát peníze (ono dnes ty lepší židličky prostě stojí kolem 4-7 tisíc) tak at to apon využiju déle než 3 roky 😝

pidisek
2. únor 2014

@smallkate ahoj presne tuhle chci taky - prijde mi jako skvělá volba 🙂 mas tam prcka od narození?

smallkate
2. únor 2014

@pidisek Od narození ne,koupili jsme ji o něco později,ale od 4 měsícu tam fungoval uplně skvěle,doporučuji,nemusíš kupovat lehátko (které jsem s příchodem židle prodala) a opravdu cena odpovídá kvalitě a hlavně délce doby,po jakou ji budeš používat 😅

pidisek
2. únor 2014

@smallkate super ja se do ni uplne zamilovala 🙂

damien9
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
ivule21
3. kvě 2017
Uživatel ivule21 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ivule21.

My používáme jídelní židličku Caretero - Bistro a jsem s ní velmi spokojená. Navíc skončila na druhém místě v D testu jídelních židliček a tak vím, že je pro našeho Daníka bezpečná. Jinak pokud by Vás zajímal výsledek d testu jídelních židliček mrkněte tady: https://www.minibaby.cz/D-TEST-Jidelni-zidlicka-Caretero-Bistro-b1826.htm

ponickova
25. kvě 2017

OBNOVUJI DISKUZI:
Přemýšlím, jakou pořídit rostoucí židli - mám v plánu ve dřevě. Zaujaly mě židle značky Jitro a Hauck. Jitro je obecně hodně vychvalovaná v diskuzích (koukám, že i tady) ... pořídili jste i pultík, nebo se to dá snadno přisunout k jídelnímu stolu? Co všechno je nutné pořídit pro kojence 7,5m?

Hauck se mi líbí ještě o chlup víc, takže budu ráda i za zkušenosti s touto značkou, pokud máte 🙂 Díky

wampzee
25. kvě 2017

@ponickova Plánuju rostoucí dřevěnou židli Sedees. Dle recenzí je pultík u ní lepší než u Jitra. Máme málo místa v bytě, takže budu pořizovat jen jednu židli, ale pořádnou. Na pultíku může ze začátku i kreslit.... A pak půjde i se židlí ke stolku.. 🙂

ponickova
25. kvě 2017

@wampzee: Děkuji, i na tu se kouknu. Právě také řešíme místo v kuchyni 🙂

sarkavelka
5. pro 2019

S manželem jsme vybrali židličku na www.detskyruzek.cz, konkrétně jsme vybrali Reemy Confort. Je výborně polohovatelná a můžu si do ní malýho i položit, což je super.

125katulka125
10. pro 2019

@sarkavelka taky jsme nakupovali v tomto obchodě, akorát máme teda jinou židličku (HAUCK 2v1) mají tam velký výběr