4D ultrazvuk v Olomouci. Máte zkušenosti?

lumpi
30. říj 2006

Ahoj holky,
chtěla bych se Vás poptat,zda-li máte nějakou zkušenost s 4D UZ v Olomouci?
Já tam totiž byla a byla jsem velmi zklamaná...Ne z UZ,ale z celého průběhu vyšetření!!
Tak jestli máte někdo nějakou zkušenost s tímto zařízením,tak se ozvěte 😉
Dík 🙂

adrastie
30. říj 2006

Ahojky,
čím pak jsi byla zklamaná? mě tedy akorát štve že se jim asi ztratily mé výsledky ohledně boreliozi, no tak snad doufejme že to bude ok a že se dodatečně najdou.
Jinak co se týká 4D, mě spíš zklamal výsledek ale za ten nikdo nemohl, malá je při jakémkoli utrazvuku natočená obličejíčkem někam dozadu takže je vidět ze zadu jen hlavička, občas sebou mrskne, ale žádné super záběry, takže na poprvé jsem byla ve 20tt, to mě to tedy stálo 800,- a měla jsem tam jeden záběr kdy se povedlo ji zachytit, na podruhé jsem doktorovi v 27tt řekla, že to chci na dvd jen když bude dobře natočená, nebo pak fotku, tak foto nás stálo asi 250,- a dvd jsme k tomu také dostali akorát už tam nebyl žádný 4D záběr.
Podle toho kam také chodíš, mám pocit jestli v Omiku není víc 4D ultrazvuků.

lumpi
autor
30. říj 2006

Ahoj Adrastie,
já byla v G-centru v Olmiku,nevím,kolik tu toho můžu napsat,adresu asi ne,ikdyž já jim nehodlám reklamu dělat ani náhodou.. 😉
Já tam byla ve 23 tt,mimi se nám pěkně ukázalo,ale celkové vyšetření trvalo pouhopouhých 8 minut - to máme taky natočeno na DVD.Z 90% bylo vyšetření ve 2D,pak nám doktor ukázal mimi 3x ve 3D rozměru,vytiskl 3 fotky a natočil mimi 35 vteřin ve 4D rozměru.Mě to přijde za 800,- strašně málo,na to,že jsem se objednávala pouze na 4D UZ.Já nevím,celé mi to přišlo takové rychlé a odbyté,víš.

wipaja
31. říj 2006

lumpi...souhlasím s tebou, taky mě to v G-centru nenadchlo. Navíc na www stránkách mají napsáno, že berou 500Kč, tak mě ta suma docela překvapila.

adrastie
31. říj 2006

To je pravda, u mě to také bylo krátké a na webovkách jsem četla 500,- a nakonec to bylo 800,-

cibule
13. lis 2007

Holky, poraďte nějáký dobrý 3D, 4D v Olomouci. 😨
Prosím i o kontakt. 😉

many
13. lis 2007

já to vůbec neznám to 3D nebo 4D na to chodí všechny těhulky?

cibule
13. lis 2007

Many, ne, nemusíš na to jít. Ono se to i platí, ale já chci mít památku na mimíska v bříšku, tak proto hledám kontakt na tento UTZ 😀

many
13. lis 2007

já to právě vůbec neznám,teď jdu příští pátek na ten screening v první trimestru a to se taky platí 1400,- nemusí se nato jít,ale já raději půjdu,je lepší mít víc vyšetření aspoň pro můj klid 🙂

cibule
13. lis 2007

Many, na tom jsem taky byla 😀 Je to dobrý, protože tam se odhalí víc vad než na tripplech a navíc tripply bývaj pozitivně falešný. Já na tripply nemusela, protože náš dr.posílá raději na ten screening v 1.trimestru všechny, takže mě to ani nic nestálo 😉 Taky jsem byla v Olomouci 😉

halkac
13. lis 2007

Kontakt na olomoucký 4 D ultrazvuk: www.aleskrivanek.cz

Kdo to však nemá daleko do Nového Jičína, vřele doporučuju spíše mudr. Pětroše - nadstardartní služby za slušné peníze. S olomouckým centrem nesrovnatelné: mluvím z vlastní zkušenosti.

V Olomouci jsem byla na genetickém ultrazvuku (650,-) u vyhlášeného doktora Poláka (pracuje u A. Skřivánka) - obrovský profesionál, vyhlášená kapacita, ale celé vyšetření cca 5 minut.
V NJ jsem byla na 3 D ultrazvuku (700,-) u doktora Pětroše, tvralo cca 30 minut, z toho 23 minut máme na DVD, 4 fotky z UTZ... Doktor Pětroš vstřícný, citlivý, vtipný...

halkac
13. lis 2007

Ještě kontakt na Nový Jičín - mudr. Pětroš: www.mujweb.cz/mudrpetrosgyn

halkac
13. lis 2007

Pardon - ještě jednou Nový Jičín: http://www.mujweb.cz/www/mudrpetrosgyn/

cibule
13. lis 2007

Halkac, děkuju 😉 No, do Jičína je to pro nás kus 😒 Škoda 😒 Tak říkáš, že Olomouc nic moc? ☹ Sakriš, tak to mě štve 😒

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru