Výběr jídelní židličky, rostoucí židle, atd. Máte tipy?

syrael
30. lis 2007

Zaciname s prikrmy, meme 6 mesici, takze se nam to pomalu chyli s vyberem zidlicky. chtela bych asi drevenou, nejlip nejakou rostouci. Nasla jsem rostouci zidli Jitro, vypada moc dobre a prakticky. Nemate nektera s timhle typem zidlicek zkusenosti? Nakonec bych se klidne nebranila ani nejaky plastovce, pokud bude kvalitni...
Mate li dobre i spatne zkusenosti - sem s nimy!
Predem diky!

gtver
30. pro 2008

konjo, má k sobě jídelní pultík, jen není přímo v balení, koupíš ho v Ikea zvlášť 😉 stejně jako případné polstrování pro menší miminka (my to polstrování tam dokonce máme dodnes 😀 , malý je drobnější)

gtver
30. pro 2008

http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/4007... - je dělaný přesně na tu židličku

skurinka
30. pro 2008

ja jsem byla spokojena z PEG PEREGO je polohovaci se stoleckem .malej v ni sedel do 3 let.mala nechtela, 🙂

konja
30. pro 2008

gtver: díky za rady.Musíme to ještě všechno zvážit. Je to všechno tak drahé, mám starch aby jsme zbytečně nevyhodily moc peněz. Asi půjdeme opravdu do té Ikea. Ikdyž v té zas dítě asi nevydrží do tří let. Na syna jsem měla židsličku s odnímatelným pultem, s bezpečnostním pásem atd. a vydržela mu do tří let. Teď bude sloužit u babičky. No mám z toho hlavu jak balón. Pořád přemýšlím jestli koupit z Ikea nebo třeba tuhle: http://www.eshopbaby.cz/katalog/pepe-jidelni-zi... .Ta se mě moc líbí,ale ty peníze 😕

gtver
30. pro 2008

nemáš zač, my toho taky už měli plnou hlavu, když jsme se rozhodovali 🙄 na, tu, co máš v odkazu, jsme taky koukali 😀

beruska2x
31. pro 2008

ja jsem koupila Fabulu, je krasna a maji ji 2 moje kamaradky pro deti a spokojenost... takze na dooruceni 😉

lucenek
31. pro 2008

máme chicco polly 2v1 a super užijem i na druhé a co si budem povídat značka se líp prodává

lucenek
31. pro 2008

a za 2500kč na netu nová 😀

jjaanca
31. pro 2008
majina
1. led 2009
konja
1. led 2009

lucenek: Ta vypydá taky dost dobře. Jen jedna otázečka: je polohovací? Teda zádíčka. Syn mě dost často při jídle usínal a tak jsem vždy litovala, že se naše stará židle nedala sklopit ea nemohla jsem ho nechat pochrupat si tam.Tak teď bych to dost ocenila. A také abych do židličky mohka dát mimi ikdyž ještě samo úplně nesedí.

lucenek
1. led 2009

konja je má 3 polohy zad skoroleh, skorosed a sed a dvě nožiček včetně variability záražek takže super sára v ní přes den vegetí když potřebuju něco udělat.

lucenek
1. led 2009

majina krásně ale cenové relace pro většinu tady asi nedostupné

majina
1. led 2009

Noooo... jsou to pálky ☹

konja
1. led 2009

lecenek: Díky. Asi si ji pojedem omrknout 🙂

lucenek
2. led 2009

Konja kukni na www.babylife.cz tam je nejlevnější, já tam mám indivindi slevu 5% na vše takže mě vyšla na super cenu a nekteré dezény bývaj v akci dokonce za 2460Kč

konja
2. led 2009

lucenek: Když já bych ji nejdřív potřebovala vidět na živo.Nechci kupovat takhle drhou věc jen tak .Nemáte někdo typ na dobrý dětský obchod v Hradci Králové nebo okolí?

lucenek
2. led 2009

ahá.....tak to jo..ale omrkni určitě 😉 já to riskla a v poho...

konja
28. led 2009

Tak jsem konečně vvybrala jídelní židličku. Ještě není doma, ale už se ji nemůžu dočkat. http://www.eshopbaby.cz/katalog/fabula-jidelni-.... Byla jsem si ji důkladně prohlédnout v obchodě a je prostě super. Skvěle se ovládá, dá se jednoduše polohovat jednou rukou, snadno se nastaví víška, trn mezi nožičkama je přidělanej zespodu na tácu, což je super, protože když už máte větší dítě,tak mu tam nepřekáží. No jsem z ní nadšená. Nekupovali jsme ji novou, ale krátce použitou, nezničenou za 1700. Mám z ní radost. Snad se v ní malé bude líbit. 🙂

kacka.va
28. led 2009

konja: my máme taky žlutou 🙂

zojina
28. led 2009

My máme peg perego prima pappa a je super

konja
28. led 2009

zojina: jj, ta je krásná. Také jsem na ni koukala. Ale bohužel pro nás už je dost cenově vzdálená 😒 😔 😅

konja
28. led 2009

kacka.va: a jsi s ní spokojená? Mě se hlavně líbilo, že má ten trn mezi nožičkama na tácu a ne v konstrukci, že když je dítko větší a těžsí a už nepoužíváš tác, tak nehrozí že ho na něj třeba posadíš, že tam nepřekáží.

kacka.va
29. led 2009

konja: zatím jsme na ní žádnou chybu nenašli 🙂

gabka32
29. led 2009

Máme taky fabulu a sice zatím v ní mnalá ještě moc nepapká, protože jednat příkrmy odmítá a jednak sama nesedí, ale jinak vypadá židlička supr, už se těším až budeme více používat.

berynka
30. led 2009

Už skoro rok máme taky jídelní židličku od Babypointu, ale je to typ Galileo a opravdu super 😉 .

mery.luu
30. led 2009

my máme taky chicco polly 2v1 a naprostá spokojenost. Jako jediná není celoplastavá, ale nohy má kovové (ale při tom lehké), takže je určitě odolnější. A hlavně se nepolohuje jen sedák, ale celá zádová opěrka( jako třeba u sporťáku), což je výhodné pro menší mimi, které ještě neumí dobře sedět. Vřele doporučuji 🙂 🙂
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

lucenek
31. led 2009

merry lu souhlas 😵