17. tt s dvojčaty a doktory vůbec nezajímá čípek

blanick
20. pro 2013

Ahoj holky, jsem dnes po kontrole u doktora, v 16+4, ultrazvuk, tlak, moč, všechno ok, obě holčičky jsou v pořádku 🙂 . Stála jsem tam ale jak trubka a myslela si, že se se teda někdo konečně koukne na čípek.... doktor se ptal, co bych ještě ráda... Tak jsem se teda zeptala, od kdy se to hlídá a řekl mi, že je na to času dost, stačí prý po 20 tt. No nevím, věřím tomu, že jsem v pořádku, ale trochu mě to zaráží. Od kdy Vám ho doktoři hlídali, měřili? Díky.

ivarei
20. pro 2013

@blanick Muj doktor od 24. tydne. Tedy u dvojcat, ted me pani doktorka kontroluje porad.

okomodre
20. pro 2013

u nás bylo v 20tt už pozdě, byla jsem otevřená a v 20+0 jsem potratila....(a to mě můj doktor kontroloval čípek už od začátku a v 16tt bylo vše OK)...o rok později kontroloval co 14 dnů, popř. týden....a poslal hned v 18tt do nemocnice, vydrželi jsme 3v1 do 23+4....takže bych si dupla , protože navenek jsem žádné potíže neměla a nedá se to poznat jinak než že se koukne....

lenkalenulka
20. pro 2013

Ja cekam jedno mimi a mudr. Mi kontrolovala a kontroluje pokazde jsem na zacatku 17. Tydne.. ale zase jsem cetla ze nektere holky byly rady ze jim tam zbytecne mudr 'nehrabe'-to cituji🙂 ale asi to kazdy mudr dela jinak🙂

lucavka
20. pro 2013

Tak to nechápu, U obou těhotenství (teď čekám taky dvojčata 21+0 tt) mě doktorka prohlížela od úplného začátku a to každý každý měsíc jak čípek tak ultrazvukem prcky... Já jsem aspoň byla v klidu že vše jde dobře....

evter
21. pro 2013

@okomodre Musela sis docela dost zažít. Potrat takhle pozdě a pak ještě tak hodně předčasný porod. Jsi dobrá, žes to zvládla a držím moc palce i nadále...

lajla
21. pro 2013

taky pokazde a pravidelne a utz take...mi uz cipek dokonce i utz, protoze mam bolesti☹
@okomodre bozatko ty sis musela zazit.....a urcite se neprislo na to proc se ti to stava, ze se tak brzo otviras? hlavne ze je druhe v poradku

vevevee
5. říj 2014

tak ja jsem taky v 17.tydnu, dvojcata a jeste mi cipek nekotroloval 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru