3D ultrazvuk, Ostrava. Kde?

sanies
12. čer 2008

Ahojky,prosím vás nevíte některá,kde všude v Ostravě,nebo někde poblíž, se dá objednat na 3D ultrazvuk?Já vím jen o Fifejdách,ale ty jsou teď mimo provoz...Díky...

lucenek
12. čer 2008

ahoj 😀

lucenek
12. čer 2008

Ty pokud fifky jsou mimo provoz tak Havířov..... 😉

sanies
autor
12. čer 2008

Ahojky Luci a prosím tě nevíš tel.číslo? 🙂 Já ještě zaslechla něco o Výškovicích,ale nemůžu to nikde najít....

lucenek
12. čer 2008

ahoj no taky jsem slyšela ale tam to asi moc známe není vydrž..pohledám....

lucenek
12. čer 2008

Tak je to Dr. Jana Alešová tel 596810168, Havířov je přímo v budově magistrátu budova H 3 patro..... 😉 cena 500Kč cca 15-20 minut záznam na dvd 😉

lucenek
12. čer 2008

jsem jako nepostřehla že jsi těhule????čučím jako puuuk..to se vám dobře zadařilo 😀

sanies
autor
12. čer 2008

Jo díky moc.....chlapi kde se podívám....zůstávám odsouzena pro kuchyň 😀 Ale koukám,že tobě se to už krátí 😉 tak držím palečky a ať je všechno v pohodě.

lucenek
12. čer 2008

takže i druhý bude kluk?tý jo..my dělali taky kluka a máme holku 😀 jj krátí...už aby to bylo zamnou..ale ty si holka užiješ přes léto to schytáš jen co je rpavda..tak držím pěsti já už v těch vedrech nemůžu teď... 😝

sanies
autor
12. čer 2008

No u nás se zase taťka dušoval,že děal holku a ono neeee....A vedra nějak vydržím,prvního jsem měla taky na podzim a to byly hice....já spíše umírám u toho svého čertiska,ale to už nepředělám.Tak ty užívej samoty co to jde a pěkně lenoš!!!!Pamatuj,že už niiiiiikdy se to nebude opakovat!!!Do poslední chviličky si dopřávej co to dá,já to u prvního prošvihla,neb jsme rekonstruovali 😉 Přeju ať to máš rychle za sebou a vše v pohodě a díky za číselko...zavolám si 🙂

lucenek
12. čer 2008

ok cinkni 😉
jj budu myslet na tvá slova jsem utahaná jako kotě nedovedu si představit mít ročního prcka....a do toho těhule to je fakt nářeř..ale co hlavně že malý je zdravý.... 😉

gabka.d
12. čer 2008

čaute holčiny, dík 😉 😉

janeyzelvicka
12. čer 2008

Ještě by to mělo jít u mudra kam chodím, to budou ty výškovice - www.gynet.cz

stejzi
10. črc 2008

Nazdárek holky a to jste se objednali sami nebo vám to doporučil váš dr.? My bychom taky rádi na 3D ultrazvuk, ale moje dr. se o tom ani nezmínila.

lucenek
10. črc 2008

stejzi je to jen jako památka na těhu platíš si to sama indikace na to nejsou je to prostě jen na památku když chceš a je to suoper, já doporučuju..pak budem vzpomínat na bříškoa kdykoli si pusíš záznam na dvd jak ten prcek vypadal.....
proto se o tom dr. ani nezmínila...to si musíš sama oobjednat a zaplatit je to takové kino 🙂

smardik
10. črc 2008

stejzi je to tak jak píše lucanek, není to nutné a doktora to vlastně ani nezajmá,je to jen pro náš pocit a krásná vzpomínka na miminko 🙂 já byla a jsem moc ráda 🙂 bylo krásné tak broučku vidět 🙂

lindex
11. črc 2008

Delaji to v Havirove u te dr. Ale stoji to se zaznamem na video a fotkama, z toho je dost fotek na diskete a jednu ti vyvolaji. Byla na to ted kamaradka a platila za toto vsechno 1000,-
Pak to dela jeden pan dr. v Novem Jicine. ten je super. Jmenuje se dr. Jan Pětroš Csc , pod tim to vzdycky najdu na netu. A ten dela 3D , nahrava to na DVD a neomezeny pocet fotek na CD a stoji to 700,-

stejzi
11. črc 2008

Nazdar lindex ty jsi na tom byla? V kolikátem týdnu by se tam mohlo jít. Jsem silnější postavy, tak mám strach aby bylo vůbec něco vidět.

lucenek
11. črc 2008

že by zdražily..já v únoru polatila 500 za dvd 20 minut záznam....
ale v mnof to dělaj taky tam jsem byla v květnu za 700 taky 20 minut a 3 fotky navíc.....
ale prej tam měli poruchu a ted snad to fachčí tak si zkute brnknout na gyn amb jestli jim to fachá
jinak v hav mi bylo řečeno do 20tt uvidíš celé mini...ale na fif dělaj kolem 30tt a to je lepší já mám 3d ze 17tt a pak 28tt a daleko lepší je ten kolem 30tt .... 😉

sedylko
15. říj 2008

ahoj prosim vás všechny nevite jestli v porubě nebo někde pobliž dělají porod ve vodě budu vám moc vděčna za vaši odpověd.Děkuji

smardik
15. říj 2008

sedylko porod ve vodě je nejblíž v Krnově, v porubě je na jednom pokoji vana ale jen na 1 dobu porodní, rodit se do ní nedá

lucenek
15. říj 2008

poruba porod do vody nedělá jen umožní ve vaně strávit první dobu porodní na samotnou vypuzovací fázi se jde na sucho...a fifiky to taky nedělaj ale vítkovice nevim

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru