Botičky na zimu. Jaké jste pořizovali na první chození?

20. lis 2022

Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, jaké botičky jste pořizovali na první chození venku? Potřebuji teď na zimu aby trochu zahřáli, malý začíná chodit a pochybuji, že ho udržím v kočárku, děkuji moc za radu

1pomnenka
20. lis 2022

My měli širší nohu s vysokým nártem, seděly jen DD step na suché zipy myslím řada 15 a Superfit na tkaničky. Oboje uvnitř s kožíškem.

zelenaesmolda
20. lis 2022

Je irelevantni jake boty kdo ma protoze kazde dite ma jinou nohu.Ja jsem mela loni a predloni snehule ale poradne jsme je nevynosili,neni ve meste takova zima tak letos mame barefootky s koziskem

ninive211
20. lis 2022

Jak starý je syn? První botky bych pořídila co nejlehčí a nejměkčí, ja kdysi koupila v |říjnu narozené dceři v 13m Fare na tkaničky (tehdy klasika neBF řadu)-no a přijít koncem listopadu do kšeftu, že sháním zimní boty, to jsem si připadala, že snad kupuju plavky😂 Strašně probraný, na její úzkou nohu toho moc nebylo, tak jsem odešla s tím, co jí sedělo tvarově. A chodila v tom jak robot, šlo teda stejně o 1 měsíc, nachodila v tom spíš jen pár kroků a pak byly malý a kupovala jsem nějakě měkoučké "kozačky" snad z Deichmana. V těch chodila jedna báseň, oproti těm Fare byly super ohebné. První celoročky pak byly lehounké a všemi směry ohebné superfity superfity.
Rozhodně nekupuj, pokud nežijete někde na horách, "sněhule", je to úplně zbytečné pro začínajícího chodce.

autor
20. lis 2022

@ninive211 synovi bude za pár dní 13 měsíců, sněhule neplánuji kupovat, u nás je sníh tak 3 krát za zimu :D
Právě jsem přemýšlela o nějakých barefood botkách, právě měkké, lehké ale zateplené

autor
20. lis 2022

@zelenaesmolda chtěla jsem jen typ na botky, právě na nějaké Barefoot s kožíškem

luckavobo
20. lis 2022

Za mě jednoznačně Superfit 👌

zelenaesmolda
20. lis 2022

jenze to je prave treba vyzkouset

ninive211
20. lis 2022

Tak záleží na rozměrech nohy, úplně ty první boty bych šla vybírat do obchodu, kolikrát prostě totálně neodhadneš, zda má dítě nohu užší/širší... Většina miminek má navíc nohu přirozeně baculatou, tak si rodiče myslí, že jejich dítě má určitě vysoký nárt a širokou nohu a v obchodě zjistí, že vůbec a že sedí úplně jiný typ bot, než který byl "předvybraný". Pokud máte v okolí slušně zásobený BF shop, šla bych tam, naslepo z netu bych neobjednávala. To až to budeš mít v merku a budeš tak nějak vědět, které značky padnou

michaela666
20. lis 2022

Vydej se někam do specializované prodejny na dětské boty a nech si nožku změřit a poradit. Všechno se odvíjí od tvaru nohy. Akorát je potřeba počítat, že už nebude takový výběr.

andelka
20. lis 2022

Těžko říct, záleží jakou má nožku. Bf jsou bezva Jonap, Froddo, Tikki, Bedy ( ty měl syn jako první zimní a byly super,stačily ty nižší, na dva suchace nebo tkaničky), Protetiky..

ai30
20. lis 2022

Wildlingy jsou super a na toto obdobi idealni, pri chuzi jsou teple a v kocarku se zahrejou ve fusaku.