3D ultrazvuk, Ostrava. Je možnost se někam objednat?

dracek
13. črc 2006

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jestli některá nevíte, zda v Ostravě nebo v jejím blízkém okolí je možnost objednat se na 3D ultrazvuk? Vím, že je v Praze, Brně možná i v Olomouci, ale v Ostravě jsem to nemohla nikde najít, tak jestli některá víte, budu ráda, když poradíte🙂 Manžel to viděl u známých a je z toho nadšený, tak bych mu chtěla udělat radost, protože na tom klasickém toho moc nevidí🙂Díky.

mady
25. říj 2006

ahojky baru! Takže čekáš ufo? Ach jo! Tak to já asi budu mít taky ufo 😀 Třeba bude po mě tlustej už teď 😀 a bude krsánej 😀

baruna
25. říj 2006

Mady co jsem viděla fotky z 19. týdne, tak je to kostřička potažená kůží.Ale třeba taky ne. Jestli bude mimísek po mě, má podkožního tuku už dost. 😀
Teď koukám, že máš termín o týden dřív než já 😉 Prý březnových miminek bude strašně moc.

mady
25. říj 2006

Nestraš! Ať nejsou plné porodnice 😉

kocurek
22. lis 2006

Ahoj tehulky, nedavno jsme si koupila casopis NATIONAL GEOGRAFIC a k nemu pridavali DVD- 🙂 CO VSE SE DEJE V MATERSKEM BRISKU 😉 . je to dokument 100min., kdy do tela maminky byla zabudovana kamera- od 1. tydne tehotenstvi po porod a vse je ve 3D, je to nadhera. Vrele doporucuji vsem!!!!! Je mozne videt, jak miminku chutna jidlo, ktere jite-jak se sklebi nebo naopakusmiva, jak reaguje na vas hlasek...proste vse.....je to casopis LISTOPAD.

krejcirice
23. lis 2006

Snažili jste se někdo sehnat ten časopis s dvd co psala kocourek?Já ho nemohu sehnat

erunka
23. lis 2006

Holky da se na tomto ultrazvuku rozpoznat pohlavi?

kocurek
23. lis 2006

Tehulky, jak jsem psala vcera o casopisu NATIONAL GEOGRAFIC, je mozne, ze uz je vyprodan. Ja jsem jej kupovala ve Spanelsku, ale moje zname tehotne z CR, kterym jsem hned na zacatku mesice poslala tip, jej sehnaly bez problemu ve stancich. Co se tyce pohlavi, na DVD bylo zretelne videt, ze je to holcicka, ktera se vyvijela.

fotografka.z.hulina
23. lis 2006

díky za tip, zkusím si koupit, docela mě to zajímá, jak to ve mě funguje 😅

swetlus
23. lis 2006

jee, ja ho chci taky. Nevite jestli se to neda treba objednat?

bobina27
23. lis 2006

je kocourek, to je super vec, ale obavam,se ze uz to nesezenem, to se urcite rozkriklo, myslis ze by to slo pripadne okopirovat??

krejcirice
23. lis 2006

Tak sem našla jen ukázku toho dvd nikde neni k sehnání na internetu.Ale ukázka je na www.NATIONAL GEOGRAPHIC.COM na levé straně je dole napsáno pod dárkem DVDs a pak na pravo je miminko na obalu a jde u toho spustit ukázka.Je to opravdu úžasný pokud to někdo už máte prosím dejte vědět moc to shánim. 😉

kocurek
23. lis 2006

Nevim, zda se to da objednat, zkopirovat to jde, delala jsem to zname, mam to ale ve spanelstine. ;-

kocurek
23. lis 2006

Divala jsme se na tu ukazku, ale je to opravdu jen malinky kousicek toho, co je na DVD. DVD je opravdu skvele a hlavne je vse dobre vysvetleno. Aspon si tak muzu i sama vysvetlit mnoho veci. Drzim palecky, at sezenete.

swetlus
24. lis 2006

Holky je tu nekdo kdo to DVD videl vubec v CR? jestli to neslo jen v cizine? Ja to totiz nemuzu najit at delam co delam ☹ na strankach NG o tom neni ani zminka 😒

swetlus
24. lis 2006

JO tak mam asi spatnou zpravu. Na strankach NG je ve foru dotaz na tohle DVD a odpoved je bohuzel: ze ceska redakce nikdy nic takoveho nevydala 😢

bobina27
24. lis 2006

halo, je tu nekdo, mam dotaz ohledne sportovani na pocatku tehotenstvi, jsem asi +- ve stejne fazi jako swetlus. cetla jsem:

Zakázané cvičení!
Jsou sporty, při kterých si snad každá maminka případná rizika uvědomí sama. Vyhýbejte se těm, kde hrozí pády, skoky, tvrdé dopady apod. K těm zakázaným patří například:
jízda na koni
vytrvalostní běh
volejbal
lyžování
kolektivní hry s míčem

Holky myslite, ze ji na uplnem pocatku je lyzovani nebezpecne???

krejcirice
24. lis 2006

TU OTÁZKU JSEM JIM PSALA DO NG JÁ,KOCOUREK MI PSALA ŽE TO JEJÍ KAMARÁDKY TADY V ČECHÁCH SEHNALI NA ZAČÁTKU MĚSÍCE.TED POJEDU DO PRAHY TAK TAM VEZMU ÚTOKEM VŠECHNY TRAFIKY SNAD TO SEŽENU. 😉

swetlus
24. lis 2006

tak to dost dobre nechapu jak to mohly kamaradky sehnat kdyz to nidky nevydali???

lasipka
24. lis 2006

v jakem vydani NG jste holky to DVD videli?Ja to nemuzu najit ani na netu.

krejcirice
24. lis 2006

prý to bylo v listopadovém vydání

swetlus
24. lis 2006

Hele a ty kamaradky to sehnaly cesky? To asi ne kdyz to nevyslo ne? Me to teda fakt vrta hlavou...

kocurek
24. lis 2006

2 zname to sehnaly v Cesku. Hned 1.tyden v listopadu. Jedna je z Prahy a druha z Frydku.

krejcirice
24. lis 2006

Tak sem se ptala v Praze hned v několika prodejnách a nic nesehnala ani o ničem takovém nic nevěděli. ☹

swetlus
24. lis 2006

kocurek: a to sehnali verzi v jakem jazyce? nebo ten casopis byl v jakem jazyce? To byla asi nejaka zahranicni verze?

krejcirice
24. lis 2006

Já se koukala i po zahraniční verzi našla jsem anglickou i v té co to mělo být ale žádná zmínka tam o dvd nebyla

len
24. lis 2006

Holky, nevím, jestli to bude fungovat, ale přímo na stránkách NG se to tváří, že si lze objednat starší čísla 🙂
http://www.national-geographic.cz/starsi_cisla.asp

swetlus
24. lis 2006

Starsi cisla si samozrejme objednat muzes ale nam jde o to DVD a to se tu objednat neda..teda zatim. Poslala jsem dotaz do redakce. Tak cekam a cekam.
kocurek: nemohly by nam to ty tvoje zname nejak poskytnout? 😉

len
24. lis 2006

Hm, tak to netuším, jak je to s těma DVD, jestli jsou jako pevné prémie, už jsem NG strašně dlouho neměla, kdysi dávno dávali CD, která byla automatickou součástí ke každému číslu (ještě teď někde mám písně afrických domorodců 😀 ) 🙂 Tak snad ti odpoví nějak kladně 🙂 Jinak na těch oficiálních stránkách NG o DVD taky nic nepsali 😕

kocurek
24. lis 2006

Holky, to DVD se koupi primo s casopisem.Zvlast se neda koupit ani objednat.

len
24. lis 2006

Tak jsem si na vás vzpomněla a koukla k novinovému stánku - listopadový NG měli hned u toho prvního (pro zájemce vestibul metra Dejvická), ALE žádné CD k němu nebylo 😖 Dokonce ani paní prodávající o ničem takovém nevěděla, tak vám nevím... Možná to tuhle přílohu mělo jen v zahraničí, nebo nebyla ke všem číslům (je zvláštní, že ani na obalu nebyla o něm zmínka, pracuju v nakladatelství a pokud k něčemu dávám prémii, nikdy to neopomenu na titulní straně patřičně zvýraznit 😉) 😒
Jinak teda mohu doporučit knihu od Lennarta Nilssona: Tajemství lidského života. Ta taky zachycuje v obrazech s komentáři vývoj dítěte od vajíčka a spermie přes oplodnění, uhnízdění a téměř den po dni jeho vývoj až po porod. Byly k tomu použity různé moderní fotografické metody, značná část fotografií pochází právě z 3D ultrazvuku. Není to sice v pohybu, ale opravdu to stojí za to 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru