Jídelní židle pro malého. Jakou byste doporučily?

lidija1234
16. dub 2022

Ahoj maminky doporucite mi jídelní židličku? Nejlépe aby nezabírala milion místa a byla i pro dítě co ještě samo úplně nesedí.
Vždy když najdu nějakou co se mi líbí tak buď nemá měkky potah nebo není vhodné pro děti co úplně nesedí nebo jsou hrozně veliké nebo dost drahé 🤷
Nemohu se rozhodnout a nějakou vybrat tak zkouším tady jestli někdo dobře neporadí popřípadě koupím i z druhé ruky 😊

emillyhk
16. dub 2022

@lidija1234 Máme Scarlett - nebyla úplně nejlevnější, ale syn začal sedět až docela dlouho, tak jsem chtěla něco polohovacího. Dobře se udržuje, dá se složit tak, že na stojato nezabírá moc místa a narozdíl od např. Ikea židle (má švagrová) není tak snadné se v ní postavit. Dá se polohovat nejenom do lehu, ale i výška sedačky, takže může být skoro u země, tam si s něčím hraje a já si kolem udělám, co potřebuju a nemusím se bát, že mi vyleze a spadne.

mamikry
16. dub 2022

@lidija1234 Ja mam pro maleho Chicco Magic Relax a jsem moc spokojena. Byla sice drazsi, ale jinak bych rekla, ze pozadavky splnuje. 🙂

martiniquest
16. dub 2022

Mame drevenou rostouci z lidlu a jsme spokojeni. Sedi na ni uz druhe dite. Neni pro nesedici dite, ale nesedici dite se ani posazovat nema, takze to povazuji za irelevantni.

jjasmina
17. dub 2022

@lidija1234 do 7 měsíců jsem krmila v lehátku

journals
17. dub 2022

Doporucuju rostouci. Mame tripp trapp a nedam na ni dopustit. Uz jsem kupovala druhou pro dalsi miminko. Neni levna, ale je kvalitni, dobre se udrzuje (dulezite!) a deti ji budou mit minimalne na 10 let 🙂

lidija1234
autor
17. dub 2022

@jjasmina to jsem zkoušela a měl to všude 😃hrozně se mi na tom houpal a snažil se sednout a hrozně machal nohama takže jídlo pomalu až na na hlavě,zatím krmim v kojícími polštáři ale tam se mi zas základní dozadu a taky zkouší sedat 😃🤷🤦

emillyhk
17. dub 2022

@lidija1234 Jestli máš problém nakrmit ho v lehátku, tak s polohovací židlí to není moc rozdíl 😄 Já krmila v lehátku dlouho, ale jak byl větší, už jsem se ho bála mít na stole (i když byl připoutaný) a když jsme byli na zemi, tak mě bolela záda (a nikdo jiný krmit nechtěl 😄). Ale je pravda, že my měli lehátko, které se dalo zaaretovat, aby se nehoupalo.

lidija1234
autor
17. dub 2022

@emillyhk no asi teda zatím budu zkoušet to houpatko,malej jak kdy někdy u toho dělá hrozný kraviny někdy je v klidu. Je pravda že v židličce by to bylo asi to stejný,musím mu vždy přidržovat ruce protože si je během jídla hrozně rád cpe do pusy 🤦😃

journals
17. dub 2022

@lidija1234 co autosedačka - vajíčko?

konidana
17. dub 2022

@lidija1234 ja dokud nesedeli ( a nemeli jsme zidlicku) krmila na zemi. Normalne v kuchyni na linu. Dite na brise paslo kone a samo jedlo male kousky z misky. Nebo teda lzickou v naruci na kline

petulkadodo
17. dub 2022

@lidija1234 Máme polohovací židličku Kinderkraft a je to s ní mnohem lepší než krmení v lehátku. Jednak je omyvatelná, lehátko má látkový potah, jednak si ji můžu nastavit do výšky a na místo, kde je mi to pohodlné a ne se hrbit na zemi či nad stolkem. Sice ta židlička zabere místo, ale krmím v ní už přes rok, tak se vyplatila.

hanynka1704
18. dub 2022

@lidija1234 ja mam polohovaci PegPerego,je polohovaci jak do výšky,tak pro detatko, co ještě nesedí. Ja v tom malého krmim a prejizdim s nim z místnosti do místnosti.

rendulik82
18. dub 2022

@lidija1234 my máme polohovací Zopa. Jsem s ní maximálně spokojená 🙂

holkaokomodra
18. dub 2022

@lidija1234 tohle je genialni vynalez... zidlicka doslova od 0 do 18 let

westie
18. dub 2022

My mame Stokke rostouci zidle a pro miminka jsme meli novorozeneckou sadu, pak pro batole nastavec a ted pro vetsi deti nam zustala jen samotna zidle. Veskere prislusenstvi jsem za pekne penize prodala dal a byl o to velky zajem. Vse je kvalitne udelane a opravdu to vydrzi. A nejlepsi je, ze jsme nepotrebovali zadnou silenou plastovou zidli pro mimino, kterou bychom uz dal nevyuzili. Tyto zidle budou mit deti jeste hodne dlouho.

roxanalit
18. dub 2022

@martiniquest souhlasím 🙂 já bych pockala a pak koupila tu z Lidlu, muže na ni sedět hrozně dlouho, je praktická, když mi to malá zapatla,utru a jdu 😀 taky jsem vymyslela různé varianty ze koupím polohovací a tamtu a tamtu - úplně zbytecne. Za mě z lidlu nejlepší co muže existovat 🙂

lidija1234
autor
18. dub 2022

Děkuji všem za rady a tipy 😊lehátko bylo už dneska lepší a asi záleží jaký má malej zrovna den 😃až bude hezky sedět koupím asi tu z Lidlu 😊

vejnarka88
Odpověď byla odstraněná
Zobraz