Legínky pro hubené holčičky. Kde kupujete?

janulejean
19. zář 2022

Kde prosím kupujete legínky pro žížaly? Dcera je hubeňourka a všechno je ji v pase volné. Bylo by supr, kdybych nemusela do každých legíny dávat do pasu gumu :D. A ještě kdyby ji byly i jakž takž obtáhnuté. Často je má jak tepláky.

westie
19. zář 2022

Leginy v Lindexu maji v pase vsitou gumu, kterou je mozne utahnout. A na zimu maji super teplejsi leginy. Pro me to je jedina jistota, ze nebudou dceri padat.

janulejean
autor
19. zář 2022

@westie Děkuji, jedny od tama máme. V pase je supr že se dají stáhnout, ale jinak je má jak pytel 😅.

kristyn86
19. zář 2022

My kupujeme v Pepcu.

margitule
19. zář 2022

@janulejean Pepco

alubif
19. zář 2022

Nejužší v pepcu, máme vyzkoušené kde co, ale na hubenoury už jedině pepco

pajusenka
19. zář 2022

Ještě i v Takku se dají sehnat 🙂

pmendy
19. zář 2022

Pepco má hned průhledná kolena...za mě Lindex (mají akci 3za cenu 2 a jeste 20procent slevu...zrovna mám legíny na cestě)má stahování v pase a nově kamarádka kupovala stejný typ leginek i v HM...měla jsem stejny problém i s pyžamy ...ty beru v Marks And Spencer...v hodnoceni měli že jsou dost uzke tzn.pro nás ideální

ovin
19. zář 2022

Na žížaly jedině Pepco, kolena nám tedy nikdy nevylezly, ale dcera už neleze po čtyřech. Všechny legíny přežily i školku a ještě je dědí jiné děti...

michaela666
19. zář 2022

📌📌 Jednoznačně NE Lupilu, ty mají gumu tak blbě všitou, že musíš rozpárat celý pas.

kristyn86
19. zář 2022

@michaela666 Ja delam do Lupilu jen pidirku a gumu normalne protahnu.

kvmatonka
19. zář 2022

@janulejean za mě teda Sinsay. Hubené přes nohy i pas a konečně nemusím v pase upravovat.

michaela666
19. zář 2022

@kristyn86 Zkusím na to mrknout znovu. Teď jsme dostali 5 nové legíny. Všechny mají gumu prošitou tak, že abych tam vložila další, musím kus vypárat nebo udělat záševky.

martiniquest
19. zář 2022

Mame stejny problem. Casto skvele sedi z HM. Leginy s pocesanym rubem byvaji uzke, tenke leginy se v HM daji take sehnat (plus maji i verze s regulaci v pase). Za me netreba vsivat gumu,staci udelat zasevek na boku a je to.

martiniquest
19. zář 2022

@michaela666 Temer vsechny leginy maji gumu prositou a duvodem je to, aby drzela na svem muste a v tunelu se nekrabatila.

michaela666
19. zář 2022

@martiniquest To samozřejmě chápu, ale dvakrát nad sebou po celém obvodu? S tím jsem se setkala jen u těchto. Jiné z Lidlu jsme ještě neměli. Jinak jsem s jejich oblečením spokojená, ale tohle mi přišlo divné.

martinkamn
19. zář 2022

@janulejean Kugo je super,Hm

kristyn86
19. zář 2022

@michaela666 My je tedy mame podedene,takze starsi rok vyroby a do vsech jsem davala dalsi gumu uplne v pohode. A je to tedy vel.86/92. Bych se nedivila,kdyby to ted bylo jinak nebo u vetsich velikosti...

vladienka
19. zář 2022

Pepco, Cool club v Bambuli.. dcera mi vobec nepripada hubena, sportuje ale v pase je jej vsetko volne 🤷🏻‍♀️ K tomu ma problem ze jej je vsetko hodne obtiahnute cez lytka

jiss
19. zář 2022

@janulejean syn je myslím si spíš hubený a dlouhý, výborně mu sedí Lindex, ale teď jsem mu zkusila darované Tchibo pyžamo o velikost větší, než by odpovídalo, a je v těch legínách narvaný jak jitrnica, tak bych zkusila to :D

foxietrixie
21. zář 2022

hmm u nás pepco vůbec, vše volné v pase