3D ultrazvuk. Jaké jsou vaše zkušenosti?

kaxulka
14. bře 2012

Mamulenky, těhulenky...jaké jsou vaše zkušenosti s 3D utz? Moc se těším, až budeme tak akorát velcí, abychom na to mohli jít 🙂 Takže jestli nějaká víte kde, co, jak a za kolik v Hradci Králové, nebo okolí tak budu ráda za vaši radu 🙂

palomitacheca
14. bře 2012

Nejsem teda z okolí Hradce, ale u prvního jsem na 3D byla ve 22+5tt. a byl vidět celkem hezky. I když ze začátku nechtěl spolupracovat a schovával se moc dole. Teď jsem v 19. týdnu a při páteční kontrole (18+1tt.) jsem si od svého doktora nechala ukázat drobka ve 3D a byl moc hezky vidět. Na delší 3D, kde mi nahrají i video, bych chtěla jít někdy kolem toho 23. týdne a pak před 30. týdnem, kdy už je pěkně vidět obličejík 🙂

1.foto - 22+5tt., 2. foto 18+1tt.

slundo
15. bře 2012

3D ultrazvuk můžu jedině doporučit, manžel tam byl se mnou a moc jsme si to užili 🙂 máme krásnou fotečku a pěkný vzpomínky. když je ta možnost , je dobrý ji využít . Platili jsme pouze za fotku a to 250kč .)

baibies
15. bře 2012

@kaxulka V HK Sanus a nebo v Náchodě je teď nově... já ted taky zjištuju co kdy, jak a kam... ;)

kaxulka
autor
15. bře 2012

@palomitacheca No to je bomba 🙂 už se nemůžu dočkat...já teda půjdu jen jednou...ono to v Hk v Sanusu prý stojí kolem 1300,- to není úplně málo, takže chci vychytat nějaké pěkné období 🙂 Ale až budeme velcí, aby byl vidět krásně ten obličejík 🙂

kaxulka
autor
15. bře 2012

Tak Náchod není úplně kousek 😀 to spíš si říkám Hk, nebo Pardubice no...pro mě teda...ale jít chci, to jako každopádně 🙂

palomitacheca
16. bře 2012

@kaxulka My u prvního syna platili taky něco přes 1000Kč a dostali jsme DVD se 7minutami záznamu a 3 vytištěný fotky. Ta druhá fotka tohohle miminka mě stála 200Kč u mého doktora, ale on asi nenabízí nahrání DVD, tak chceme jít jinam, ať máme DVD na památku 🙂 Jen pozor, je možný, se vám nebude chtít moc ukázat a to pak dost zamrzí. Kamarádka má 2 DVD a prý ani na jednom není nic moc vidět, protože ten jejich stydlín měl ruku před obličejem... Jiná kamarádka taky měla smůlu, dcerka spala s rukou před obličejem. Tak si zkus před utz dát třeba čokoládu, to by mohlo miminko trošku nabudit. U mě to funguje 😀

kaxulka
autor
16. bře 2012

@palomitacheca no nad tím už jsem taky přemýšlela, myslím, že budeme mít lenocha, tak, aby nám neukázal jenom zadničku 😀 děkuji ti za radu, dám si čokoládu a proběhnu se po schodech a to by bylo, abychom neměli pěkný video 😉 už se nemůžu dočkat...

palomitacheca
16. bře 2012

@kaxulka Taky už pomalu plánuju, kdy a kam se objednat na 3D, tak snad se nám ukáže. Teď na té kontrole bylo vidět hezky, tak snad to nebude stydlín 😀

samuel02
23. bře 2012

ahoj holky,když jsem byla těhu poprvé tak jsem na 3D byla v HK,stálo to 1250kč a nahrají vám video,ale foto jsem nedostala,což bych ted udělala uplně naopak.,byla jsem tam cca 25tt a ukážou vám pouze obličejíček a na požádání i pohlaví a ted bych chtěla jít do Náchoda a ptoto píši jestli nevíte někdo kde to tam je??děkuji Žanet

tehulka12
23. bře 2012

@kaxulka
@samuel02
Holky v Arlete v Kostelci taky delaji 3D,myslim ze to tam stoji okolo 1000Kc,ale nevim presne.Delaji mysli fotky i DVD,alespon rikala kamaradka,ze to tak bylo.Do Kostelce je to bliz nez do Nachoda,ne

samuel02
24. bře 2012

ahojda,já jsem z České Skalice takže to mám do Náchoda 10 min a jaký Kostelec myslíš?Červený Kostelec??

tehulka12
24. bře 2012

@samuel02 Myslela jsem Kostelec nad Orlici.Nevedela jsem,ze jsi z Ceske Skalici,to mas urcite bliz do Nachoda.Tam bohuzel nevim,kde to je.

baibies
9. dub 2012

@samuel02 Ahojky já jsem taky z 4eské Skalice, zvažuju Náchod a Hradec, zítra ještě zavolám do Sanusu jak to je s 3D tam.. Náchod je za 1000,- video a vyšetření a 200 jedna fotka a dvě 300,- takže ve finále pěkná pálka na Náchod se mi zdá..

luciemeli
10. dub 2012

Ahoj u nás v Litoměřicích taktéž zavedli 3D a 4D UTZ..Je od 24. -33. týdne těhotenství. Tak jsem se tam objednala...Když jsem přišla do nemocnice na UTZ hodně jsem se těšila na mého mimíska...Ukázal se nám jen z profilu a přirozeníčko nám ukázal...celý, ale bohužel né...Takže jsme šli domů s prázdnou...Sestřička mě objednala na další týden...když jsem tam dorazila tak byl zase otočený jak neměl takže zase nic...Tak jsem se objednala na 31. týden a jsem zvědavá zda mi ukáže obličejík 😀
Jinak cenově: 4 D UTZ + 3D foto+DVD 600, kč.
4 D UTZ + DVD 400, kč.
3 D UTZ + DVD 300, kč.
Fotografie 3D 200, kč.
Jak se nám ukázal náš mimísek jenom? :

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru