Sinsay velikost. Jakou máte zkušenost u dětské obuvi?

dascha9
4. kvě 2022

ahojte, jakou máte prosím zkušenost s velikostí u dětské obuví Sinsay? Jsou ty boty opravdu vetší? Podle jejich tabulek máme mít boty o číslo menší, než teď máme, tak mě to trochu zarazilo. Budu ráda za zkušenost. Děkuji🙂

andrea93133
4. kvě 2022

No jednou jedinkrát jsem tam objednala boty pro malou na svatbu, vzala stejné číslo jako měla bf boty a nohu jsem jí tam zaboha nenarvala, takže za mě bych spíš vzala větší, ale určitě to nejsou kvalitní boty na každodenní nošení 🤷‍♀️

nikoulinka
4. kvě 2022

My jezdíme teda osobně. Ale vždy bereme o číslo větší (když srovnám konkrétně s Adidas). Adidas bereme vždy 26 (a sedí) a v Sinsay 27.

zelenaesmolda
4. kvě 2022

@dascha9
hlanve jsou to sunty,ktere by male dite vubec nemelo mit na noze

dascha9
autor
4. kvě 2022

@zelenaesmolda děkuji, já je potřebuji koupit jen kvůli jednomu dnu. Jdeme na svatbu a sháním nějaké boty k šatům. Mám dvě dcery a mají stejné šaty, líbí se mi, že bych jim sehnala i stejné boty (což je v jejich velikostech problém) a cenově by mě nezruinovaly. Počítám s tím, že už je pak nikdy neobují.😉

dascha9
autor
4. kvě 2022

@andrea93133
@nikoulinka Holky děkuji moc za odpovědi, zkusím objednat radši větší. To tam teda mají zajímavou tabulku, když vůbec neodpovídá😀

zelenaesmolda
4. kvě 2022

@dascha9
tak to jo,to pak dava smysl 🙂

andrea93133
4. kvě 2022

@dascha9 tam beru i oblečení o číslo, někdy i dvě větší 😊 já chtěla ty boty taky jen na svatbu, jinak má jen bf boty, ale bohužel no, tak měla růžový šatičky a k tomu modrý boty 😂 určitě alespoň o velikost větší a modlit se ať se do toho holky dostanou 😁

dascha9
autor
4. kvě 2022

@andrea93133 holkám to oblečení sedí, tam právě ani neobjednávám větší. Zatím z tama mám, ale jen trička a šaty. Boty teď zkouším poprvé, tak uvidíme 🙂. Jako ve výsledku u těch dětí to na svatbě nikdo neřeší jaké má kdo boty. Hlavně aby je mělo pohodlné. Jen ta starší je už je velká parádnice a její tenisky co má by k jejím růžovým šatům určitě neprošly😀 a ta mladší se začíná opičit🙈.