3D/4D ultrazvuk v Praze - aktuální poznatky, zkušenosti

hermina7
3. bře 2014

Ahoj,
nevím zda tato diskuze tu někde je, myslím, že ano, ale již není vůbec aktuální, protože lidé v nemocnicíh, jejich způsobyt atd. se mění, takže prosím o veškeré postřehy a zkušenosti a to aktuální (rok 2013, 2014) z 3D/4D ultrazvuků v Praze. Kam do Prahy si na ultrazvuk zajít. Kde jste byli spokojeni nebo naopak? Kde jsou ochotní Vám vše vysvětlit, být trpěliví v případě, kdy miminko nespolupracuje atd.

Díky všem za odpovědi 🙂

ija1
3. bře 2014

jednoznacne gyn. ordinace Profemme.cz mezi Vaclavakem a Vodickovou ul., nemuzu si vubec stezovat, byli jsme tam pred 4 lety s dcerou i ted s druhou, cena za utz 1200, samoska priplatky po 200 za pohlavi, nebo zmereni........ale utz provadi lekarka, ktera je opravdu moc sikovna, prvni dcera nechtela spolupracovat, byli jsme tam skoro hodinu, ale pani doktorka nakonec uspela a dceru natocila, druha dcera naprosto v pohode spolupracovala, mame krasne zabery,, daji hned vypalene CD s videem a obrazek do ruky......takze jednoznacne dopoorucuju........ jinam uz bych nesla.........

petula_88
3. bře 2014

@hermina7 Ahoj, byla jsem na začátku ledna v porodnici v Podolí. Chtěli 900 za video a 3 fotky. Celkově jsem byla spokojená. Objednávala jsem se 14 dní předem a pak jsme šli v podstatě na čas. Malá krásně spolupracovala, takže bylo všechno vidět a šlo změřit. Měření a určení pohlaví bylo už v ceně🙂

hermina7
autor
5. bře 2014

@petula_88 Taky přemýšlím o Podolí. A myslíš, že když mimčo nebude spolupracovat, tak mi dají prostor k tomu, aby se třeba nějak pootočilo? (dřepy, procházka atd.) Na Podolí jsem vcelku slyšela dobré reference na 3D ultrazvuk, až na nějakého jednoho mladého doktora, který je prý arogantní až hrůza a jsou na něj jen stížnosti. Tak doufám, že ho nevyhraju zrovna já :-O

zrezna
5. bře 2014

@hermina7 Ahoj, my jsme byli v Podolí a vše na jedničku. Byli jsme taky ti z těch, kterým miminko spalo s ručičkama před obličejem, takže . . . . Nakonec jsme se šli projít třikrát a strávili tam 3 hodiny, ale nakonec se umoudřil a stálo to za to 🙂

zrezna
5. bře 2014

@hermina7 Jo a dostali jsme nakonec víc než 3 fotky, asi okolo 10 🙂

hermina7
autor
5. bře 2014

@zrezna Tak jsem se tam objednala a musím říct, že paní která mi to zvedla byla moc milá. Tak se těším, snad tam nebude ten mlaďoch. :D

mirunka4
5. bře 2014

@hermina7 ja jsem taky byla tady www.profema.cz mužu p.dr. jen doporucit odborné vyšetreni,platili jsme sice 1900 ale nelituju ani korunu a jinam bych ani nesla...byla jsem vyslana na ten geneticky utz do me porodnice v krči 😀 ale tam jsem byla 10 min a hotovo,ja byla hotova z chlapecka tak jsem to moc nevnimala 😀 ale vedela jsem ze jdu este tam tak jsem neresila...ale kdyz jsi predstavim ze se ma nekdo rozhodnout podle zdravi miminka jestli jit na potrat nebo ne..ty jo tak 10 minutový utz to bych nevim co bych jim tam rekla...ale v te ordinaci u p.dr na karlaku odborny vyklad vseho,miminko mi skontrolovala od hlavy az po prstiky na nohou,proste vsechno..krev jak mu proudi,mozeg jak funguje no vsechno 😉 a ja spokojena a klidna sla s chlapem domu 😀

petula_88
5. bře 2014

@hermina7 já jsem byla u nějakého mladého, ale byl v poho. Asi jich je tam víc🙂 Celkově jsme tam byli max 15 minut. Netuším, jak to provádí, když mimi nespolupracuje..

ija1
5. bře 2014

@mirunka4 u pani dr. Friesove v profema.cz jsme byli taky na genetickem vysetreni, pani dr. byla naprosto uzasna, vsechno nam ukazala, vysvetlila, napsala........ takze super....... jedno z nejlepsich utz vysetreni, kde jsem kdy byla........

hermina7
autor
6. bře 2014

@zrezna Tys tam měla mladého doktora? Nebo nevíš jméno?

luccy.luccy
6. bře 2014

Já jsem byla na Bulovce a už bych tam nešla. U prvního těhotenství u Doktora Šimka a tam to bylo profesionálnější.
http://gynekologiepraha6.cz/simek/cs/3d-4d-ultr...

petula_88
6. bře 2014

@hermina7 Na 3. screeningu jsem byla u Filipa Hrona a na 3D u Jiřího Hanáčka. Oba byli mladí a milí..

zrezna
6. bře 2014

@hermina7 Já jsem měla docela mladou doktorku, ale je jich tam opravdu víc, takže asi záleží, kdo má aktuálně službu . . .

zrezna
12. bře 2014

@hermina7 Tak kam ses nakonec objednala 🙂 ???

hermina7
autor
12. bře 2014

@zrezna Do Podolí, mám tam i rodit, tak jsem si říkala, že si podle toho udělám i obrázek. Tak jsem zvědavá na koho natrefím. Řekla bych, že jsem společenský, pohodový člověk, ale zase nejsem splachovací, takže když tam bude nějaký arogantní šulinek, tak mu řeknu, že za ty peníze jsem se ani náhodou nepřišla dívat na jeho nepříjemné chování.

zrezna
12. bře 2014

@hermina7 😉

deniklulu
5. lis 2015

Dnes jsem byla u paní doktorky Friesové na určení pohlaví. Rozhodla jsem se jít k ní, díky Vaším dobrým zkušenostem. Jsem 17+2 tt a paní doktorka hned řekla, že je to 100% holka. Tak doufám, že se nebude mýlit. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru