3D ultrazvuk, Ostrava. Je možnost se někam objednat?

dracek
13. črc 2006

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jestli některá nevíte, zda v Ostravě nebo v jejím blízkém okolí je možnost objednat se na 3D ultrazvuk? Vím, že je v Praze, Brně možná i v Olomouci, ale v Ostravě jsem to nemohla nikde najít, tak jestli některá víte, budu ráda, když poradíte🙂 Manžel to viděl u známých a je z toho nadšený, tak bych mu chtěla udělat radost, protože na tom klasickém toho moc nevidí🙂Díky.

martinka.t
13. črc 2006

Písla jsem Ti něco IP, poslala mi to kamarádka... ale není to přímov Ostravě.... tak uvidíš

ivet
13. črc 2006

dracek, já byla nedávno v Novém Jičíně. Byla jsem na týden u rodičů a protože to na Moravě vychází levněji, než tady v Praze, chtěla jsem to nechat udělat tam. V Ostravě jsem nic nenašla, jela jsem tedy to NJ. A taky to dělají v Havířově. Oboje najdeš na seznamu, když si zadáš 3D ultrazvuk a potom Moravskoslezský kraj 😉
V tom NJ to dělá moc příjemný doktor, věnoval se nám 30 minut, celé to máme na DVD, k tomu 2 fotky. Platili jsme 700,--

dracek
autor
13. črc 2006

Holky díky oběma za tip, určitě na to mrknu🙂

zuzule
29. črc 2006

Ahoj holky. Taky uvažuji o tom 3D ultrazvuku a zajímaolo by mě, jestli některá nevíte, kde ještě kromě NJ v blízkosti Karviné ho dělají a v jakém týdnu je nejlepší si ho nechat udělat, aby to mělo co největší efekt 🙂 V Praze mám pocit že je to fakt dost drahé...Díky.

wipaja
29. črc 2006

Nejlevnější 3D UZ je v OLOMOUCI. http://www.g-centrum.cz/

zuzule
29. črc 2006

No, Olomouc mám trochu z ruky, ale díky. Pověřila jsem mamku ať mi to zjistí, tak snad taky budu mít tu možnost si na to zajít. Chtěla bych to i s DVD, abych to mohla doma ukázat manželovi. Bohužel to nikdy nevychází, aby šel na ultrazvuk se mnou, takže by se na to mohl aspoň podívat doma. Pak dám vědět jak to dopadlo. Pa a díky 🙂

wipaja
30. črc 2006

Zazule, ke Karviné je taky blízko Havířov, tam to dělají za 700 kč. A nejlepší čas je někdy kolem 18-23 týdnů, protože ještě není mimčo moc velké a natočí ho celé. Když je větší, tak už je pak vidět jen část miminka.

zuzule
30. črc 2006

Tak pokud mamka nezjistí kde to dělají v Karviné, tak asi pojedu do toho Havířova. A je to včetně toho DVD? Akorát v září až přijedu do Karviné na ségry svatbu, to už budu ve 29. týdnu, tak snad z toho něco bude 🙂 Dík za radu.

wipaja
31. črc 2006

Zazule, mělo by to být včetně natoční na DVD, ale to si asi musíš vzít s sebou.
http://www.gynprenatal.cz/

lavazza24
17. srp 2006

Ahoj, nevite nekdo kolik stoji toto vysetreni v Brne?

lussius
28. srp 2006

Lavazza, byli jsme na 3D min.tyden, meli jsme ho zadarmo. pry stava tak mezi 700 az 1200.ale za ty penizky bych na to nesla.bylo to pekne, ale tech penez je podle me neadekvatne moc..

dnes me kamaradka psala, ze videla dokument jak jsou ultrazvuky skodlive. doted nevim proc, ale neni to poprve co jsem to slysela. vite nekdo proc?

alcatko.j
3. říj 2006

Holky, prosim Vas, chtela jsem se zeptat, ten 3D ultrazvuk predpokladam, ze neni standartni vysetreni v tehotenstvi..takze zalezi na me, jestli si hi budu prat ci ne..je to tak?A kdy se na nej tak chodi?Dekuju moc.

leniik1
3. říj 2006

Alčo v tom Olmiku je to za 500kč i se záznamem na dvd v ceně.Jedna známá tam byla.Ale ona tam chodí i jako normálně k té paní doktorce.

leniik1
3. říj 2006

Jo a je to nejlepší kolem čtvrtého měsíce. 😉 Mimčo není ještě tak velké a krásně se natočí.Ona tam byla v 18 týdnu.

alcatko.j
3. říj 2006

Leni, diky 🙂

ivet
3. říj 2006

Alči, já na tom byla ve 23.tt, to mi zase řekli, že je ideální 20. - 24.tt ...asi to má každý jinak 😉 Mimčo bylo krásně vidět....byli jsme v NJ, stálo nás to 700,--, v ceně byl záznam na DVD - všechno, co doktor za celou dobu prohlídnul, takže máme 30 minut DVD a ještě 2 fotky...

alcatko.j
3. říj 2006

Ivi, ja prave uvazuju taky nad tim NJ, podle toho, co jsi ty o tom psala apak o Olomouci, no, jeste mam nejakych 7 tydnu cas, ale urcite bych do toho chtela jit... 😵

ivet
3. říj 2006

Alči, tak to máš ještě chvilku času se rozhodnout, kdyžtak dej vědět, já Ti na ně písnu kontakt...pan doktor byl moc příjemný 😉

leniik1
3. říj 2006

Alčo já půjdu na ten v Olomouci 😉 Taky kolem 20 týdne. 🙂

alcatko.j
3. říj 2006

Holky diky, pisnu, az to bude aktualni 🙂

Ivetko a ty sji jeste cela?Krati se to, co?za mesic uz bude mit toho vaseho drobecka doma 😵 Musis se uz strasne moc tesit 😵

ivet
3. říj 2006

Alči, jojo, ještě celá a naprosto aktivní, doma se skoro nezdržuju, nějak toho mám teď moc 😉
O víkendu jsme se navnadili mimíškem, protože jsme konečně viděli Valerku od ségry (má dnes 4 týdny), tak Honza byl celý naměkko a já vlastně taky....to víš, už se nemůžeme dočkat 😵

andrea73
4. říj 2006

Ahoj holky, já jdu zítra do NJ na sono srdíčka a při té příležitosti si nechám udělat i fotky 3D. DVD nechci, jelikož mi to točí můj gynekolog na VHS a já si to pak na DVD nechám přepálit. 🙂 Už se těším, doufám, že to půjde hezky vidět....moje kamarádka na tom byla před 2 měsící a fotky neměla vůbec kvalitní....tak uvidím. 😵

mady
4. říj 2006

Holky kdy je teda nejlepší jít na ten 3D ultrazvuk. Chtěla bych tam vzít manžela. Dneska jsem v 17. týdnu. Tak kolem toho 20. týdne? Předem děkuji za radu. 😉

leniik1
4. říj 2006

Mady bude to jak psala ivet kolem 20 týdne až 24tt ale asi bych se možná poradila na gyndě kdy budu mít prcky tak akorát velké abych na to mohla jít. 🙂

majka07
4. říj 2006

ahojky holky, tady je odkázek na 3D ultrazvuk v Brně

http://www.sanatoriumhelios.cz/3d_ultra.html

dvd + fotky stojí 600,-kč od 18.tt se může objednávat 🙂

peta.cz
4. říj 2006

Mě řekl doktor asi okolo 25 týdne - sice se tam nevejde celé, ale o tom 3D ultrazvuk není - už je tam zase krásně vidět obličejík 😉

baruna
11. říj 2006

Holky a jak to na tom 3D ultrazvuku probíhá?

draga
11. říj 2006

andrejko73 jak vám dopadlo sono srdíčka? my jdeme dneska tak doufáme, že vše bude ok

mady
25. říj 2006

Holky byla jste některá ve 20. týdnu na 3D ultrazvuku? Já jenjestli byl prcek pěkně vidět nebo ještě byl nic moc 😉 dneska jdu tak doufám,že bude aspoň trošku pěkněj 😀 ikdyž nevím po kom 😀 😀

baruna
25. říj 2006

Mady já jdu zítra 😀 v 19. týdnu. Čekám, že to bude malé ufo - přeci jenom, ještě mimísek nemá podkožní tuk.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru