Letní tábor pro sedmiletou (po 1. třídě). Doporučte

romcovaklarka
27. pro 2010

Ahoj, chtěla bych se zeptat, zda někdo můžete doporučit ideálně vlastní zkušeností prověřený tábor na příští léto pro slečnu, která bude mít ukončenou 1. třídu (7,5 roku). Sama ještě nikde nebyla. Předem moc díky za tipy. Konkrétní odkazy, pokud chcete, můžete i do IP.

bubonik
3. led 2011

Ahojky,
koukala jsem,že jsi s Prahy.Tam dělá pěkné tábory Kazimirka.Naš mladej s nimi byl už v 5letech.U nás na Moravě jsou pěkně organizované tábory na Šiklovém mlýně (westernové městečko).

nika
3. led 2011

bohůžel co se týče Prahy nemám tip přímo ale zkus odkaz www.borovice.cz je to informační portál týkající se táborů a vůbec organizace volnočasu pro děti.

martin_kriz
8. led 2011

doporučuji ceske-tabory.cz, tam je toho nejvíc
Martin

petule12
14. led 2011

Ahoj jukni na www.tom-druzstvo.cz 🙂

eximka
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nikollita
3. srp 2012

Hlavně malou poslat s kamarádkou 🙂 a't nejede sama, zvlášť když ještě nikde nebyla. A nechat jí sbalit si kufr sama nanečisto, pak doplnit chybějícíma věcma a ukázat jí kde co je. Řádně poučit co a jak, nedávat mobil ani jinou elektroniku, a hodně jí psát - dopisy, pohledy 🙂

segra_bruni
3. srp 2012

@karotky 😠 to se sem nehodi 😠 ona @romcovaklarka nepsala nedoporucte ale ptala se "doporucte" 😉

andrissek
3. srp 2012

Naše Deniska jezdí od DDM Ostrova Slaný a strašně moc se ji líbí.
Jezdí už od první třídy a zatím nebyl sebemenší problém.
Letos už má táber za sebou a chtěla jetě na další turnus.

Nechápu proč se sem davá odkaz víše 😝 😝 😝

martinafi
26. kvě 2013

Ahoj Klárko,
moje děti jezdí už pár let s Eldorádem Sebuč. Každý rok mají nové téma, děti si to tam vždycky pořádně užijí a dělají i pár akcí během roku včetně lyžařského výcviku. Přijde mi super, když tráví svůj volný čas s menší skupinou nadšenců. Během pár akcí poznáš, kdo se o ně stará a navíc se těší na kamarády, které si tam našli. Jezdí tam děti z celé Republiky. Odjezdy organizují z Prahy, Pardubic a Hradce Králové. Pokaždé když jsem měla nějaký problém vždy jsme to nějak vyřešili. Koukni na stránky eldoradosebuc.estranky.cz 🙂

salve1
7. dub 2014

Tábor pro děti od 7 do 15 let se sportovně-výtvarným programem, vhodný pro děti se zájmem o přírodu, turistiku, zálesáctví, kanoistiku, výrvarku, keramiku, koně... Jedná se o malý tábor pro 15-20 dětí na Třech Studních Vysočině. Vhodný je i pro děti které ještě nikdy na táboře nebyly (zkrácený termín). Díky malému počtu účastníků je zaručen individuální přístup k dětem a také to, že se vytvoří z dětí stmelenější skupina kamarádů. Ubytování je v chatě a doprava individuální. Jukni na Dílna Ořech o.p.s.

sari_nka
7. dub 2014

Doporučují tábor Kulkemp - pojede kolem 50 děti, hraje se celotaborova hra Smoulove, možné vybrat i specializaci - angličtina, aerobic pro male, cyklo pro velké, součásti je karneval, pouť, výlet, koupani, jizdy na lodičkách atd. Vice u me v SZ nebo na webu kulkemp.cz.

taniik
7. dub 2014

Ahoj, konkretně ti tábor doporučit nemohu, každý má jinou představu, já osobně tábory pořádám, ale určitě doporučuji aby dcera nejela sama, raději s nějakou kamarádkou.

jancip
7. dub 2014

Pokud sama ještě nikde nebyla, možná bych zvážila prvně příměstský tábor. Na reference bych se poptala spíše po známých nebo vybrala tábor od organizace, se kterou mám vlastní zkušenost (chodíme tam na kroužky, na dny dětí apod.)

krapina
5. dub 2015

doporučuji tábory od Žlutého květu. Organizace pořádá tábory již od 4 let, v chatě i ve stanech a navíc se mohou zúčastnit i děti s enurézou, či jinými problémy.

hubysek
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lada090
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lada090
13. pro 2022

Ahojky, za nástroje můžu doporučit příměšťák AIM Kemp https://aimsport.cz , kde si naše malá mohla zkusit hned 6 různých sportů a potkat se i se známými sportovci. Dojela moc spokojená.