3D ultrazvuk, Gennet či Podolí? Prosím o názor

olivie
9. kvě 2007

Ahoj holky,chtěla bych Vás poprosit o Váš názor/zkušenost.Pokud jste absolovovala 3/4D utz kde jste byli z spokojené??Jsme předběžně objednaná do Gennetu,jen bych chtěla znát Váš názor na obě kliniky.Děkuji

marketah
10. kvě 2007

Ahoj, já jsem sice v Gennetu nebyla na 3/4Dutz, ale dělali mi tam amniocentézu a vlastně všechna důležitá vyšetření....můžu vřele doporučit...mají super vybavení a spokojená jsem byla i s jejich přístupem.
hodně štěstí.m.

olivie
autor
10. kvě 2007

marektah : děkuji moc že jsi napsala svojí zkušenost,některé zkušenosti s Podolím co jsem četla na netu nejsou zrovna nej a tak jsem se jen chtěla ujistit,zda jsem si vybrala dobře 🙂)

natalie77
10. kvě 2007

Ahoj Olivie, z vlastní zkušenosti mohu doporučit Gennet.
Z Podolí jsem odešla, dlouhé čekací doby, čekání v čekárně asi tři hodiny a přístup, jako na běžícím pásu....nikdo mi nic nevysvětlil...
Nyní chodím do Gennetu a jsem maximálně spokojená, objednají Tě, Ty jdeš v dobu, kterou máš a přístup je jako z amerického filmu 🙂
Hodně štěstí.

olivie
autor
10. kvě 2007

Díky moc natalie 77- jsem ráda za každý Váš názor - taky si myslím, že jsem zvolila dobrý výběr 🙂))

kjj
11. kvě 2007

🙂 Milé maminky, - Podolí bych opravdu nedoporučovala vzhledem k dlouhým čekáním. Gennet je opravdu moc dobré , mám dobré zkušennosti. Přeji všem hodně štěstí. Porodní asistentka Kateřina- provádím návštěvní službu v šestinedělí a asistuji a doprovázím maminky k porodum. 606785907

forces
11. kvě 2007

Ahojky, chtěla jsem se zeptat v kolikátém týdnu se chodí na ten ultrazvuk 4D a jak dopředu bych se měla objednat do Gennetu? A kolik to stojí?

natalie77
11. kvě 2007

Ahoj Firces,
prý od 25. tt, termíny nemají dlouhé.
Záleží, který den nebo hodinu chceš jít. Ráno a odpoledne mají vždy plno.
Koukni na www.gennet.cz.
Hodně štěstí.
4 D ultrazvuk
4D zobrazení bez fotografie
360 Kč s 19% DPH

4D zobrazení + jedna fotografie
900 Kč s 19% DPH

Další fotografie
120 Kč s 19% DPH

4D zobrazení + jedna fotografie + CD s datovým záznamem
1 190 Kč s 19% DPH

forces
11. kvě 2007

natalie, moc děkuji za odpověd, ještě jsem se chtěla zeptat, jaký je rozdíl mezi 3D a 4D ultrazvukem?

natalie77
11. kvě 2007

Možná mě někdo opravte...ale myslím, že te to takto:
Je to vlastně uplně stejné z pohledu fotek, ale když jseš na 3D tak vidíš jednou za x sekund 3D fotku a když jseš na 4D tak těch (3d) fotek je víc za vteřinu a tím pádem vidíš i pohyb miminka v prostoru (odhadem tak 4 fotky/sekundu).. takže ten čtvrtý rozměr je jakoby čas
Je to jakoby film miminka.

carlisse
14. kvě 2007

Olivie já byla v Gennetu na AMC, na vyšetřeních a teď v neděli na 4D UZ, můžeš juknout do alba, jak se jim mimoušek povedl vyblejsknout, byla jsem tam se vším moc spokojená, jen je nutné se na ten UZ včas objednat, mají děsně dlouhé čekací doby...
Jinak jsme to měli za 900,- - 3 tištěné fotografie + 28 foto na CD. DVD jsme nakonec zamítli, protože nechceme znát pohlaví a hlavičkou mimoušek moc pohybů nenadělal🙂
k tomu 3D a 4D je to jak říká natalie.

anatanka
14. kvě 2007

Ahoj, ja myslim, ze je to uplne jedno, jestli Podoli nebo Gennet. Rozdil je hlavne v tom, ze v Podoli si odneses videokazetu - coz v soucasne dobe neni uz moc prakticke a v Gennetu te vybavi DVD. Ja byla v Gennetu, prostredi peknz, sestri mila, ale jinak se to vubec nepovedlo, byla jsem z toho dost zklamana, ale mohla zato jen ta moje potvurka v brisku, ktera nechtela absolutne spolupracovat. A to je podle mne taky jediny, na cem zalezi. Myslim, ze je jedno, kam pujdes, dulezity je, jak mimi lezi, jestli ho nezakryva placenta nebo pupecnik a nebo jestli si porad necpe rucicky pred oblicej. 🙂

draga
17. kvě 2007

já byla v gennetu a byla jsem moc spokojená ale nebyla jsem na 3D ale na vyšetření kvůli genetice 🙂

jana.cb
22. led 2009

Ahojky holky - dneska jsem byla na 3D-4D UTZ v Jihlave a jsem vic nez nadsena 😉 moc sympatickej a ochotnej pan doktro i sestrika a maimalne se vam venuje zadny 15 min a nazdar ale kompletne ukontroluje mimco taj pomoci 2D tak pak i 3D UTZ od hlavy az k pate cim vse zmeri a zadava se to automaticky do celkove tabulky kde pak vyjedou rozmery stehen, hlavicky, telicka, vaha delka apod. proste trvalo to cca hodku a my jsme byli moc spokojení ..taky jsme resili zda Praha ci neco jineho ale za 1000 kc co to stoji v Jihlave dostanete maximalni venovani se vam a ysvetleni detailne vseho jak 3D tak 2D i s komentarem k plodu fotecky 😉 utz dela sam Dr zadny sestricky a zadna plna cekarna kde to jde jak na bezicim pasu 😉 nahodim vam tu odkaz kdyby jste mela nektera zajem ale predcilo to moje i manzovo ocekavani a tsalo to to v te Jihlave za to!! 😉
Tady je link: http://www.pp-gyn.cz/sluzby-foto2.htm

andykov
23. led 2009

Holky, v Gennetu tio mají sice dražší, tuším 1200Kč na 4D, ale zase fotky Vám vytisknout na velký fotopapír a barevně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru