Spací vak/pytel pro miminka. Máte tip na nějaký tenký?

ivybee
19. kvě 2022

Maminky,
hledám nějakej tenkej vak/pytel na spaní, aby se mi malá nepotila. Je jich všude plno, ale já fakt potřebuju tenkej a nejlíp se zipem na boku. 😬
Máte nějaký tipy - zkušenosti? 🙏

Dekuji 🌷

bbarshaa
19. kvě 2022

Nemáme tedy se zipem na boku, ale dcera má jak zimní tak teď lehký na léto od Sleepe. Ten letní já z mushelinu. Má v něm overalek s krátkými rukavky. Máme v pokoji teplo, kolikrát i třeba 27 stupňů a zpocena nebyla.
Myslím, že je spokojena a spi se ji v něm dobre i v když je teplo. Je ji 10 měsíců.

makovice88
19. kvě 2022

Take nemam se zipem na boku, ale uz na druhe dite pouzivam pytle od Natulino. Mam zimni i letni a spokojenost. Az donedavna spal syn v tom zimnim 🙈😂 A zpoceny nebyl. Ted presedla na ten letni, je to takove jemne platynko, dcera mi v nem spala jak dudek. 😀

ovin
20. kvě 2022

@ivybee Tenké bavlněné pytle se zipem na boku mívají v Lidlu za pár kaček.

jako_mala_holka
20. kvě 2022

My jsme měli merino pytel z ovečkárny, ale přes léto ho vyzkoušený nemám, dcera ho měla od podzimu do jara, ale byl super, budu pořizovat zas, ale opět na zimu... Mrkni, jestli se dá použít celoročně, merino by teoreticky takové být mělo, ale jak říkám, vyzkoušené to nemám... Zapínání má na zip uprostřed, dcerka v něm spala skoro do roka

alubif
20. kvě 2022

Tenký bavlněný jsem měla z Lidlu.

ivybee
autor
20. kvě 2022

@bbarshaa 🌷
@makovice88 🌷
@ovin 🌷
@jako_mala_holka 🌷
@alubif 🌷
Moc vám děkuju! 🌷

ovin
20. kvě 2022

@ivybee Tak zrovna před chvilkou jsem byla u nás v Rossmannovi a měli tam lehké bavlněné spací pytle v akci (cena něco přes 200 Kč).

ivybee
autor
20. kvě 2022

@ovin Vážně? 😯 Zkusím to mrknout. Dekuji 🌷