3D ultrazvuk. Dojmy, pocity, cena...

lucie.safrankova
26. črc 2007

Ahojky všem chtěla bych založit nové téma 3D ultrazvuk. Nejprve vám všem co vás to zajímá řeknu, že je to nezapomenutelný zážitek, z kterého si též odnášíte památku na celý život ve formě DVD vašeho miminka. Já už jsem o tom četla na jiné stránce a tak jsem si řekla že se objednám.Pozor mají všude dost plno, chce to objednávat předem. Dál musíte být těhotná víc jak 20 týdnů, aby bylo vše dobře vidět. Doporučuji s sebou vzít taky tatínky, můj manžel z toho byl ohromený. Ceny jsou hodně hodně odlišné od krajů. Já byla tady v Jablonci a platí se tu snad nejmíň co jsem kdy slyšela. Mě to stálo 20minutové dvd a jedna fotečka 3D 380,- ale třeba v Praze chtějí za 3D i přes 1200,- Jestli máte otázečky, nebo to tu chcete taky rozjet svými příspěvky, budu ráda. Ahojky všem a šťastné těhu. 😉

lucaaaaaaqa
31. srp 2017

Já byla ve 29tt je to pry ideální na 4D a mužů říct šla bych znova hned teď sice 500kč ale za pět fotek 🙂 dokonce i jak zívá 🙂

frndafrrr
31. srp 2017

Byla jsem 1x pry v idelani tyden (nepamatuji si presne ktery, ale povidala, ze ideal), total nestihacka 5000flastr za prekrocenou rychlost (chlap-je to nepoucitelny dobytek), ja nastvana az za roh, videt nic ,po hodine cucani sladkeho ze ktereho se mi zvedal kybl 1fotka- dodnes si ze me rodina dela pr*el, ze je na ni jasny satan...ale zaplatit chteli jen foto, no ve finale jsem rada, ze se misto satana narodila holcicka a na 3D by me uz nikdo nedostal 😀😀 Ale ja mam odrzeno...

lili_2
19. čer 2018

Ahoj holky jsem v 34 týdnu a rozhoduji se kde budu rodit, máte některá čerstvé zkušenosti z jindřichohradecké porodnice?

feiit
21. lis 2018

Ahoj takhle to vypadlo u nás podobnost 100% parádní ji vidět dopředu je to z 28+1

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru