Židlička Chicco Polly - dokdy je použitelná?

pattyo
13. říj 2013

Ahoj všem 🙂 mám dotaz. Chceme pořizovat jídelní židličku,naše malá 7m, zatim nesedí, tak nás zaujala polohovatelná chicco polly. Ale prodavačka nám řekla, že je pouze do 15měsíců??? Což mě dost udivilo. Na netu je psané do 3let. Tak teď fakt nevím. Stojí vcelku dost,tak chci ať poslouží dýl než jen pár měsíců. Ještě se mi líbí ikea antilop, ale ta je už pro sedící dítko, což u nás nevim,kdy nás naše malá překvapí🙂

Máte ještě nějaké tipy na stabilní a polohovatelnou židličku a co má pásy? Prcek je divoch,tak ať ji tam můžu připnout. Nebo myslíte,že je lepší pořídit rostoucí židličku?

Moc děkuji za tipy.

katka_21
13. říj 2013

@pattyo Chicco Polly má nosnost do 15 kg, takže může klidně vydržet i do 3 let, pokud Vám tam dítko ještě bude chtít sedět 😉. Jinak doporučuji také polohovatelné židličky Chicco Happy Snack, nebo G-Mini Gusto, které jsou velmi podobně řešené jako Chicco Polly. Přeji hodně štěstí při výběru 🙂

jarkalada
13. říj 2013

@pattyo z těch pro mrňata je chicco polly nejlepší. Taky máme /už dva roky/ a stále se do ní v pohodě vejdou. Samozřejmě z ní už vylejzaj, ale to by dělali u každý. Používali jsme od cca 4měsíců.
Teď chci pořídit už jen podsedáky na židle.

pattyo
autor
13. říj 2013

@jarkalada mocmoc díky

pattyo
autor
13. říj 2013

@katka_21 děkuji za info a tipy 🙂

camelinka
13. říj 2013

@pattyo Zdravím, já ji teď prodávám, používali sme ji doteď, ale už není potřeba, na židli má vysoký polštář, tak dosáhne na stůl vpohodě, Polly je výborná, akorát zabírala moc místa 😅

pattyo
autor
13. říj 2013

@camelinka moc děkuji za info

mrsblack
13. říj 2013

@pattyo malýmu je 2,5 a jí v ní stále. Používám jí od 4 měsíců a jsem max spokojená. Jen zabírá víc místa, ale to mě zrovna netrápí.

m.artina
13. říj 2013

Také máme tuto židličku a myslím si, že jí do tří let určitě využijeme - lze totiž polohovat, výškově nastavit a když se sundá pultík, může sepřisunout přímo k jídelnímu stolu. Židlička je sice objemnější, ale funkční, takže za mě určitě doporučuji 🙂

pattyo
autor
13. říj 2013

@mrsblack moc děkuji

pattyo
autor
13. říj 2013

@m.artina moc děkuji