• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

3D ultrazvuk, Ostrava. Je možnost se někam objednat?

2. července 2012 
Ahoj, mám stejný zážitek, taky jsem časopis i s DVD nesehnala. Když už byl ještě nějaký kousek časáku, o DVD nikdo nic nevěděl :frowning2: . Škoda, ta ukázka na com je fakt super.
27. lis 2006 ve 13:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky prosímvás nevíte jestli je možnost toho 3D ultrazvuku někde v jihočeském kraji? Díky (a pokud jste to někdy psaly já to přehlídla tak se moc omlouvám) :wink:
9. led 2007 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ti neporadím, páč jsem ze severu, ale byla jsem na ultrazvuku v Ústí nad Labem a ardesu jsem měla od své gynekoložky. Tvůj doktor neví?
9. led 2007 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ijetka já ještě nejsem ani těhotná, takže jsem se ho na to neptala, ale chtěla jsem to jen tak vědět pro zajímavost, až to jednou přijde :wink: Protože je to strašně zvláštní jak věda pokročila, moje mamka se nesměla kouknout ani na normální ultrazvuk, doktor to před ní skrýval :grinning:
9. led 2007 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já myslela, že čekáte :slight_smile: . Moje mamina zase na žádným ultrazvuku nebyla. 3D je fakt super
9. led 2007 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No bohužel nečekáme :cry: Ale to přijde, já tomu věřím a co ty? Na fotce vidím že jedno mimi už asi máš?
9. led 2007 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám pěknýho pořízka, z manželem pořád dotváříme album a včera nám to nechtělo nějaký fotky vzít. Tak uvidíme. Mimi ti paždopádně moc přeju :slight_smile: . Je to bezva, i když někdy fakt záhul. Tobě moc, moc závidím spánek, toho já mám nedostatek. Papánek
9. led 2007 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo spánek, tak s tím předpokládám mít problémy nebudu, naspím tak 3 - 8 hodin, v průměru tedy těch 5 a jsem v pohodě :slight_smile: V noci koukám do stropu a nemůžu usnout, no ale uvidíme jednou. Mimi je samozřejmě vyčerpávající, ale je to radost :grinning:
9. led 2007 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to každopádně :slight_smile: Já jsem kolikrát tak přetažená, že taky nemůžu zabrat. Ale většinou bych usnula všude a neustále :slight_smile:
9. led 2007 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
kdy je nejdřív vidět již něco málo na 3D ultrazvuku?
určitě bych chtěla fotečku pro budoucí prarodiče, ale opravdu né až někdy v 10tt. šlo by něco vidět i v 3tt? :slight_smile:
27. bře 2007 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Slim: Jit na 3D v prvnim trimestru neni moc dobry napad a uz vubec ne ve 3tt. Myslim, ze to by te ani nevzali. Nejlepsi doba je na to od 23 do 28tt. Muzes jit driv, treba v 15tt, miminko bude videt cele, ale bude jeste takovy martanek. Lepsi je si pockat, to vydrzis. Prarodicum zatim musi stacit foto z normalniho UTZ.
6. dub 2007 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
slim, ono ve 3tt jeste nic videt neni, podle me, ja byla poprve v sestem (teda na normalnim 2D UZV) a byl videt jen gestacni vacek :wink:
29. čer 2007 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,mám dotaz ,nevíte kolik stojí fotečka s ultrazvuku 3D v Praze? a jeslti vůbec samotnou fotku mi udělají.Předem díky.
19. črc 2007 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já bych ráda, až to bude aktualní taky na 3D do Olomouce :slight_smile: Viděla jsem, že někdo na ně v tomto vlákně hodil odkaz, což je super. Akorát nevíte kdy se na něj mám objednat? Myslím, jestli se to musí hodně dopředu? Jo a taky stačí zavolat na ten kontakt?
10. zář 2007 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli na 3D ultrazvuku v 28 týdnu. 20 týden je fakt docela brzy.
Zde je výsledek :slight_smile:

http://klarka.radkovska.cz/2007/04/3d-ultrazvuk.html

Zdraví,
Klárka
11. lis 2007 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... objednala jšem se na 3d utz, ale teď zvažuju zda na něj jít.... protože bych šla na 3d a za týden ke svému dr. a velký s měřením jen ne na 3d, ale na obyčejný.... Nevíte, nemůže to miminku škodit????
21. únor 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadik, určitě to miminku neublíží, když je to až za týden, já jsem na začátku těhotenství měla problémy a byla jsem na na třech UTZ během týdne, tak neboj, bude to OK :slight_smile: 3D je krásný zážitek - být tebou tak neváhám a určitě tam jdu :slight_smile:
21. únor 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
já byla včera na velkém ultrazvuku ve 33tt a paní doktorka mě ho pustila i 3D bylo to nádherný. Mám i fotečku. Byla sem i v 24 tt a tam ještě nebyl tak pěkně vidět. Teď už to byl takovej krásnej malej človíček. Můžu jen doporučit.
21. únor 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky jsem objednaná na 3D ultrazvuk za 14 dní,to bych měla být podle utz 18+4 ,ale sestra mi tvrdila,že je to moc brzo,že nepůjde toho moc vidět...to už ale přeci budu 19 tt a to už by mělo jít miminko krásně vidět,ne? Jsem teď z toho zmatená. Díky
25. únor 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, podle mě na 3D ultrazvuk brzy jít dřív než ve 21 - 28. týdnem. Já sama jsem objednaná na 3D a to budu ve 25 tt. Jdu za týden v pátek, tak jsem zvědavá, jak půjde hezky vidět.
27. únor 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, mám možná hloupý dotaz, ale dnes jsem se objednala na 3D ultrazvuk a teprve potom jsem si všimla, že na stránkách píší 3D a 4D UZ. jaký je mezitím rozdíl? 4D je se zvukem?
Díky za odpověď
27. únor 2008 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
4D je v pohybu, 3D foto :wink:
27. únor 2008 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ou, aha, to mně nenapadlo. Díky za vysvětlení. :slight_smile:
27. únor 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja byla na 3D ve 23tt,foto mam v albicku. :wink:
27. únor 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

jsem 4 měsice těhotna a moc bych si přala jit na ultrazvuk 3d nebo na 4d, prosim napište mi nějake inf.. kolik stoji a kde se provadi . Jsem s chomutova
4. bře 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak to nevím, kde v CHomutově, ale v průměru to stojí tak nějak kolem 1000 Kč, no jak kde. Ale tady v UL to je právě za 1000 u Dr. Zahrádky, najdeš ho na netu.
4. bře 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
a je to na obědnani??? jestli ano tak mi prosim jestli maš pošli kontakt .. A děla se tam taky 4d?
4. bře 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevím jestli už tady ta otázka padla, já nedočítala,omlouvám se, ale nevíte jestli je 3D Ultrazvuk někde v Jižních Čechách?Asi ne co? :frowning2: Děkuji...
4. bře 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenk, je to na objednání a to u Dr. Zahrádky na tel. +420 721 801 224. Zavolej tam a domluv se. Je prý fakt dobrý, no zítra k němu jdu, tak budu mít srovnání. Jinak dělá jenom 3D, ale myslím, že to bohatě stačí. PRý kontroluje i všechny orgány a hodně ti vysvětlí a ukáže. Ale tohle vím jen z doslechu...
6. bře 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, chci se jenom zeptat, když zadám "3D ultrazvuk and Praha," tak mi vyjedou dva odkazy - gyncentrum a Podolí. V Podolí vím že to stojí 1250 Kč, na gyncentru jsem pro jistotu cenu ani nenašla... Nevíte, kde jinde v Praze bych ještě mohla pochodit a případně za kolik?

Alenko, myslíš, že bych se mohla objednat i u Dr. Zahrádky? Do Ústí jezdívám pravidelně do školy (studuju dálkově vejšku UJEP) tak že bych to možná spláchla tam... :wink:
5. dub 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek