Židlička Chicco Polly. Jaké jsou potahy naživo?

marketa137
3. srp 2010

Dobrý den, tuhle židličku má dost lidí doma tak s ezeptam jestli ěnkdo nemáte tenhle potahhttp://avit.cz/detail/jidelni-zidlicka-chicco-p.... Co jsem tak koukala tak jinak ty potahy vypadají na fotkách a jinak ve skutečnosti. např ta celorůžová vypadá hodně tmavá a ve skutečnosti je světlá. manžel říká že tu co chi je nevýrazná a tak zvažuji jestli i tak do ní jít 😉 . Budu ráda za jakoukoliv zkušenost, potřebuji objednat co nejdřív a pořád váham nad barvou 😉

marketa137
autor
3. srp 2010

tak ještě jednou vkládam odkaz 😉 http://avit.cz/detail/jidelni-zidlicka-chicco-p...

11adelka
3. srp 2010

Dobrý den. Ta zelená je opravdu dost výrazná. Máme pollynku z minulé kolekce ta je do oranžova a je také dost výrazná. Člověk to musí trochu rozmyslet a zkusit si to představit doma. 😉 Ona se vám třeba zamlouvá v obchodě, ale domů do jídelny se bude hodit jiná barvička. 🙂 A jen tak na okraj jsem s židličkou mooooc spokojená. 🙂 🙂

lamarika
3. srp 2010

@marketa137 mám doma podobnou divočinu 😉 Mám potah safari a je opravdu hodně výrazný. Chtěla jsem to tak ale kvůli malýmu aby se mu líbilo v ní sedět. Teď bych spíš koupila nějakou méně výraznou, protože se mi v ní pořád syn točil místo toho aby jedl. . . Teď už je to teda dobrý. Jinak jsem taky moc spokojená, je to pomocník k nezaplacení 😉

marketa137
autor
3. srp 2010

manžel si právě myslel že je hodně nevýrazná 😒 , jiný potah se mě právě moc nelíbí a oni to asi dělají kvůli dětem takhle barevný. V pokoji máme strp modrý a stěny žluté a spodek stěn zelený a v kuchyni hodně do žluta a pro kluka jsem tam žádnou nenašla, manžel hlasoval pro tu safari 🙂 , ta s mělíbí ale když se sundá ten zmenšující potah tak se mě zdá ta mdrá taková studená 😒

jmisa
3. srp 2010

My máme kolekci loňskou, kombinace jako je ta "whale" jen jsou tam jiný obrazce. Výrazné mi to přijde až dost.
Náš mladej je celkem buřtík, má cca 11,5 kila, dost dlouhý 84 cm a stejně má pořád zmenšovací vložku, myslím, že ji ani do těch 15 kil nesundáme.

Jinak co se týká funkce - tak je fakt super.

marketa137
autor
3. srp 2010

Tak to je fajn že yvdrží na dlouho, už jsem rozhodnutá a bud dneska nebo zítra jí musim objednat, beru ještě nějaký hračky a kousátka tak alepson nebudu platit poštovné 😉

lamarika
3. srp 2010

@marketa137 synovi je 15 měsíců, má 12 kg, 81cm a taky má stále ještě tu vložku a ještě dloooooohou určo bude. Židlička je fakt perfektní, protože s dětma roste a můžeš ji přizpůsobit potřebám dítěte a tvým 😉 Navíc je celkem dost skladná, takže ji kdyžtak hodíš za nějakou skříň nebo tak. Určo s ní budeš moc spokojená 😉

marketa137
autor
3. srp 2010

holky díky moc, docela dlouhojsem pročítala diskuze a asi každá židle má něco. Dost se mě líbí ty rostoucí ale ty si mylsim jsou lepší až pro větší a hlavně sami sedící což tomík bude nejdřív kolem 8-9m, je o ěmsíc dřív i když váhově byl na úrovni přenášeného mimča 🙂 , ale první syn taky sám seděl až v 9m a navíc 4500 na židli ted nemam a už mě to přijde moc + další příslušenství takže strop byl kolem těch 2500 a nakonec vyhrála tahle, nejvíc se mě líbí že má i polohování nožiček 😉

jmisa
4. srp 2010

No mně vyhovuje, že jsou tam pořádný pásy, ikdyž náš doveda z nich už dokázal vylézt a ze židle mi slezl. 😨 Z těch obyč bez pásů bych byla na palici. Stačí mi někde v restauraci, většinou tam mají ty z Ikea a to je boj, už ho raděj krmím v kočáře. 😝