Neškrtící dětské ponožky. Doporučíte, prosím, pro 2leté dítě?

dejvitka
2. dub 2022

Hezky vecer, prosim, doporucil byste mi nekdo detske ponozky (syn 2 roky, noha c.25), ktere neskrti, nezarezavaji se, tzn maji takovy ten sirsi a volnejsi pruzny lem ? A co nejvice bavlny (ci bambus), ne polyesterove.
Moc dekuji.

martiniquest
2. dub 2022

Kupuji pravidelne HM a Tchibo

leymea
2. dub 2022

Kupuju v Pepcu 🙂

tez83
3. dub 2022

@dejvitka v Tescu mají bez té gumy.

goovana
3. dub 2022

@dejvitka H&M reserved Lindex

dejvitka
autor
3. dub 2022

Moc dekuji holky. Brali jsme H&M, Pepco, Lindex a jsou vsechny vyssi, takze nad kotnikem ma otlak. Ta gumicka je uzsi na konci, porad si fusky sundava, ze ho tlaci. Zkusim mrknout na ty dalsi co jste psaly. Ja bych idealne potrebovala ty co nemaj gumu tenkou, ale takovy ten pas 2 cm, kterej netlaci, jak se delaj pro dospely zdravotni fusky. Nasla jsem na webu nejake RS Harmony, mozna Trepon, Novia, to dle obrazku trochu vypada podobne.

pipi_puncocha
3. dub 2022

Toto jsou jediné ponožky, co syn snese. Jsou dražší, ale vydrží všechno, neničí se, nosíme celá rodina. https://www.greenbutik.cz/kategorie/detske-oble... - značka Thought

dejvitka
autor
3. dub 2022

@pipi_puncocha moc dekuji, to je presne ten lem 🙂. Tak je taky zkusim.

suzief
3. dub 2022

@dejvitka zkusila bych ten trepon, beru od tam punčocháče a je to super, ponožky nevím ale myslím že budou fajn že mají i bamusové.

pipi_puncocha
3. dub 2022

@dejvitka snad budete spokojeni, my jsme si užili s ponožkama, nic nesnesl, všechno sundal hned nebo už dopředu brečel, že ponožky nee, zkoušela jsem klasické značky a nic mu nevyhovovalo.

dejvitka
autor
3. dub 2022

@pipi_puncocha prave, jemu to vadi vic a vic, jak to cejti upnute, je zle. Proto mi nevadi, ze jsou drazsi. Rada je take zkusim.

dejvitka
autor
3. dub 2022

@suzief zkusim je, podle fotek vypadaji taky na sirsi lem a bambus varianta je super. Diky 🙂