• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Amniocentéza - odběr plodové vody. Podstoupily jste?

2. ledna 2017 
macek:blahopřeju k výsledkům... Potěšilo mě to-mám podobné riziko na D.s.jako jsi měla ty-takže si dodávám další síly a naději. Jestli můžu chci se tě zepta-přišlo ti to poštou,nebo jsi tam volala? Pokud poštou-je to srozumitelné? Jaká volí slova-máš hned jasno nebo to musíš chvíli studovat než to pochopíš? Píšu to už podruhé-nějak se mi to asi neodeslalo...
15. zář 2007 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
hellca:
taky jsem byla na plodové vodě, byxla jsem v brně v centru prenatální medicíny,nebo jak se to jmenovalo.výsledky mi řekly do telefonu přesně za 14 dní a poštou mi to taky přišlo ale asi za dalších 14 dní,ale je to úplně srozumitelné,minimálně odborných slov,a stručný.takže tomu v pohodě porozumíš.ahoj
15. zář 2007 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamila:tak to jsem ráda že nebudu muset luštit čísla a pdborné výrazy... Doufám že v té Ostravě mi taky řeknou po telefonu něco dříve.. Tak zatím dík...
16. zář 2007 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
hellca: no to nevím mi teda ve fakultce nic neřekli mám čekat ve středu to budou tři týdny a mam si volat tak v úterý tak nevím je to šílené ale držím palce. :slight_smile:
16. zář 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabba:no asi to tam dřív nebude-za zeptání nic nedám,ale nedělám si iluze... Hlavně ať mám za sebou už alespoň ten odběr a ať nejsou komplikace... Pak hold budu čekat.V tu středu dej vědět-věřím že to máš v pořádku,když to tak trvá... Jestli je fakt že pokud něco najdou volají sami a brzo-tak raději vydržím to čekání,jen ať je to dobré.
16. zář 2007 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
hellca,dík za gratulaci k výsledkům.Nic mi ještě poštou nedošlo,jen jsem si ve čtvrtek zavolala.Stačilo mi to hlavní,že je vše v pořádku a dál to už nerozpytvávám.A jak píše kamča,vše tam bývá napsáno srozumitelně a celkem jasně.Budu držet palce,pak hned napiš!
16. zář 2007 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak dneska ve tři si mám zavolat prý se na tom dneska pracuje a doladuje snad to bude vše ok tak ještě musím vydržet :wink:
17. zář 2007 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi:myslím na tebe... Držím pěsti ať je to dobré-a určitě bude! Hned dej vědět...
17. zář 2007 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak už mám výsledky všechny a je to v pořádku.Jsem fakt štastná :slight_smile: a budeme mít holčičku tak hned začnu konečně nakupovat,nemám ještě nic.
gabbi: držím palce,určitě to bude v pořádku :wink:
17. zář 2007 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fredanek:Gratuluju-to je super. A na holčičky se nakupuje krásně... Já už chci taky...
17. zář 2007 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fredanek,také si přidávám ke gratulaci,to je psychická uleva,že?Koukám,že převažují více princezny a chválím Ti jméno Eliška.Gabba,neboj večer Ti také už pogratuluji a třeba zase k princovi,vydrž máš to za pár!
17. zář 2007 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak jsem tam volala bude to dobré a bude to kluk jako buk :slight_smile: díky Vám všem taky a přeji hodně zdravíčka těm našim miminkám a pevné nervy maminkám :slight_smile: holky já jsem tak šťastná :grinning: :grinning:
17. zář 2007 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabba: Mooooooooooooooc gratuluuuuuuuuuuujiiiiiiiii :wink: :grinning: A všem přeji hodně štěstíčka :slight_smile:
17. zář 2007 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji děkuji :slight_smile: :slight_smile:
17. zář 2007 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Připojuji se taky ke gratulaci, mě ve čtvrtek čekají výsledky krve, amnio později, už ať to mám jako vy za sebou :wink:
17. zář 2007 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi:To je krásné-moooooooooc ti to přeju!!!! I pro mně je super číst takové krásné zprávy. Zvedá mi to náladu a více věřím že i já budu ta šťastná....
17. zář 2007 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi:můžu se prosím na něco zeptat? Tebe na tu amnio poslali kvůli špatným výsledkům z krve(těm tripl testům)? A na co a jeké riziko jsi měla? Pokud se ti nechce nechce k tomu vracet tak nemusíš...
17. zář 2007 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík maminky, taky jsem byla před více jak 14 dni na AMC ( kvůli zvýšenému HCG ), odběr byl v poho, jen to trochu štíplo a pak to bylo trochu nepříjemné a pak jsem 3dny hajala a další týden se šetřila, od středy víme výsledky, v bříšku máme zdravou Jasmínku. Přeji všem maminkám zdravé dětičky ale věřím, že všechny budou, odběru se nebojte, horší je to čekání na výsledky, držím Vám všem pěstičky
17. zář 2007 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hellca: měla jsem ten tripple test špatný DS 1:140 a bude mi 31 tak mě automaticky poslali na plodovku na ultrazvuku bylo vše ok a doktor mi sice řekl že to bude dobré ale jistota je jistota :wink: hned se zeptej kdy si můžeš zavolat ja jsem si sice připadala jak blázen ale pan doktor přímo ve fakultce mi to zjistil :slight_smile: jinak neboj ten odběr je v pohodě dělají to profesionálové :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejhorš je to čekání :sunglasses: a ty máš riziko na co a kolik?
17. zář 2007 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám riziko na DS 1:230 Mám dvě děti-obě zdravé a je mi 32 let. Tak se utěšuju že možná taky k věku přihlídli a proto tam musím. A to sono dělají také v té fakultce? Ještě před tou amnio? Mi zatím dělala sono jen naše doktorka z poradny. Jinde ne
17. zář 2007 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak jsem šla na tu plodovku tak před tím mi dělali ultrazvuk a pak po odběru, pak jsem to 14 dnech byla u mého doktora a ten mi dělal sono znovu :wink: je fakt že takových dětí se rodí málo ale jistota je jistota. Měřili ti tu šíjí? já měla 1,5 tak mi doktor řekl že to bude dobré
17. zář 2007 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neměřili nic-já jsem měla sono jen v poradně a to se doktorka dívala na srdeční akci apod. Ale od těch výsledků z tripl testu už jsem žádné sono neměla.Dostala jsem pozvánku ke své doktorce a ta mi bez prohlídky řekla o co jde a že se mám objednat na tu plodovku. Sestřička mi tam zavolala a hned mě na sředu na půl osmé objednali... Tak jsem ani neměla čas o tom v té ordinaci popřemýšlet-a bylo rozhodnuto že tam půjdu. Ale šla bych stejně.
17. zář 2007 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak sa chcem pochvalit aj ja mám dobré
výsledky z amniocentézy, dnes som volala, tak som stasnááá!
Za 14 dní ma čakajú celkové výsledky+ultrazvuk!
Pohlavie zatial neviem, myslíte, že by mi ho povedali
do telefonu?
17. zář 2007 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se v telefonu ptali jestli chci vědět co to je a já že jo tak mi řekl budete mít chlapečka :slight_smile: mi to trvalo tři týdny :unamused:
Hellca: já jsem byla taky automaticky rozhodnuta že půjdu jistota je jistota neboj bude to fajn někde jsem četla že někteří posílají až od 1:100 :wink:
gebi: gratuluji to je úleva :slight_smile: že?!!
17. zář 2007 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabba-to je úleva a velká, to keby som vedela, že
mi pohlavie povedia do telefonu, tak si určite nechám povedat,
no nic,tak až o dva týždne. Máme stejné termíny, všimla si si to?
Mne kvoli predošlému nevydarenému tehotenstvu,(miminko
malo vela vývojových vad)poslali priamo na amnio.
Nerobili mi ani tripple test.
17. zář 2007 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už zítra mě to čeká... Hned ráno na půl osmé-tak se asi chvilku neozvu a budu poctivě ležet. Pak dámvědět jak to proběhlo a budu čekat a čekat... Nejraději bych hupla hned o měsíc dál ať to je za mnou. Tak zatím pa
18. zář 2007 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
gebi: no tak vidíš ted to bude zdravé miminko!! :slight_smile: si tam zavolej znovu :wink: já budu taky dneska volat a necham si všechno vysvětlit na kolik nemocí se to dělá atd. ten pan doktor je super díky za něj :sweat_smile:
hellca: neboj jedou pěkně pomalu uvidiš svoje miminko jak se tam váli :wink: a pak si doma odpočiň já jsem to nepodceňovala a tři dny jsem fakt ležela :wink: a víš co když ti bude úzkou tak si zpívej já jsem si pobrukovala lalalal la a hned to bylo lepší jsme přece velké holky :wink: zítra na tebe budu moc moc myslet :slight_smile: G.
18. zář 2007 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabbi:zatím díky... Pomalu ve mně roste nervozita-ale hlavně že už budu mít zítra za sebou ten odběr.S tím zpěvem u mně...nevím nevím-asi by všichni utekli jak bych zapěla. Na ulrazvuk se těším-až prcka zase uvidím. No já až budu mít za sebou všechno a budou už i výsledky tak se mi uleví jako nikdy v životě. . .
18. zář 2007 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve fakultce v Ostravě mi to pan doktor všechno pěkně vysvětlit takže si tam klidně zavolejte pan je moc hodný a všechno mi vysvětlil a dneska mi řekl že to to úplně super nic tam není navíc ani nechybí :wink: takže ho klidně bombardujte říkal že mě chápe :wink:
18. zář 2007 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabbuška,také se přidávám k velké gratulaci k zdravému princovi,však jsem Ti to už psala,že budeš mít zdravého chlapečka,no vidíš!Tak hurá na nakupování modrého.Já magořím denně s nakupováním co vím výsledky.A neboj do třetice to bude určo už holčička! :slight_smile:
18. zář 2007 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek