Jsou i zimní tábory pro děti?

kejtynka22
18. říj 2016

Ahoj holky , můj syn by chtěl jezdit na nějaké tábory. Má rád sport a jiné aktivity. Teď v létě jsme to už bohužel nestihli, proto bych se chtěla zeptat , jestli jsou třeba i tábory ,které jezdí třeba v zimě na lyže nebo tak?

miesbaue
18. říj 2016

o takovém táboru jsem, bohužel, nikdy neslyšela

ressi
18. říj 2016

Jasně, že jsou 🙂 Záleží odkud jste, ale u nás je toho dost. Sama jsem na takový lyžařský tábor jezdila několik let. Dělají se i podzimní prázdniny...Něco určitě objevíte 😉

editah222
18. říj 2016

Lyžarské tábory jsou, většinou na jarní prázdniny. Já byla už jako dítě (a to je fakt hromada let) a budu posílat za pár let i naše děti.
Stačí pohledat na netu. U nás ve městě je organizuje dům dětí a mládeže.

betelgeuzz
18. říj 2016

U nás se dělají o jarních prázdninách příměstské tábory na lyžích. Ráno děti odjedou autobusem na sjezdovku, odpoledne přijedou. Pořádá to Červený kříž. Ale to bude v každém městě jiné, dívej se na nabídky mateřských center, domů dětí, lyžařských cestovek atd.

konidana
18. říj 2016

Jasně, že jsou. Lyžáky na jarňáky🙂 Akorát pohledat, který se trefí do vašeho termínu. nebo určitě se dá najít i nějaký na víkend nebo prodloužený víkend, na pololetní prázdniny a pod.

p4trick
23. lis 2016

Npř. volnycasdeti.cz/ pořádá víkendové tábory každý měsíc. 🙂

konidana
23. lis 2016

@p4trick to ale vypadá, že nejezdí na lyžovat (nebo je zatím příliš brzy)

macorka
19. led 2017

Moje 15-ti letá dvojčata už jezdí 6 let s CK Sindibád, jak v létě, tak v zimě. Můžu vřele doporučit.
info zde: sindibad.cz

konidana
19. led 2017

Kamarádky skupina Pionýrů pořádá:
JARNÍ PRÁZDNINY - H O R Y - lyžařský výcvik
Kdy: 4.2. – 11. 2. 2017
Kde: Bukovina u Čisté, Krkonoše
Zájezd je určen dětem všech věkových kategorií
V rámci pobytu výcvik sjezdového lyžování, zimní vycházky, bobování.
Vhodné i pro rodiny s dětmi podle volné kapacity.
Cena pobytu:
děti do 12 let 3 500 Kč
starší a dospělí 4 000 Kč
Bližší info zájemcům pošlu do pošty.