3D ultrazvuk, Ostrava. Je možnost se někam objednat?

dracek
13. črc 2006

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jestli některá nevíte, zda v Ostravě nebo v jejím blízkém okolí je možnost objednat se na 3D ultrazvuk? Vím, že je v Praze, Brně možná i v Olomouci, ale v Ostravě jsem to nemohla nikde najít, tak jestli některá víte, budu ráda, když poradíte🙂 Manžel to viděl u známých a je z toho nadšený, tak bych mu chtěla udělat radost, protože na tom klasickém toho moc nevidí🙂Díky.

ada80
8. dub 2008

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat byla jste některá na 3D ultrazvuku v Sanusu Hradec Králové a kolik to stálo?

dela
8. dub 2008

Ahoj Ado,já tam byla před týdnem ale moc nadšená jsem nebyla.V první řadě jsem to blbě pochopila,myslela jsem si že nahrají na cd mimčo jako třeba dvacetiminutové video,ale tak to není.Dají ti na cd jen fotky toho mimča,snímají jen obličej,ale to taky záleží na tom,jak je mimčo otočený.Já tam byla asi hodinu a pořád se na nás nechtělo podívat.Nakonec se povedli asi tři fotky,ale ne úplně čisté.Ale tím tě nechci odrazovat,třeba budeš mít ty zrovna štěstí a mimčo bude otočené na vás 🙂 .Stojí to 950 kč.Ale dobrý zase je,že když se to nepovede vůbec,tak neplatíš nic a můžeš přijít jindy.A taky tam je děsně super doktor,hrozně hodný a sympaták.Jsem ho pak před manželem děsně chválila,tak mě řekl,abych se náhodou v sedmém měsíci do něho nezamilovala 🙂 🙂 🙂 🙂 .To je samozřejmě sranda.Ale sympaták to je 🙂 No uvidíš,když tam pojedeš,tak at ti vyjdou čisté fotky,protože to pak je super.

kacak
8. dub 2008

pepibubu: jestli je to ještě aktuální, v Gyncentru to stojí stejně jako v Podolí. V Praze vím ještě o Gennetu, tam to dělají od cca. 400 pouze zobrazení bez fota až po cca 1.200 s fotem a videozáznamem na CD.

r.o.s.s.i.b
9. dub 2008

Pepibubu:Tak mrkni na www.gynaecology.cz já tam byla a zítra jdu ještě je to tam nejlevnější z Prahy a moc hodná paní doktorka 😉

vrana
9. dub 2008

rossi: byla jsi tam někdy dřív nebo až po 24.tt? Ráda bych šla ideálně kolem toho 18, že už by mohlo být vidět pohlaví...

r.o.s.s.i.b
9. dub 2008

Byla jsem tam v 26.týdnu,ale ukazovala mi doktorka pěkný fotky i z 18.týdne co tam mají vystavené.

smardik
10. čer 2008

holky už tu sice dlouho nikdo nebyl, ale třeba mi někdo odpoví. Nebyla některá z vás na 3D v Ostravě-Výškovicích v gynetu? chtěla bych vědět jaké to tam je 🙂

campi
10. čer 2008

Sousedka byla v Podoli. Ted lituje, ze tam byli. Doktorka pry byla strasne protivna, zadny zvlastni pocit se nekonal, hezci byl pry UTZ po 12tt, kdyz dite mavalo. Pry meli ty penize usetrit a koupit za ne miminku neco jinyho.

Tak to rozvazte...

konja
11. čer 2008

Ahoj Holky.Tak já taky přidám svoji zkušenost.Před pěti lety jsem byla na 3D ultrazvuku v Brně a bylo to perfektní.Malého máme natočeného na videu,je natočen jak normální utz tak potom 3D obraz.Vše ve výborné kvalitě a ještě jsem dostala kompletní lékařskou zprávu o mimi. Teď čekáme druhé mimi, ale nechtělo se nám až do Brna a tak jsem šla do Sanusu v Hradci Králové (je to tu poměrně nové). Byla jsem tam dvakrát, protože ani jednou se to nepodařilo natočit. Malá měla pořád ručičky před obličejem. Ale pan doktor je velice milý,věnoval se nám velice dlouho, pokaždé mimčo důkladně prohlédnul, vše nám ukázal a popsal (orgány, pohlaví, ...). Jen z toho záznamu není nic, ani normální fotky z utz ani žádná lékařská zpráva. Je škoda, že se to nepodařilo, ale nic jsme neplatili ( jinak se platí 950,-) a jsme aspoň klidní, že miminko roste tak jak má, že se mu daří dobře a že je to opravdu naše vysněná holčička :o)))

sonisek
14. zář 2008

Ahojky, rozhodujem se, jestli jít na 3D utz do Gennetu nebo do nějaké centra ve Vodičkový, můžete poradit co je lepší? Sice ve Vodičkový je to levné, ale ty záběry jsou takové horší, nebo se nám to zdá? Jinak díky za tipy a rady 🙂

jana.cb
22. led 2009

Ahojky holky - dneska jsem byla na 3D-4D UTZ v Jihlave a jsem vic nez nadsena 😉 moc sympatickej a ochotnej pan doktro i sestrika a maimalne se vam venuje zadny 15 min a nazdar ale kompletne ukontroluje mimco taj pomoci 2D tak pak i 3D UTZ od hlavy az k pate cim vse zmeri a zadava se to automaticky do celkove tabulky kde pak vyjedou rozmery stehen, hlavicky, telicka, vaha delka apod. proste trvalo to cca hodku a my jsme byli moc spokojení ..taky jsme resili zda Praha ci neco jineho ale za 1000 kc co to stoji v Jihlave dostanete maximalni venovani se vam a ysvetleni detailne vseho jak 3D tak 2D i s komentarem k plodu fotecky 😉 utz dela sam Dr zadny sestricky a zadna plna cekarna kde to jde jak na bezicim pasu 😉 nahodim vam tu odkaz kdyby jste mela nektera zajem ale predcilo to moje i manzovo ocekavani a tsalo to to v te Jihlave za to!! 😉
Tady je link: http://www.pp-gyn.cz/sluzby-foto2.htm

allisenka
2. únor 2009

Ahojte...IVET prosimte kde sis delala ted 3D UTZ v NOVEM JICINE?,??dekuju za odpoved

kessiee
2. únor 2009

ahojte 🙂 nemate niektora skusenosti s 4D ultrazvukom v Hlohovci? Pristup lekara, personalu, kvalita vysetrenia (nemyslim konkretny obraz, to zalezi od viacerych faktorov)... Dakujem 😉

moloko
27. únor 2009

Holky, moc prosím, v které nemocnici v havířově dělají 3D ultrazvuk? Volala jsem na Havířovskou nemocnici s poliklinikou a tam nemají ☹ Chtěla jsem do ostravy na Fifejdy, ale jsem v 25tt a tam jsou plní do května..počítám, že v Havířově to bude podobné, ale chtěla jsem to zkusit 😉 Předem moc dík!

vendy05
7. čer 2009

Ahojda holky, prosím nemáte někdo zkušenost s 3D utz v Arletě v Kostelci a nebo někde v Pardubicích????

gucci
10. srp 2009

ahoj holky
byla jste některá na 4D UTZ v Gyncentru v Hloubětíně?

terak
12. zář 2010

Ahoj, muzu se zeptat jestli jste nektera byla na 3D ve 29 nebo ve 30 tt? Nejak jsem prosvihla ten doporuceny termin a ted se mnou mlati hormony a hrozne me to mrzi, tak bych si jeste zasla 😀

velrybous
12. zář 2010

@terak já jsem byla teď 28tt a ještě v pohodě..jeslti chceš jít, tak fakt co nejdřív..navíc jsme týden napřed velikostně takže vlastně jako 29tt

terak
12. zář 2010

@velrybous OK diky za info, zitra tam zavolam a zacnu premlouvat, at me vezmou co nejdriv :D

velrybous
12. zář 2010

@terak jj vím, že dr. říkal, že pak už to snad ani nedělají, ale asi jak kde...

terak
12. zář 2010

@velrybous No uvidime uvidime, rano tam zavolam a snad me jeste nekam napasujou. NEjhorsi na tom je, ze jsem celou dobu byla presvedcena, ze to jako opravdu neni potreba, ze staci normalni ultrazvuk a ted si nedokazu predstavit, ze bych o to prisla. No jak jsem psala, cloumaji se mnou hormony 😀

Koukám, že máš sympatické datum porodu 🙂

velrybous
12. zář 2010

@terak tak to já jsem na něj chtěla jít od začátku, dneska jsme pouštěli dvd budoucím prarodičům a byli nadšení..je to krásný a mám památku.. 🙂 musím naskenovat fotku a dát do alba, je to takovej krásnej nuninek 🙂
a jo vidíš, jsem si to ani nějak neuvědomila..🙂))

terak
12. zář 2010

@velrybous Jezisi ja bych tam nejradsi zavolala hned :D :D :D

Malej byl totiz porad blbe otocenej, nacpanej do jednoho koutku a pred ultrazvukem se zasadne schovaval. I proto jsme se rozhodli, ze na to kasleme. Ale ted je mi to jedno, chci to videt i kdyz by byl otoceny zadama 😠

velrybous
12. zář 2010

@terak to bude v pohodě.. 🙂
aha..no já jsem ho měla hlavičkou dolů a vše v pohodě..jen sebou trošku mrskal..🙂

terak
12. zář 2010

@velrybous Tomasek je hlavickou dolu uz od 20 tydne, bude to chytrej kluk, kdyz ma uz ted tak tezkou hlavu 😎 Ae i kdyby byl natocenej, tak sikovny doktor si s tim snad poradi. Kdy budes skenovat fotky, jsem docela zvedava 🙂

velrybous
12. zář 2010

@terak no mě to nikdo neřekl, chodím k jiné dr do fakultky a tam se s tebou nikdo nepáře...no zkusím to za chvilku, mám jen dvě.. 🙂..

velrybous
13. zář 2010

@terak ahojda, tak už jsi objednaná???????

terak
13. zář 2010

@velrybous Ano jsem, volala jsem rano a hodna pani me objednala na zitra na vecer 😀 S tím, že když už to nebude vidět, tak mi paní doktorka lupne jednu fotku a nebudu to platit. Aspon ze tak 🙂 Ale uz se tesim ... ted se zacinam bat, aby to byl i po zitrku kluk 😀

velrybous
13. zář 2010

@terak no super..🙂))) neboj bude..jestli ti někdo řekl, že to bude kluk, tak tady si to sice potvrdíš, ale já jsem to vnitřně věděla od začátku.. 🙂

terak
13. zář 2010

@velrybous No ja jsem puvodne hrozne chtela holcicku, ale od tretiho mesice, kdy jsem zacala kupovat veci, tak jsem kupovala vse na kluka a nejak vnitrne jsem si tim byla jista. Taky jsme si pockali do sesteho mesice nez nam to vubec rekli 🙂 A uz mate nejak vyselektovane jmeno? Koukala jsem se na varianty a taky jsme chteli matyaska. Pak byl ultrazvuk, ja jsem videla nos a rekla jsem, ze je to jasnej Tomasek :D :D :D NEvim, ale proste to tak nejak prirozene sedlo. BTW kolikatky nohy ma manzel? Muj 45ky takze maly bude mit asi taky pekny tlapky 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru