3D v Heliose, Brno. Máte skúsenosť?

mata35
29. bře 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Ahojte, kočky, objednala som sa na sono do Brna /Helios/ , urobila som dobre? Aké máte skúsenosti? Je tam personál v pohode? 🙂 Ďakujem

papuellka
31. bře 2008

Ahojky, také jsem přemýšlela, kam se objednat na 3D ultrazvuk, avšak po přečetení některých diskuzí, bych asi volila Brno - Veveří, sice asi tam stojí dvakrát tolik, ale co se kvality týče, prý určitě lepší...

atreides
31. bře 2008

já byla v Heliosu a byla jsem spokojená (viz. foto v albu), stejně to máte na dobu těhotenství a pak už si to nepustíte, když budte mít u sebe originál 🙂 , popravdě mi si to DVD pouštěli hlavně ze začátku

mata35
autor
31. bře 2008
Uživatel mata35 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od mata35.

Papuellka : Ahoj a prečo je to tam kvalitnejšie? Majú iné ultrazvuky?

atreides
31. bře 2008

maty, tady je téma akorát pro tebe 😉

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru