3D ultrazvuk, Ostrava. Je možnost se někam objednat?

dracek
13. črc 2006

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jestli některá nevíte, zda v Ostravě nebo v jejím blízkém okolí je možnost objednat se na 3D ultrazvuk? Vím, že je v Praze, Brně možná i v Olomouci, ale v Ostravě jsem to nemohla nikde najít, tak jestli některá víte, budu ráda, když poradíte🙂 Manžel to viděl u známých a je z toho nadšený, tak bych mu chtěla udělat radost, protože na tom klasickém toho moc nevidí🙂Díky.

velrybous
13. zář 2010

@terak no já jsem chtěla holčičku vždycky, pak jsem byla u kartářky a ta mi řekla, že budu mít kluka..tak jsem se pak začala vnitřně s tím smiřovat.. 🙂 tak jsem s tím počítala..a jsem ráda..jen to s klukama neumím 🙂))))))))))))
no právě, že moc nemáme..zatím vede Vojtíšek, ani nevím jak mě to napadlo..přítel chtěl Adama, to jsem zamítla a teď přišel s Matyášem..a ze začátku úplně jsem chtěla Honzíka nebo Kubíka..ale těch je moc..a do toho se přidal Maxík, Sebík, Šimon, Tadeáš a Štěpán.. 🙂
no přítel má docela malou nohu asi 41 🙂 tak jsem zvědavá po kom je bude mít..ale prý těch 5,5 cm nemusí nic znamenat.. 🙂 tak snad nebude mít ploutve.. 🙂

kaceresada
7. bře 2011

hojky holky... 🙂 nevite jak je to stiám 3D ultrazvukem v olomouci?jestli se na nej muzu jednoduse objednat i bez toho abych to rekla doktorce a normalne tam pak prijdu i s pritelem ze a jak to probiha diky za info kaca

moncisa
7. bře 2011

já jsem na 3D ultrazvuku byla v Olomouci, když jsem vstoupila do dvacátého týdne.Fotečku mám ve svým blogu

kaceresada
7. bře 2011

@moncisa a u koho u polaka?a normalne si se objednala ?ja totiz chodim k jine doktorce a tak chci vedet jestli se muzu normalne jednoduse objednat a jestli tam muze i pritel a jak to bude probihat a tak.

flagicka
7. bře 2011

ahoj holki,slyšela jsem o 4D ultrazvuku v pardubicích neví někdo webovky nemůžu to najít ☹ a kdy se asi chodí v jakém tt díky 🙂

moncisa
8. bře 2011

Jj, byla jsem přesně u Poláka, chodili jsme tam na genetiku, ale myslím, že by to neměl být problém, když se tam objednáte. Je to velice příjemnej doktor i příjemné prostředí, byli jsme s manželem velice spokojení. Samozřejmě tam u toho může být i přítel a lze si nechat miminko i natočit ve 3D, ale stojí to myslím 500Kč a ta jedna fotečka výjde na 200Kč. Probíhá to asi všude stejně, nejdřív si s tebou popovídá, jak probíhá tvé těhotenství, jestli nemáš nějaké problémy atd.Potom tě nechá položit na to lehátko a přítel se může ze své sedačky koukat na větší plazmovou televizi, kde uvidí přesně tvé miminko ve 3D, jako ty.Myslím, že lze i 4D, ale jistá si nejsem.

anlaufovap
2. črc 2012

@ivet
Ahoj ráda bych se zeptala u jakého doktora jste byla děkuji 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru