3D ultrazvuk, který dělá doktor. Je někde?

eloana
28. led 2010

Ahoj-holky-zajimalo-by-nekde-delaji-3D-utz-ale-ne-ze-vam-to-udala-sestricka-a-ukaze-mimco-plasticky.
docela-bych-3D-rada-videla,ale-rada-bych-aby-mi-mimco-i-treba-premerili....
chodim-do-gennetu-v-liberci-ale-tam-to-pry-taky-delaji-sestry
diky-za-radu

musilka
28. led 2010

elo tady v MB dělá 3 D doktor mimčo změří zkontroluje srdíčko a průtoky zkontroluje i všechny orgány páteř rty kvůli rozštěpu normálně to berou jako další fázy vyloučení vývoj vad 😒 Takže sice máme i záznam na DVD a fotečky ale hlavně to bylo co do diagnostiky 🙂

eloana
autor
28. led 2010

musilka-ahoj-fakt??-to-mame.kousek:)-nevis-jak-se-lekar-jmenuje?:)-rada-bych-3D-videla-ale-vysly-mi-atypicke-testy-geneticke-takze-bych-to-rada-spojila.
tedy-pokud-berou-i-na-3D-cizi-pacientky🙂

eloana
autor
28. led 2010

oblast-liberecko-mb-nebo-praha
V-jablonci-to-dela-nejaka-p.doktorka,ale-pouze-komercne...

musilka
28. led 2010

eloana dělá to doktor Čepelík na poliklinice škoda. Je to placená služba - S natočením DVD + s fotkama cca 1400 Kč podle toho co si prostě vše vybereš. Já taky nejsem jeho pacientka a vzal mě on má jako jediný soukromý MUDr v MB 3 D UZ. Ještě ho mají v nemocnici ale tam to berou šup šup a za pět minut jsi prý venku. Tady jsme byly s manželem asi půl hoďky všechno vysvětlil ukázal prohlídnul bylo to moc fajn 🙂

musilka
28. led 2010

do IP ti pošlu odkaz kde je na něj kontakt 😉

martina71
28. led 2010

Ahojky, ja chodim v Praze k pani doktorce, ktera ma 3D v ordiinaci a mimi vidim v 3D kazde 3 tydny co chodim na kontroly...mam uz docela hodne obrazku a videi v 3D. Na zacatku jsem si zaplatila VIP kartu, necekam bere mi prednostne, a 3D pokazde dela zdarma v ramci te karty. Miminko vzdy premeri je to prima a ja jsem v klidu ze mimi vidim. 😉
Jinak vim ze asi za 1400 Kc delaji 3D v Praze v Podoli i u Apolinare....

cuttysark
4. únor 2010

1300 u Podoli

skretik
4. únor 2010

Ahojky, www.gynhelp.cz v Praze v Hostivari za 1000,- a take to dela doktor a vse zkontroluje a premeri, ta jedna se uz o 4D, takze i zaznam pohybu. Dostanete 4fotecky + vse na CD. Parada 😎

renka100
23. čer 2010

ahojte, chcela by som sa opytat, ci ste nepoculi, ze ultrazvuk v tehotenstve skodi dietatu. Vraj sa rodia potom deti so skvrnami (velkymi znamienkami a inymi zvlastnymi koznymi problemami) - udajne po ultrazvuku. Co vy na to? moj muz ma nechce pustit, vraj je to skodlive (medzi sebou si to hovoria doktori a pacientom sa to do usi nedostane). Ide vraj iba o biznis.

zabicka07
23. čer 2010

Renka100, o škodlivosti jsem nic neslyšela, tak doufám, že je to jen fáma. Máme za sebou už 8 ultrazvuků, příští týden jdeme na další a to zdaleka nejsme u konce. Ale taky jsem přemýšlela o tom, jestli to už není moc, taková dávka během 9 měsíců, když ostatní maminky třeba absolvují jen 3 povinné ultrazvuky. Ale jsem optimista, kdyby to škodilo, nebudou to předepisovat.

zabicka07
23. čer 2010

Ještě poznámka, nejednalo se o 3D ultrazvuky, ale o normální ultrazvuk indikovaný vzhledem k jistým komplikacím u miminka. Ale dle mého názoru není v 3D zobrazení a normálním zobrazení žádný rozdíl, z hlediska vyzařovaných vln nebo něčeho takového. Maximálně délka vyšetření může být u 3D delší (aby bylo vidět to, co si přejeme - obličejík, pohlaví atd.).

renka100
23. čer 2010

@zabicka07 Ja ich uz mam tiez dost za sebou a to som na konci tretieho mesiaca. Mala som problemy s krvacanim. Preto mam obavu ist este na ten 3/4 D. Tak fakt neviem.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru