3D ultrazvuk v Ústí nad Labem, jaký máte zážitky?

smudlinka2019
16. črc 2012

Ahoj holky,chci se zeptat,jestli některá z Vás nebyla na 3D utz v Ústí nad Labem a jaký máte z něj zážitky a u koho jste byli.Popřípadě,jestli jste si nechávali dělat i video z něj a na kolik vás to celé vyšlo,děkuji 🙂

mirun
20. črc 2012

na 3D v Ústí n/L jsem byla, jsou to už 3 roky. doktor se jmenoval Zahrádka (snad se nepletu). byl velice příjemný, utz se mi líbil. utz trval hodinu, dvd máme, trvá celou hodinu. dostali jsme ještě asi 30 fotek. nejsem si už úplně jistá kolik jsme platili, ale myslím, že 1000,-.

gabriela178
20. črc 2012

Přesně tak, byly jsme letos v červnu a úplně stejný zážitek.. jen se připravte na to, že pan doktor rád povídá 🙂 Ale DVD i fota jsou super a všechno krásně popsal a vysvětlil. Cena se nezměnila. Co jsem zjišťovala, tak k němu jezdí s širokého okolí a všichni si ho chválí.

elisabeth29
6. lis 2012

v kolikátém týdnu je možné se objednat na utz ? děkuji

hanulkah89
25. zář 2015

Dobrý den v jakým týdnů se mužů objednat na 3D ultrazvuk a kolik to stoji Děkuji za odpověď

moulinkaa
26. zář 2015

@hanulkah89 Ahoj, tohle je OTÁZKA ve fóru, teda každý sem může napsat jen jednu odpověď. Proto ti tu asi nikdo moc neodpoví. Zkus napsat do některé DISKUZE, tam se vedou delší rozhovory. Třeba sem:
https://www.modrykonik.cz/forum/o-tehotenstvi/3d-ultrazvuk-v-severnich-cechach-kde-a-kolik-stoji/
Nebo založ novou diskuzi 😉

O 3D ultrazvuku máme také info tady: https://www.modrykonik.cz/3d-ultrazvuk/ A pod článkem jsou zkušenosti ostatních maminek 😵 Když tak napiš, pokud budeš potřebovat nějak poradit.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru