Ako sa dostať k MUDr. Vlašínovi v Brně?

galaxy
5. bře 2013

Baby zajtra idem do Brna na genetiku. Chcela som priamo k MUDr. Vlašínovi,ale na recepcií mi povedali,že má plno. Neviete mi poradiť ako sa zajtra dostať priamo k nemu???? Skúsala som mu už aj e-mail napísať,ale neviem či mi stihne odpísať.

tajemna30
5. bře 2013

No pokud k němu nejsi objednaná, a jdeš už zítra, tak se k němu bohužel dle mého nedostaneš ☹ Já u něho byla poprvé, podruhé už měl plno, a to jsem tam volala několikrát.

veruska007
5. bře 2013

Já se k němu dostala přes recepci, objednala jsem se přímo k němu.

ashlee
5. bře 2013

to by jsi se musela objednat přimo k nemu.

tulanek
5. bře 2013

Ja jsem u neho byla na obou kontrolach a vzdy jsem musela byt objednana primo k nemu,jinac se tam clovek nedostane ,je to fakt spicka mezi temahle doktorama a proto ma porad plno...

lv
5. bře 2013

tak jsem asi měla štěstí, vždy jsem se objednávala na recepci, neřekla jeho jmenovitě a pokaždý jsem byla u něj, 4x tuším. Ale na běžný těhotenský utz, ne nějaké genetické vyšetření.

blahova_andrea
5. bře 2013

já šla na poslední chvíli, byla jsem jediná bez doporučení lékaře. na recepci mě prostě někam vmáčkli, abych se vešla do tt a pak jsem tam ten den čekala hoooodně dlouho a věčně někdo "předbíhal". ani jsem netušila ke komu mě objednali, až časem jsem zjistila, že mě vmáčkli k tomu nejlepšímu. takže u mě prostě jen náhoda. nejdřív velký spěch a pak velká trpělivost 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru