3D ultrazvuk, Ostrava. Je možnost se někam objednat?

dracek
13. črc 2006

Ahoj holky, ráda bych se zeptala, jestli některá nevíte, zda v Ostravě nebo v jejím blízkém okolí je možnost objednat se na 3D ultrazvuk? Vím, že je v Praze, Brně možná i v Olomouci, ale v Ostravě jsem to nemohla nikde najít, tak jestli některá víte, budu ráda, když poradíte🙂 Manžel to viděl u známých a je z toho nadšený, tak bych mu chtěla udělat radost, protože na tom klasickém toho moc nevidí🙂Díky.

lucisa
27. lis 2006

Ahoj, mám stejný zážitek, taky jsem časopis i s DVD nesehnala. Když už byl ještě nějaký kousek časáku, o DVD nikdo nic nevěděl ☹ . Škoda, ta ukázka na com je fakt super.

krista
9. led 2007

Holky prosímvás nevíte jestli je možnost toho 3D ultrazvuku někde v jihočeském kraji? Díky (a pokud jste to někdy psaly já to přehlídla tak se moc omlouvám) 😉

ijetka
9. led 2007

Já ti neporadím, páč jsem ze severu, ale byla jsem na ultrazvuku v Ústí nad Labem a ardesu jsem měla od své gynekoložky. Tvůj doktor neví?

krista
9. led 2007

Ijetka já ještě nejsem ani těhotná, takže jsem se ho na to neptala, ale chtěla jsem to jen tak vědět pro zajímavost, až to jednou přijde 😉 Protože je to strašně zvláštní jak věda pokročila, moje mamka se nesměla kouknout ani na normální ultrazvuk, doktor to před ní skrýval 😀

ijetka
9. led 2007

Aha, já myslela, že čekáte 🙂 . Moje mamina zase na žádným ultrazvuku nebyla. 3D je fakt super

krista
9. led 2007

No bohužel nečekáme 😢 Ale to přijde, já tomu věřím a co ty? Na fotce vidím že jedno mimi už asi máš?

ijetka
9. led 2007

No já mám pěknýho pořízka, z manželem pořád dotváříme album a včera nám to nechtělo nějaký fotky vzít. Tak uvidíme. Mimi ti paždopádně moc přeju 🙂 . Je to bezva, i když někdy fakt záhul. Tobě moc, moc závidím spánek, toho já mám nedostatek. Papánek

krista
9. led 2007

Jo spánek, tak s tím předpokládám mít problémy nebudu, naspím tak 3 - 8 hodin, v průměru tedy těch 5 a jsem v pohodě 🙂 V noci koukám do stropu a nemůžu usnout, no ale uvidíme jednou. Mimi je samozřejmě vyčerpávající, ale je to radost 😀

ijetka
9. led 2007

No to každopádně 🙂 Já jsem kolikrát tak přetažená, že taky nemůžu zabrat. Ale většinou bych usnula všude a neustále 🙂

slim
27. bře 2007

ahojky,
kdy je nejdřív vidět již něco málo na 3D ultrazvuku?
určitě bych chtěla fotečku pro budoucí prarodiče, ale opravdu né až někdy v 10tt. šlo by něco vidět i v 3tt? 🙂

anatanka
6. dub 2007

Slim: Jit na 3D v prvnim trimestru neni moc dobry napad a uz vubec ne ve 3tt. Myslim, ze to by te ani nevzali. Nejlepsi doba je na to od 23 do 28tt. Muzes jit driv, treba v 15tt, miminko bude videt cele, ale bude jeste takovy martanek. Lepsi je si pockat, to vydrzis. Prarodicum zatim musi stacit foto z normalniho UTZ.

selu
29. čer 2007

slim, ono ve 3tt jeste nic videt neni, podle me, ja byla poprve v sestem (teda na normalnim 2D UZV) a byl videt jen gestacni vacek 😉

pecule
19. črc 2007

ahoj holky,mám dotaz ,nevíte kolik stojí fotečka s ultrazvuku 3D v Praze? a jeslti vůbec samotnou fotku mi udělají.Předem díky.

cibule
10. zář 2007

Holky, já bych ráda, až to bude aktualní taky na 3D do Olomouce 🙂 Viděla jsem, že někdo na ně v tomto vlákně hodil odkaz, což je super. Akorát nevíte kdy se na něj mám objednat? Myslím, jestli se to musí hodně dopředu? Jo a taky stačí zavolat na ten kontakt?

nasedite
11. lis 2007

My jsme byli na 3D ultrazvuku v 28 týdnu. 20 týden je fakt docela brzy.
Zde je výsledek 🙂

http://klarka.radkovska.cz/2007/04/3d-ultrazvuk...

Zdraví,
Klárka

nadik
21. únor 2008

ahoj holky... objednala jšem se na 3d utz, ale teď zvažuju zda na něj jít.... protože bych šla na 3d a za týden ke svému dr. a velký s měřením jen ne na 3d, ale na obyčejný.... Nevíte, nemůže to miminku škodit????

krista
21. únor 2008

Nadik, určitě to miminku neublíží, když je to až za týden, já jsem na začátku těhotenství měla problémy a byla jsem na na třech UTZ během týdne, tak neboj, bude to OK 🙂 3D je krásný zážitek - být tebou tak neváhám a určitě tam jdu 🙂

kleguska
21. únor 2008

já byla včera na velkém ultrazvuku ve 33tt a paní doktorka mě ho pustila i 3D bylo to nádherný. Mám i fotečku. Byla sem i v 24 tt a tam ještě nebyl tak pěkně vidět. Teď už to byl takovej krásnej malej človíček. Můžu jen doporučit.

snezenka123
25. únor 2008

Ahojky jsem objednaná na 3D ultrazvuk za 14 dní,to bych měla být podle utz 18+4 ,ale sestra mi tvrdila,že je to moc brzo,že nepůjde toho moc vidět...to už ale přeci budu 19 tt a to už by mělo jít miminko krásně vidět,ne? Jsem teď z toho zmatená. Díky

alenka83
27. únor 2008

ahojky, podle mě na 3D ultrazvuk brzy jít dřív než ve 21 - 28. týdnem. Já sama jsem objednaná na 3D a to budu ve 25 tt. Jdu za týden v pátek, tak jsem zvědavá, jak půjde hezky vidět.

petulka33
27. únor 2008

Ahoj holky, mám možná hloupý dotaz, ale dnes jsem se objednala na 3D ultrazvuk a teprve potom jsem si všimla, že na stránkách píší 3D a 4D UZ. jaký je mezitím rozdíl? 4D je se zvukem?
Díky za odpověď

atreides
27. únor 2008

4D je v pohybu, 3D foto 😉

petulka33
27. únor 2008

ou, aha, to mně nenapadlo. Díky za vysvětlení. 🙂

makinka.1
27. únor 2008

Ja byla na 3D ve 23tt,foto mam v albicku. 😉

lenk
4. bře 2008

ahoj holky,

jsem 4 měsice těhotna a moc bych si přala jit na ultrazvuk 3d nebo na 4d, prosim napište mi nějake inf.. kolik stoji a kde se provadi . Jsem s chomutova

alenka83
4. bře 2008

ahoj, tak to nevím, kde v CHomutově, ale v průměru to stojí tak nějak kolem 1000 Kč, no jak kde. Ale tady v UL to je právě za 1000 u Dr. Zahrádky, najdeš ho na netu.

lenk
4. bře 2008

a je to na obědnani??? jestli ano tak mi prosim jestli maš pošli kontakt .. A děla se tam taky 4d?

jitulka1985
4. bře 2008

Ahoj holky, nevím jestli už tady ta otázka padla, já nedočítala,omlouvám se, ale nevíte jestli je 3D Ultrazvuk někde v Jižních Čechách?Asi ne co? ☹ Děkuji...

alenka83
6. bře 2008

Lenk, je to na objednání a to u Dr. Zahrádky na tel. +420 721 801 224. Zavolej tam a domluv se. Je prý fakt dobrý, no zítra k němu jdu, tak budu mít srovnání. Jinak dělá jenom 3D, ale myslím, že to bohatě stačí. PRý kontroluje i všechny orgány a hodně ti vysvětlí a ukáže. Ale tohle vím jen z doslechu...

pepibubu
5. dub 2008

ahoj holky, chci se jenom zeptat, když zadám "3D ultrazvuk and Praha," tak mi vyjedou dva odkazy - gyncentrum a Podolí. V Podolí vím že to stojí 1250 Kč, na gyncentru jsem pro jistotu cenu ani nenašla... Nevíte, kde jinde v Praze bych ještě mohla pochodit a případně za kolik?

Alenko, myslíš, že bych se mohla objednat i u Dr. Zahrádky? Do Ústí jezdívám pravidelně do školy (studuju dálkově vejšku UJEP) tak že bych to možná spláchla tam... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru