Židlička Peg Perego Tatamia. Máte zkušenost?

konik28
9. čer 2011

Ahoj, máte někdo zkušenost přímo s touto židličkou?
Je to židlička od narození až do tří let, strašně se nám líbí,ale ta cena! 🙂

konik28
autor
11. lis 2011

Tak si odpovím sama, pokud by se někdo chtěl rozhodovat. Koupili jsme nakonec tuto židličku a jsme naprosto nadšeni, malého tam zatím dávám jen na chvíli ale už teď se mu tam moc líbí a věřím že ji užijeme opravdu dlouho

mazanda
15. kvě 2012

@konik28 Ahoj, chci se zeptat jestli jste s židličkou stále spokojeni a jestli se tam malému líbí i když se třeba už přetáčí nebo leze?
Z židličky jsem nadšená, ale pořád váhám kvůli té ceně ☹

tadlen
19. čer 2012

ahoj, odpovídám trochu se zpožděním, také židličku máme, je parádní, ale je v ní pořád strašně spokojen,.. jen mám te´d pocit že jsem ho tam dávala moc často, když leží na zádech, nechce se mi přetáčet.. prostě to chce s rozumem... já ho tamměla z vlastní pohodlnosti dost často... ted mu tam přidávám už stoleček tak si hezky hraje s hračkama ze stolečku, jinak mu to pořád padalo dolů 🙂

konik28
autor
19. črc 2012

I já tedy odpovídám se zpožděním, moc sem už nechodím. židlička se malému pořád moc líbí, krásně v ní papá a hraje si, pořád ji ještě využíváme občas jako houpačku. Hlavně když je takový uplakaný, párkrát ho pohoupu a je v pohodě, někdy tam dokonce usne. Zatím tedy naprostá spokojenost, ikdyž ty peníze byly hrozný, tak zatím vůbec nelituji. 🙂