3D ultrazvuk ve 30. týdnu těhotenství. Jde to?

jitaf
5. pro 2010

Ahojky,
chtěla bych se zeptat jestli na 3D ultrazvuk můžu jít i déle než do toho 20 tt jsem teď 30 tt. Myslím si že když si to platím tak že by to bylo jedno nebo ne? Prosím poraďte v tom 20tt jsem to nestihla a docela bych šla abychom měli památku na malou v bříšku. Díky za odpovědi 😉

beruska2x
5. pro 2010

nejde o to ze si to platis, ale ze je mimi uz velke a prd uvidis :/ uz to neni tak pekny jako v tom 20tt no...

jitaf
autor
5. pro 2010

@beruska2x Jasně to chápu že už nepůjde moc vidět...já tam zkusím zítra zavolat co mi řeknou 😉

beruska2x
5. pro 2010

@jitaf tak kdyz budes mermomoci chtit a budou mit volno, tak proc by te nevzali.. ale treba tady v Liberci se objednava tak na 3 tydny dopredu.. coz ty uz skoro rodis 😅

jitaf
autor
5. pro 2010

@beruska2x no jasný kdyby to trvalo tak dlouho tak na to prdím 😀 teď to otevřeli u nás ve Svitavech a nebo by jsme museli do Brna a tam jezdíme často zkusím to obvolat a uvidíme. Ale zase tak nutně na to nemusím vždyť za chvilku jí budeme mít venku 😀 😉

marmla
5. pro 2010

My jsme byli na 27 tt a bylo to super. U nás berou od 24-30 tt pak už je prý mimi moc velké, raději si zavolej a optej se 😀

jitaf
autor
5. pro 2010

@marmla tak to čučím že to u vás dělají až tak dlouho já co jsem našla tak to bylo do 20tt...zítra to obvolím

marmla
5. pro 2010

no nám řekli, že dřív to nemá smysl, že je dítko moc hubené, ale kolem toho týdne jak jsem psala, jsou už malinko obalené tukem. Byl to zážitek

ivett25
5. pro 2010

Ahojky, no tak mi jdeme v úterý už po třetí na 3D UTZ. Byli jsme ve 20TT, tam se nám mimísek nechtěl moc ukázat, pořád se schovával za ručičky, to samé ve 23TT a teď, doufám, že v tom 27TT, už bude vidět jen obličejík (ne hlavička a půlka těla) a budeme vidět rysy v obličeji. Ale co vím, tak klidně do toho 30TT objednávají. 😉

jitaf
autor
5. pro 2010

@ivett25 no jo ale já jsem dneska 30 tt tak snad mě objednají na ten další týden chci tam manžu a ten dojede až v sobotu tak musím až ten další 😒

jitaf
autor
6. pro 2010

Tak mě sestra objednala na 14.12. 😀 říkala že nic neslibuje jestli to půjde vidět ale třeba jo uvidíme 😉

ivett25
6. pro 2010

@jitaf, no vidíš! Já myslím, že půjde! Stejně je nejdůležitější jen obličej. 😉

jitaf
autor
6. pro 2010

@ivett25 jasně to jo. Už se moc těším jako malá 😀

ivett25
6. pro 2010

@jitaf, my jdeme zítra a taky se hrozně těším. Doufám, že se nám konečně fazolka ukáže. 🙂 Přeji, aby byla Sárinka modelka a krásně se vám ukázala. 😉😉

mlsdlisaci
6. pro 2010

jitaf-dr Richtr ti ho udělá i ve 32 týdnu ale už to není jako v tom 20t.Nám už neudělalani fotečku bo malej byl už moc nízko ☹ a taky jsme ho ve 20 nestihly protože ho měl drnějaky rozbitý.Tak jsme nic neplatily. Držím pěstičky ať dobře dopadne 😉

jitaf
autor
7. pro 2010

@ivett25 tak ať se dneska daří a ať jsou jen samé ukázkové fotečky 😉

jitaf
autor
7. pro 2010

@mlsdlisaci já s tím počítám že to nemusí jít ale nevadí mi to za zkoušku nic nedám. A naše Sárule je modelka ráda se fotí 😀 vždy se na ultrazvuku pěkně točí aby byla vidět tak trochu doufám i teď 😀 a vy jste nic neplatili když se to nepovedlo?

ivett25
7. pro 2010

@jitaf, tak my už dneska byli a naštěstí se dneska prďolka ukázal. Sice ne 100%, ale oproti předchozím návštěvám to bylo ukázkové. My platili jsme jen na začátku 700,-- a pak pan doktor říkal, ať přijdeme příště a když nic nebylo vidět ani příště, tak nás znovu objednal na dnešek. Hodně jsme váhali, jestli to má vůbec ještě smysl, ale řekl nám, že za to nic nedáme, že je to všechno v té původní ceně. 😉

jitaf
autor
7. pro 2010

tak to je super 😉 no meli by jsme platit 1200 tak si myslím jestli nic z toho nebude tak že mě manža asi zabije 😀 😀

mlsdlisaci
7. pro 2010

jitaf-ne neplatily a vím že i jiné maminky u dr Richtra neplatily když se to nepovedlo.On je na tohle super ale zeptej se ho na váhu miminka on to sám neříká 😉

prdecek
23. črc 2012

@jitaf zdravím, jak probíhal ten 3D ultrazvuk ve Svitavách???? nevím zda se objednat tady nebo do Litomyšle.

jennyska
4. zář 2013

Ahoj Maminky,

na MK máme takovou společnou knihovničku, kterou si tady s maminkama tvoříme a každá z vás se do ní může přidat. Jsou v ní jak obecné informace o věcech týkajících se těhotenství, mateřství, tak hlavně Vaše cenné zkušenosti. 🙂

Já jsem právě vytvořila článek na téma 30.týden těhotenství a ráda bych Vás poprosila, zda byste mohly k tomuto článku napsat svou zkušenost s 30.tt a vložit ji zde https://www.modrykonik.cz/30-tyden-tehotenstvi/ a nebo také shrnout celý Váš předchozí 2.trimestr zde https://www.modrykonik.cz/druhy-trimestr/ , či jednotlivé týdny v 2.trimestru a připsat zkušenost také k nim https://www.modrykonik.cz/tehotenstvi-tyden-po-... .

Pokud byste mohly, bylo by to skvělé a pomohlo by to i ostatním maminkám, které právě prožívají to stejné. 😉

Děkuji Vám a přeji krásný den!
Jennyska

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru