3D ultrazvuk. Veveří versus Helios. Je v něčem rozdíl?

marfuska01
14. lis 2007

Holky ahoj, kde jste byli na 3D ultrazvuku v Brně?

Jsem objednaná jak na Veveří tak do Heliosu, ale ted mě překvapilo, jak je to na Veveří v porovnání s Heliosem dražší..

Nevím přesně kolik stojí na Veveří foto + DVD..
V Heliosu to stojí 500 + 100..

Je v něčem rozdíl? Dělají na Veveří něco navíc?
Jdu tam ve 20tt a ted jsem z toho matěj 🙂

Díky 😀

noangel
14. lis 2007

ja byla v Heliosu na 3D a za tech 600,- mame 20 min zaznam na DVD a 4 fotky
na Veveri myslis Prenatal? ja to tam brala jako centrum prenatalni diagnostiky nevim jaka je tam presne cena ale vim ze je celkem silena. v tom Heliosu sem to brala tak jako ze tam jde se mnou manzel se podivat a pro fotecky pro pribuzny a soucasne tak doktorka kontrolovala jestli ma vsechno jak ma mit a kde ma mit a rekla me totez co muj mudr na UTZ ve 20tt

marfuska01
autor
14. lis 2007

Já vím, právě na stránkách Heliosu cena je, 500,- foto + 100,- DVD, což se mi zdá úplně super, ale slyšela jsem že na Veveří je to tak o tisícovnku dražší.. A právě nevím v čem je rozdíl?!
Zatím to vidím že půjdu na obojí, na Veveří si nechám udělat foto (at jich máme víc) a v Heliosu ještě DVD..

noangel
14. lis 2007

me aj muj mudr rikal ze tu prenatalni diagnostiku co tam delaj za 1500 me domluvi jinde za 500 pokud bude treba. myslim ze na Veveri kdyz uz ten 3D utz maj tak na nem vydelavaj a pokud ses ty nebo nekdo v rodine trosku pocitacove zdatnej tak se daj s toho zaznamu vystrihat fotky a vytisknout. idealne ale ulozit coz ti doporuci i s fotkama z utz oskenovat je ze jsou fotosensitivni a blednou

flumina
14. lis 2007

Holky 3D ultrazvuk na Veveří stojí 1 200kč, je to dost drahé. 😖

marfuska01
autor
14. lis 2007

Flumi myslíš i s fotkama??

Tady žádanka je asi na prdlačku, co?

atreides
14. lis 2007

v Heliosu ti dají taky foto

marfuska01
autor
14. lis 2007

Jo to vím, foto a vyšetření za 500,- a navíc si můžeš zaplatit 100,- a máš to i na DVD..

Jen mě zaráží proč je to na Veveří o tolik dražší, jestli je tam něco navíc?!

A kolik to stojí na Veveří jen vyšetření a třeba foto 3D..
Na netu nic nemají.. 😒

atreides
14. lis 2007

marfus: zkus tam zavolat, slečna byla moc hodná 🙂
Na Veveří jdu na velký UTZ a taky to jde hodit na video, ale příjde mi to zbytečný 😒

flumina
14. lis 2007

marfuška: to nevím jestli je to i s fotečkama, ale drahé je to i tak. Už jsem tam objednaná někdy na konec listopadu a teď toho trochu lituji, o Heliosu jsem nevěděla, myslela jsem že to dělají pouze na té Veveří. A od kamarádky nám byl doporučen Dr. Vlašín, prý je to nejlepší ultrazvukař, tak teď nevím. 😎

zen
14. lis 2007

marfusko, já se ti divím, že jdeš na tu Veveří. Byla jsem tam na NT a málem mi vypadly oči když jsem zjistila kolik chtějí za 3D 😲 Být tebou tak tam zavolám a normálně to zruším a vymluvím se že nebudu v Brně. A pak si zajdu do Heliosu. Udělají ti úplně stejný záznam nic víc a stojí to téměř 3x tolik. Zvaž to 😉

atreides
14. lis 2007

flumina: dneska mi moje dr. doporučila taky Vlašína 🙂 A nejde ta objednávaka zrušit?

zen
14. lis 2007

flumino, a nechceš to zrušit vždyť je to jen jeden telefon na recepci. 😉

zen
14. lis 2007

Holky možná je opravdu dobrý co se týče na vývojové vady a tak ale 3D máte pro radost je to sice i kontrola ale nadstandartní ultrazvuk, který vám uý jen tak odhalí co má mimouš mezi nožkama 😉 😀

atreides
14. lis 2007

souhlasím se zen, na Veveří mi ten velký UTZ hradí pojišťovna, ale na 3D si myslím, že je cenově nejlepší ten Helios 🙂

marfuska01
autor
14. lis 2007

MUDr. Vlašín je primář nebo přednosta té kliniky a je úplně super! Já už jsem tam u něho byla a je to fakt Doktor s velkým D!
Ten je nejlepší!! Jednou jsem ho poslouchala i v rádiu, když mluvil o té prenatalce..

Jo já si tam zavolám.. Žádanka je mi teda na nic?? Třeba si tam nechám udělat jen vyšetření a pak půjdu do Heliosu..
Zase se mi to nechce pustit.. Nééé, to já bych nezrušila. To si spíš odpustím dobroty do bříška ale půjdu na obě vyšetření 🙂

Já jsem na Veveří objednaná na 29.11. a do Heliosu "až" na 3.12... To už bych nevydržela ty čtyři dny počkat 🙂

atreides
14. lis 2007

marfus: a musíš se objednat přímo k nějakýmu dr.?

marfuska01
autor
14. lis 2007

Atreides jestli tu žádanku, co mám od svého gynekologa můžu použít na Veveří na vyšetření bez foto a tak a budu to mít zdarma, řeknou mi tam zda je Doubravka zdravá a zda je to teda Doubravka nebo Hubert, tak bych to tak udělala. Pak si skočím navíc do Heliosu kde budu mít to stejné vyšetření a navíc foto a DVD..

flumina
14. lis 2007

zen: Teď o tom uvažuji že to tam zruším. A od kterého týdne to v Heliosu dělají, nevíte holky? Na Veveří to 3D dělají až okolo 24tt. Má ten Helios nějaké net stránky kde je na ně kontakt? ☹

marfuska01
autor
14. lis 2007

Myslím že ne, já jsem se tam jen objednala.. Na recepci se mě neptali ke komu jdu ..

atreides
14. lis 2007

no já to tak mít budu, páč v Blansku to vyšetření nedělají a posílají právě na Veveří

marfuska01
autor
14. lis 2007

Flumi jestli máš žádanku, tak si na Veveří nechej udělat aspon vyšetření a to ostatní v Heliosu..
www.sanatoriumhelios.cz

janulas
14. lis 2007

marfus...no já jsem byla na Veverí, a maximální spokojenost, platili jsme tusím ze 1500,- tak rozdíl si myslím ze je v ultrazvuku, je 3D a 3D, mela jsem moznost porovnat, tady mají opravdu kvalitní, a to dvd který ti dá ti vyrazí dech!! Navíc dve barevná fota...no já teda mela dve, protoze mám dve deti...tak hodne stestí a at se ti mimco otocí na kameru oblicejem...já se musela chvilku procházet, aby byla malá videt, ale mají tam s námi trpelivost...chodila jsem tam potom uz na vsechny ultrazvuky a super..tak se drz!

atreides
14. lis 2007

janulas: jéé gratuluji k dvojčátkům 😵

janulas
14. lis 2007

atreides...díky, jsou to pokladíky 😎

jinak holky k dr. Vlasínovi jsem chodila, byla jsem tam na prenatu, na velkém ultrazvuku, na 3D a potom i v tom 32...je úúúzasnýýý, kdyz nebylo mimi videt oblicej, tak jsem si chodila po chodbe, nez se otocí..na vsechno jsem se ptala a on mi mile odpovídal....opravdu milý clovek a úzasný odborník!

atreides
14. lis 2007

janulas: jak to zvládáš?

a musím se objednat přímo k němu?

hankka
14. lis 2007

Ahoj, přidávám svou zkušenost. Na vyšetření jsme chodili na Veveří, kam nás posílala moje gynekoložka. U 3D jsme chtěli ušetřit, jak už tady bylo řečeno, je to pro radost, o žádnou diagnostiku se nejedná, tak co, ale musím říct, že jsem pak litovala. Záznam je poměrně nekvalitní, když porovnám naše DVD s těmi od holek z Veveří, je to opravdu rozdíl. Proto asi i ta vyšší cena, za lepší přístroj. Kdyby šel vrátit čas tak neváhám a určitě si připlatím a mířím na Veveří. 😎

flumina
14. lis 2007

díky za odkazy.

janulas: Můžu se zeptat kolik toho záznamu na Veveří natočí? Je to 10 min nebo víc čí míň? 😉

marfuska01
autor
14. lis 2007

Janula díky, gratuluju k dvojčátkům!! 😀

JO já to tak udělám.. Půjdu na obojí..
Však tohle je památka na celý život, jak tvoje miminko vypadalo když bylo uvnitř tebe. Kolikrát vyhodíš peníze za něco co vůbec nepotřebuješ nebo zjistíš že se ti to nelíbí.. Tohle se mi myslím bude líbit pořád 🙂

atreides
14. lis 2007

podle toho co má Helios na svých stránkách mi to přijde dobrý

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru