3D - ultrazvuk. Byly jste spokojené s fotkami?

martyskac
13. kvě 2012

Ahoj holky a maminky, chci se přeptat - jestli jste byly a jak jste byly potom spokojené s fotkami z 3D ultrazvuku ??
Já se na něj také chystám a na trojrozměrné fotky se těším, ale stálo to za to ? Nebo myslíte, že je to jen komerce jak vydělat a tahání peněz z maminek... ? 😨
A bylo na těch fotkách aspoň něco k rozeznání ? 🙂 Díky za diskuzi... 😉

trinity1973
13. kvě 2012

Ahoj. Já se na 3D chystám příští týden,jsem taky zvědavá,jak to dopadne. Jedna moje kamarádka má nádherný video,kde je vše vidět a druhá má video,kde mimčo 15min spinká. Ale ptala jsem se a říkala mudře,že bych takové "spící" dvd asi nechtěla a ona říkala,že je dobré si vzít sebou čokoládku,nebo nějakou sladkost a kdyby přeci jen,tak nechává pacienty chvíli se projít a pod... 🙂 Jdu na to prvně,tak jsem taky hrozně zvědavá...

palomitacheca
13. kvě 2012

Tak my na 3D byli u prvního syna i teď u druhého dítěte a jsem z toho nadšená 🙂 U syna jsme byli ve 23. týdnu (1.foto), teď jsem si nechala prcka ukázat v 19. týdnu u svého doktora (2.foto) a ve 26. týdnu jsme byli na 3D/4D v Krči (3.foto) a máme i 10 krátkých videí. Tady

https://www.youtube.com/watch?v=OoNCz2SLCiw

prďolka otvírá pusinku 🙂

pismenka
13. kvě 2012

Byla jsem na 3D ve 21týdnu těhu v Ml.Boleslavi, stálo mě to 200,-- a mám jednu mooc hezkou fotku, nechtěl se rošťák moc ukazovat, dcerka byla v jeho měsících sdílnější, ta i vyplazovala jazýček, mám to ofocené a dané na zdi v jejím pokojíčku. Paní doktorku to moc bavilo, sestra pak začala brblat, že budu mít fotek jak do trhu 😀 ale v Nymburku v nemocnici, tam mi udělali fotek až až, ale to bylo před 4lety, teď mají 3D ultrazvuk rozbitý. Video jsem si nenechávala dělat, mě to přijde zbytečný, vím že se na to stejně nikdy už nekouknu.

slundo
13. kvě 2012

Je to krásný zážitek, fotečku jsme si doma vystavili a celý těhotenství jsem se na broučka dívala 🙂 Určitě se to vyplatí a ta cena zas není tak hrozná . Myslím za fotku, za video se platí víc. Tak se těš a užij si to 🙂

dona01
13. kvě 2012

Urcite to stoji za to.i kdyz si myslim,ze ty ceny jsou dost prestreleny,ale je to krasna vzpominka a je fakt,ze kdyz se malej narodil,tak vypadal jak na tech fotkach,jen byl tlustejsi,ale ty rysy oblečeje byly stejny. 😉

martyskac
autor
14. kvě 2012

No to jste mě potěšily ! Já se taky moc těším a jsem zvědavá, jsem objednaná na 25 tt ... 😉
Budu chtít nejspíš jen fotky... A co všechno fotí - jen obličejík ? Nebo i jde vyfotit např. celý ?? Nedokážu si to představit..

veruunkat
14. kvě 2012

Ahoj, já jdu na 3D utz ve čtvrtek a už se moc těším. Když jsem čekala davídka, tak jsem nebyla. proto jsem moc zvědavá jaké to bude!! Mě to bude stát 800kč a dostanu video ve 4D a 3D fotky. Ono asi záleží jak bude miminko otočený, doufám, že bude spolupracovat. Moje doktorka mi radila, že mám před tím sníst kousek čokolády nebo vypít slabé kafčo, aby mimouš nespinkal 🙂

martyskac
autor
14. kvě 2012

No - mě to bude stát : DVD - nahrávka 1.000 Kč fotky a 1.400 Kč kdybych chtěla 3D - 4D video.... 😖

veruunkat
14. kvě 2012

@martyskac Tak to máš hrozně drahý!! Jsem ráda za mých 800 😒 Dívala jsem se, že čekáš chlapečka. Já už jednoho doma mám a teď asi zase kluk 🙂 sice jsem si přála víc holčičku, ale kluci jsou super. Doufám že na 3D UTZ se nám mrňous pěkně ukáže, abychom to věděli na 100% 😀

palomitacheca
14. kvě 2012

@martyskac U prvního syna jsme platili asi 1400Kč v Olomouci a v ceně byl záznam UTZ na DVD a 3 vytištěný fotky na fotopapír. Teď v Krči jsme platili 1200Kč za vypálení na CD a za tu cenu máme 10 krátkých 4D videí a 90 fotek, které nám z nich sestřička udělala. Tisknout jsme si nic nenechali. U svého doktora platím 200Kč za 3D fotku na fotopapíru. Ještě bych chtěla jít na 3D jednou, tak snad to stihneme.

martyskac
autor
14. kvě 2012

a kolik to bude asi fotek za těch 800 Kč ? Třeba budu mít o jednu - dvě fotky navíc ... 🙂 No uvidím, každopádně jsem zvědavá a nevím, zda si dávat čokošku a kafčo, protože ten náš prďola je na každý prohlídce strašně aktivní a na běžným ultrazvuku se vždycky mrská - otáčí a blbne... Spíš mi poraďte něco na zklidnění !!! Aby nebyly fotky mázlý... 😀 😀 😀

martyskac
autor
14. kvě 2012

Jinak já chodím do Arlety do Kostelce nad Orlicí

veruunkat
14. kvě 2012

Já pak napíšu kolik jsem dostala fotek 😀 Tak na zklidnění ti nic neporadím(nevím) 🙂 Já mám totiž opačnej problém! Mimouš je asi děsnej flegmatik 😎 když jsem byla na sdrdíčku, tak se ho pan doktor pokoušel asi 10min probudit šťouchancema do bříška a pak mě vyhnal chodit po schodech a malej se sice vzbudil, lépe se natočil, ale jen tam tak ležel a škrabal se na nose 😀 (dokonce mi to doktor i nahrál na dvd)

dona01
14. kvě 2012

@martyskac ja taky chodila do Arlety 😉

pejtho
14. kvě 2012

Ahojky, já chodím k doktorovi do Jihlavy, kde dělá 3D ultrazvuk téměř při každé prohlídce. Foto jsem si dělat nenechala, ale nechali jsme si natočit video, jak ve 2D tak i ve 3D(4D) s komentářem. Video stálo 1500Kč, dostali jsme ho na CD a v počítači jsem si pak z jednotlivých záběrů vytvořila i foto.
S druhým mimčem to udělám také tak-zjistila jsem navíc, že pojišťovna (211 přispívá 800Kč na jeden ultrazvuk, takže by se to třebas dalo zfouknout i s tím 🙂

lucy222
14. kvě 2012

@martyskac urcite bez. Ja mam 3D fotecky z 16., 20. A pak 23./24.tydne 😅 ta posledni navsteva byla objednana primo kvuli 3D/4D 😵
Je to fakt super.
Maleho uz ted celeho neuvidis - cely se na UTZ vejde v tom 16.tydnu - to nam rikal Dr.a kvuli tomu jsme se u nej i v tom 16.stavili..a je to asi nase nej fotka 😵 zkusim je sem kdyztak odpo hodit. Mame i kratky zaznam - mala zrovna kopala do sondy a delala blbiny 😵

martyskac
autor
29. kvě 2012

holky, a máte nějaké 3D fotky přímo z Arlety v Kostelci nad Orlicí???

martyskac
autor
31. kvě 2012

Tak holky, tady dávám foto našeho Vojtíška z 3D ultrazvuku ... Fotit se nechtěl, točil se zády, schovával se za kost a prostě nespolupracoval ... ☹
Tahle je asi nejpovedenější ... 🙂
Příští týden dáme repete a uvidíme, jestli to dopadne lépe ... Držte nám pěsti ! 😀

margotka666
31. kvě 2012

ahojte, oplati sa objednat na 3D/4D v 16tt ??? dakujem

martyskac
autor
1. čer 2012

@margotka666 tak to nevím ... můj doktor doporučuje nejlepší dobu na 3D 22 - 26 tt .... 🙂

martyskac
autor
1. čer 2012

@veruunkat ahoj veruunkat 😉 jak dopadly fotečky ? Dáš sem nějakou ? díky!

martyskac
autor
5. čer 2012

Ahoj holky, kdo máte, dejte sem taky fotečky z 3D - ček ... Jsem na ně zvědavá, jak se vyvedly .. díky 🙂

zuzanka26
5. čer 2012

Ahoj dám sem fotku dcery z 23 tt ( I. foto) a fotku syna z 29 tt ( II. foto)

martyskac
autor
5. čer 2012

Moc hezký !! 😉

luciemeli
5. čer 2012

Ahojky já moc né...se nám ukázal jen zřídka...ale i tak jsem ráda... 😀 Tak a to je náš Tomík 32. týden 😎

palomitacheca
5. čer 2012

Tak můžu přidat ještě jednu 3D z 31.týdne 🙂 Mrňousek se pak na nás i usmál 🙂

martyskac
autor
7. čer 2012
martyskac
autor
29. čer 2012

holky, dají se na 3D - čku vidět - zjistit, jestli bude mít mimi vlásky ????

girafka
28. srp 2012

3D v 17 tt..určitě to stálo za to

hanka208
5. zář 2012

Ahojky, prosím nemáte zkušenosti jestli se dá na 3D ultrazvuku určit pohlaví? Manžel to už nemůže vydržet a tak na něj jdeme teď a to jsem ve 20. týdnu. Pohlaví ještě nevíme, pač na normální ultrazvuk jdeme až za 14 dní.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru