Hry na diskotéku pro osmáky. Máte zajímavý tip?

vilca
5. dub 2009

Ahoj holky,
zítra jedu na 3 dny se čtyřiceti osmáky (a 4 kolegy) na eko-pobyt. Mám za úkol připravit nějaké hry na zítřejší večerní diskotéku. Něco jsem sehnala, ale nejsem si jistá, jestli to bude tyhle pubertální výrostky bavit...
Nemáte někdo zajímavý, vtipný a osvědčený tip? Nejlepší by byly hry, které se dají hrát ve skupinkách a které nejsou příliš náročné na přípravu z mé strany 😅
Děkuji předem za jakýkoliv nápad 😉

krasuliak
5. dub 2009

Nech to bude cokolvek, hlavne nech to ma dobru motivaciu 😉 potom ti spravia vsetko 😀

janulle22
5. dub 2009

vilca ja myslila osmaky-jako ty zvirata 😀 kdyz jsem si precetla nazev... 😅 😀 ...

nevim esi je diskoteka bude bavit... nas bavila ale to bylo driv... na lyzaku jsme byli rozdeleny na skupinky a museli vymyslet nejakou scenku... ja delala zpravy,jini zpivali a tancili...

a pak sme hrali vadi nevadi i s ucitelama a nas telocvikar mel vyznat lasku zidli no byla prca... 😀 ...

ale ted je tezko radit co bavilo nas uz nejspis nebavi tyhle decka... pripada mi ze je bavi jen kurit a pit... 😅 😔 ... ale treba zrovna tve tride krivdim...ale kdyz vidim prvnaka jak se schovava s cigarem tak co pak delaji v 8 tride...

michaela2410
5. dub 2009

tazko radit, ja som tiez ucitelka a rada si precitam, ak tu niekto nieco prisunie. Aspon by som mala inspiraciu na nejaky buduci vylet. 🙂

kacenqa
5. dub 2009

janulle - zeby sulozili? 😉 😠 (akoze, vobec to neni smiesne, ja viewm, ale minule som si tak v MHD vypocula rozhovor 12-13rocnych slecien a o inom netocili.... 😨 )

teraz ma nic nenapada, ale porozmyslam pri upratovani 😉

janinah
5. dub 2009

letí všetko čo má perie....zálohy a plnenie úloh,ak chceš zálohu späť

kacenqa
5. dub 2009

napadlo ma take ze hra na zoo. to si posadaju vsetci do kruhu a kazdy si urci, ake zviera je. a potom jeden zacne 2x si tlapne rukami po stehnach a pri kazdom tlapnuti povie svoje zviera. a potom 2x tleskne a pri tlesknuti povie ine zviera z kruhu. dotycne zviera musi zareagovat a okamzite 2x tlapnut po svojich stehnach a povedat svoje zviera a 2x tlesknut a povedat zas ine zviera. ked sa pomyli alebo zareaguje opozdene, tak miesto mena zvierata musi vydavat jeho zvuky. ked sa pomyli druhy krat, vypadava. a samozrejme, tlapkaju a tlieskaju vsetci ucastnici hry, rozprava vsak zakazdym len ten jeden. pomyli znamena, ze na tlapnutie po stehnach nepovie svoje zviera, alebo pri tlesknuti povie meno zvierata, ktore uz vypadlo, alebo ktore uz vydava zvuk

prakticka ukazka: mame kravu , somara a psa - zacina krava.

krava/tap krava/tap - pes/tlesk pes/tlesk, pes/tap pes/tap - somar/tlesk somar/tlesk, (somar sa zabudne a nereaguje) hra sa prerusi na par sekund a zacina somar
i-aa/tap i-aa/tap - pes/tlesk pes/tlesk, pes/tap pes/tap - i-aa/tlesk i-aa tlesk atd

casom sa moze tempo zrychlovat, aby to bolo narocnejsie. a este jedna vec - ten, kto je na rade, moze zopakovat aj sam seba cize pes/tap pes/tap - pes/tlesk pes/tlesk pes/tap pes/tap krava/tlesk krava/tlesk

dufam, ze som to napisala dost zrozumitelne. je inac dobre davat si max. dvojslabicne zvierata a ich zvuky, lebo tazko vytlieskas napr. taku korytnacku 😀 😀 😀 a jasne ze musis dat zviera, ktore aj vydava nejake zvuky, nie ze si das slimaka a ten je potichu.. 😉

neviem, ci to bude osmakov bavit, ale my sme toto hrali ako tretiaci na gympli a uzasne sme sa bavili 😀 😝

shaarka
5. dub 2009

je to tazke, osmaci sa uz uplne inak bavia, ako my kedysi...

ale moznoze by stalo za to, keby sa zahrala hra, kde treba vyzrebovane slovo vysvetlit napriklad
1. bez slov (cinnost)
2. alebo opisnym sposobom bez pouzitia daneho slova.

no a samozrejme, ze na kartickach by boli napisane veci pre osmakov atraktivne (ani presne neviem ake), ale urcite nieco zo sexualnej oblasti (petting, kondom), nieco z poucnej oblasti (zodpovednost, vzdelanie), nieco z volneho casu (nejake hudobne skupiny) a tak... urcite by si to ale pripravovala dlhsie, ako by sa to hralo.

cinnosti by boli jednoduchsie (len na ukazovanie) - varenie hraskovej polievky, lyzovanie z prudkeho kopca, sadenie ovocnych stromov, vytlacanie vyrazok 😀 😀 😀

a samozrejme dolezite su atraktivne ceny - a to si teda neviem predstavit, ze ake. myslim, ze osmaci sa na cokoladu vykaslu... tak mozno - zrusit im vecierku? alebooo slubit vylet niekam (pocas vyucovacich hodin)...
mas to tazke, fakt.

som zvedava, co maju na starosti tvoji kolegovia 😀 😀 😀 😀 😀

egyptanka
5. dub 2009

tanec s balonami ... pripevnit balon o nohu muza (jeden par - jeden balon) a par si ho ma chranit aby mu ho nikdo nepristupil a nepraskol, posledny s neporusenym balonom je vitaz.

klasika ... stolickovy tanec, hraje hudba a ked prestane kazdy si ma sadnut na stolicku (samozrejeme pocet je mensi o jeden kus), ten kto ostane stat vypadava a ten kto ostane posledny vyhrava.

pripadne skus pozriet na mojasvadba ci nieco nie je, niektore hry ktore sa hraju na svadbe sa daju pouzit aj na disko. pre pubertiakov.

vilca
autor
8. dub 2009

Ahojky, tak jsme se dnes vrátili z výletu s osmáky. Diskotéka dopadla skvěle, nejdřív všichni seděli, ale jak jsem šla na parket a vzala s sebou největší rebely třídy, tak začali tančit všichni (teda až na pětici otrávených holek, které už tam přišly s tím, že je to prostě bavit nebude).
Hráli jsme hru s kloboukem - při tanci jsme si ho předávali na hlavu, jak přestala hrát hudba, tak vypadl ten, kdo ho měl zrovna na hlavě.
Potom jsme jim dali mezi čela malou dřevěnou kostku a museli tančit. Jelikož to zvládali dobře, tak si ji museli dát mezi nosy, pak mezi brady, mezi uši a nakonec zezadu mezi temena. Tohle mělo velikej úspěch, protože si to fakt užívali. Budou z toho perfektní fotky.
Pak jsme je rozdělili na poloviny, každá si sedla na opačný konec místnosti. Jeden reprezentant z každé skupiny dostal na lístečku přísloví, které pak zády k tomu druhému předváděl pantomimou své skupině. Taky to šlo perfektně, dětičky jsou šikovný.
Mezi hrami se tančilo, dva nejsmělejší přišli i pro mě na ploužák, tak z toho měli zážitek 😀
Takže přesto, že jsem byla nervózní z toho, že je to nechytne, byli naprosto dokonalí a nenechali mě v tom. Poznala jsem je zase o něco víc a zjistila jsem, že příště už se nemusím vůbec obávat neúspěchu 😎

janulle22
8. dub 2009

vilco tak vidis to... nakonec to dobre dopadlo...to je dobre... 😵 ... je fakt ze jak si s nima dyl vic je poznas a castecne vis co priste od nich ocekavat... 😉 ... jde poznat ze jsi z toho nadsena a to je dobre... 😉 ... a oni te pak taky budou brast lip..videli ze jsi v pohode a umis udelat srandu, kdyby ses tvarila dulezite a prisne tak by to nebylo tak zabavne a nevzpominali by na to s usmevem... 😒 ...

tak priste uz mit strach nebudes ze..? 😀

vilca
autor
9. dub 2009

janulle, příště mít strach nebudu, naopak se budu těšit 😉 😎

nobody
20. dub 2009

někdo tu choval osmáky v kleci, tak ti poradí, vilco 😀

skuli
20. dub 2009

Já je chovám taky,se jich zeptám co je baví nejvíce.Ale řekla bych,že prolízat roličkami z toaletního papíru a pak je celé rozkousat 😀

nobody
21. dub 2009

tak když tu roličku poliješ jelcinem, tak se to osmákům bude líbit

skuli
21. dub 2009

Tak já mám tu výhodu,že se to mým osmákům líbí i bez Jelcina.Toho raději vychlastám sama 😝

vilca
autor
21. dub 2009

Koukám, že se nám to tady nějak zvrhlo, co? 😝

skuli
22. dub 2009

Ta, kde vlítne nobody,všude se to zvrhne 😀