4D ultrazvuk v Benešově. Jak dlouho to trvalo?

lisounek
5. kvě 2008

Ahojky, zajimalo by me, zda jsem nektera byla a jak dlouho to asi tak trvalo, jake mate pocity a tak? Me to laka a uz jsem si nejake info zjistovala, ale neznam nikoho, kdo by na tom byl, tak to zkousim takto 🙂 , snad se nekdo najde. Diky za prispevky...

lisounek
autor
16. kvě 2008

no presne si myslim to same, nektere maminy to dokazou prehanet, ale kazdeho vec 😨 ja jsem cekala tak nejak do 20 tt a pak jsem zacala obcas kupovat nejaky ten hadrik ale spis sobe pro radost...a na to prani se taky tesim, protoze na to clovek bude mit klidek a taky snad bude pekne, tak to bude schnout jedna basen 😉

lucky.lady
16. kvě 2008

Schnout to bude, ale aby jsme neschnuly i my 😀 😀 😀 . Jsem zvědavá, jak ta vedra přežijeme. Kdybych neměla dceru, tak budu klíďo celý červen-červenec zalezlá doma ve stínečku 😀. Ale jak to tak tuším, tak se budu potit někde na pískovišti 😒

lisounek
autor
16. kvě 2008

noo lucky s tim jednim detatkem uz je to horsi teda vid?? noo tak to budes mit zajimavy... 😎

lucky.lady
16. kvě 2008

Ono to nějak dopadne 😀. Dcera už je šikulka a dá se s ní domluvit. Kdyby bylo nejhůř, tak budeme doma zalezlé obě. Nebo pojedeme na chalupu, kde můžu být ve stínu a malá se může plácat na dvoře 😉

nikca100
10. čer 2011

Ahojky maminky,
4D Ultrazvuk se platí?Já jsem tam byla když jsem čekala mojí první dceru,A za 4D Ultrazvuk jsem nic neplatila jen za fotku se platí 500kč a to není poviný....

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru