Amniocentéza - odběr plodové vody. Podstoupily jste?

pessy1
29. led 2007

ahojky, chtěla jsem se zeptat, jsem ve 20. týdnu a triplle testy mi nějak nevyšly.Podstoupil někdo z vás odběr??Mám strach, jestli je miminko zdravé.V rodině žádné nemoci nebyly, ale už pár let beru železo na anémii, je to možný, že to nevyšlo díky anemii???

elana
31. led 2008

Agy, máš IP.

elana
31. led 2008

Ono to nějak blbne, neobjevuje se mi to v odeslaných. Tak pokud Ti to nedošlo, dej mi nějak vědět (sem nebo do IP), zkusím to poslat zítra.

suzia
1. únor 2008

Ahoj holky tak jsem slibila ze se ozvu.ve stredu nam rikali ze uz to v patek urcite bude a dnes jsme volali a nic ani v laboratori nic nemaj tak mame zavolat v pondeli po 14 hod ze uz to snad bude...uz jsem zas na dne a jen rvu ☹

e.k.t
1. únor 2008

neboj to bude dobrý, my byli v úterý a ani jeden výsledek z těch 15 co jsme byli na odběru nebyl špatný, teda jedna holčina trochu oplakala že chtěla holku a bude mít kluka, ale všichni zdraví, věř že i u vás to bude v pohodě. Hlavně se nestresovat.

lenkabu
1. únor 2008

suzia: trvá jim to teda 😠 Já jsem přímo z HK, z Moravskýho Předměstí.

e.k.t
1. únor 2008

já z Holic, a na odběru jsem byla v Pardubicích v G-Medu. tam jim ti trvá 3 týdny a je to v pohodě, ale vzorky stejně vozí právě do Hradce.

suzia
1. únor 2008

Mno prave ze jim to trva tak uz je mi to divne .Sestra mamce rekla jsou to zive bunky a ze rostou a kazdymu to trva jinak takze musime vydrzet.zesa se uklidnuju ze kdyby tam uz neco treba i malinko nasli ze to tam napisou a budou me informovat ze to nenechaj vse najednou ☹ Ja jsem z horic.

lenkabu
2. únor 2008

suzia: to je uričtě v pohodě, dávno by ti volali 😉

andrejak
3. únor 2008

ahoj petule24, celý týden jsem byla mimo, odjela jsem do Ostravy k sestřenici,moc mě to pomohlo. Udělala mě radost že mě to navrhla,potřebovala jsem na chvíli odjet od všeho,ani jsem nechtěla k počítači, prostě jsem vypla vše a relaxovala 🙂
už mám výsledky mých krevních testů na ty chromozonální vady a jsem úplně zdravá,prý to byla náhoda co se mě stalo a můžu mít zdravé mimi. Ohledně výsledků mé holčičky mě řekli, že budou až za půl roku,ale jestli nechci tak že nemusim volat že příčina byla jasná z plodové vody a abych si zbytečně neoživovala vzpomínky ☹
Zítra jedu k doktorovi na kontrolu tak jsem zvědavá co mě řekne
Je něco nového u tebe?
pa

e.k.t
3. únor 2008

Andej držím pěsti ať jsi v pohodě, Hlavně že sis odpočinula a ty výsledky že jsou pohodové.

andrejak
3. únor 2008

e.k.t díky a ať vám to dobře dopadne 🙂 pa

petruna
4. únor 2008

ahoj Andrejak, tak to je moc fajn, ze sis takhle dáchla. Moc ti to preju. A mam radost, ze mas v poradku vysledky. Priste to urcite vyjde, neboj !!!!
Ty testy vasi holcicky bych si rict nechala, at opravdu vis na cem jsi....Ja plodovce zas tak 100 procentne neverim, tak bych chtela mit jistotu, o co presne slo...
Mej se moc hezky !!! Jsi statecna !!!

suzia
4. únor 2008

AHOOOOOJ HOLKY TAK I JA MAM VSE V PORADKU JSEM TAK STRASNE STASTNAAAAAAAAAAAAAAA 🙂 dekuju mooooc vsem za podporu 😉 Hrozne moc jste mi vsechny pomohly!!!

agy
5. únor 2008

Ahojky,
všem Vám, které už máte výsledky a dopadly dobře móóóóć gratuluju a troche závidím 🙄 , já to mám ještě pořád před sebou (myslim ty odběry) a už se mi v noci trochu špatně spí...
Tak pěknej den a všem a co čekají SÍLU!!!! 😉

ceeruti
5. únor 2008

suzia-MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOC GRATULUJÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ A MAM UPLNĚ HUSÍ KUŽI..UPLNĚ S MĚ VRATIL TEN POCIT,KDYŽ JSME SLYŠELA,ŽE JE PRCEK V POŘADKU 😀 TED UŽ SI TĚHU JEN UŽÍÍÍÍÍÍÍÍVEJ 😀

petule24
5. únor 2008

ahoj Andrejko, je super, že jsis odpočinula v jiném prostředí, určitě ti to pomohlo. Však jsem sem každý druhý den nakukovala jestli náhodou nenajdu nějakou zprávičku.
A co tvá minulost, už ti dala pokoj?? nebo se to změnilo??
Mám radost za tebe, že to byla jen náhoda a neboj, až se najde ten správný mužský, tak se to miminko podaří a už u tebe v bříšku určitě i zůstane. Moc ti to přeji. Určitě se ti po těch výsledcíc ulevilo, viď? A proč vlastně tak dlouho trvají výsledky od maličké?? Je sice fakt, že člověku by tím oživili vzpomínky, ale mě osobně by hryzal ten červíček nevědění, jaké budou její výsledky.
My už jdeme konečně za týden na ten ultrazvuk, tak se dozvíme zda Tomášek nebo Natálka 🙂, už se na to těším. A jinak je vše v pořádku. Čeká mě už jen ta cukrovka, ale jsem chudokrevná a nevím jestli to budu podstupovat, protože jak se po odběru hned nenajím, tak mi je hodně špatně a 2 nebo 3 hodiny to teda opravdu nevydržím... musím se s doktorem domluvit, ono, stejně, když ti ji najdou, nic dělat nemůžou, je to prostě těhotenství.
A jediné co je u nás asi nové je, že chodím na cvičení pro těhulky, což je super a baví mě to a snad se tak alespoň úplně "nerozpadnu" 🙂 a jinak je vše při starém, pořád si maličké bere jen ze mě, takže mi roste pouze bříško´. A vlastně, největší novina je, že už cítím pohyby. Cítím je od 19tt, ale aniž bych si musela sahat na bříško, tak až od neděle 🙂, je to krásný.
zatím papa P

suzia
5. únor 2008

Ahoj ceeruti mooc Ti dekuju fakt moooooooooooooooooooooooccccccccccccc jsem strasne statstna dneska uz jsem nakozupila nejake oblecky uzasny 🙂 moooc i Tobe dekuji za podporu a jak jinak uzivas tehu??

ceeruti
6. únor 2008

suzia-já Ti věřím,je to obrovský balvan,co Ti spadl...Jen nakupuj,užívej si 😀 Ja nakupuji už toho 11 tydne,kdy vím,že je prcek v pořadku a že je to holčička 😀 Nevydržela bych se překvapit-teda hlavne manžel 😝 Ja si těhu už konečně užívam-břicho mam teda obrovske-ale je super,jak se hybe-po tom se me bude styskat 😀 V pátek jdeme na 4D,tak se těším,až prcka uvidím jako človíčka a né jak kostričku 😎

e.k.t
6. únor 2008

ahoj ceeruti
OOOBROVSKÁ GRATULACE, věřila jsem že taky budeš v pohodě, děti které se narodí v roce 2008 mají být hodně houževnaté.

Ahoj Petule
s těmi odběry je to prý vždy jen kapka z prstu žádný odběr, měl by to hned vyhodnotit glukometr, tak se neboj, kdy máš jít? Já jdu 14.2. tak ti to potom můžu ještě potvrdit jestli se to nezměnilo.

kacka.va
6. únor 2008

e.k.t mně teda na cukrovku brali klasicky z ruky ne z prstu, i když jsem o tom, že to někde z prstu berou slyšela, tak z mého okolí všem brali z ruky.

kacka.va
6. únor 2008

petule: cukrovky se neboj, jen ta glukóza je děsnej hnus. Jinak samozřejmě ti nasadí dietu, když to zjistí a je lepší když se to zjistí, protože pak se podle toho doktoři přizpůsobí, záleží ale taky jak by ta cukrovka byla silná.

e.k.t
6. únor 2008

no já se taky netěším, a jestli budou brát ze žíly tak jim to přeju, žádné žíly nemám a odběračka vždy brečí když mi už musí brát 😠

kacka.va
6. únor 2008

e.k.t. jééé tak vítej do klubu, mně tam hledali žílu asi 2 minuty, nabídla jsem jim obě ruce, ať si vyberou, kde jí uviděj líp, tak chvíli hledali a nakonec teda něco našli 🙂

kacka.va
6. únor 2008

a musím říct, že jediný hnusný na tom byla ta glukóza, i když jinak snáším odběry krve dost blbě.
Jestli můžu radit, tak se snažte vypít co nejvíc té glukózy na první pokus, pak je to docela problém.

e.k.t
6. únor 2008

No já mám rekord 7 pokusů a kolaps odběračky 😎

Jinak ten cukr hold musím přežít tak jako jiní 😖

kacka.va
6. únor 2008

🙂

e.k.t
6. únor 2008

takže si to myslím rozmyslí dobrovolně 😎

jabber
6. únor 2008

Holky, mě ta glukóza nepřišla tak strašná, čekala jsem to po těch všech zvěstích daleko horší 🙂. A krev mi brali taky normálně z ruky a ne z prstu.

andrejak
6. únor 2008

ahoj petule 24,
tak to mám radost že si to tak užíváš 😀 . Určitě dej vědět jak jste dopadli na ultrazvuku,jsem zvědavá jetli to bude Tomášek nebo Natálka. Už jsi se dovolala na tu genetiku? Těch testů na tu cukrovku se neboj, vem si sváču sebou a až to budeš mít za sebou tak ji hned zblajzni 😀
V pondělí jsem byla u doktora, říkal že se mě to pomalu začíná vytrácet a že by to mělo být po mentruaci uplně v porádku, jediné co mě ještě trápi jsou občas bolesti na pravé straně břicha říkal že se mě vaječník posunul pod dělohu a jak na tu dělohu tlačí (ještě není úplně zmenšená) tak to bolí, pry se to občas stavá, že to nic neni, já musim mít opravdu všechno .
Tento týden jsem také začala chodit do práce, ale jen na 3 hodiny.
Má minulost mě zatim dává pokoj,zřejmě mu to už došlo
Ty výsledky (moji holčičky) trvají normálně půl roku, nevim přesně co mě ta sestřička říkala,byla jsem hodně nervozní ale něco o bunkach ale co přesně to bych plácala nesmysli
měj se pekně pa

ahoj petruno
asi máš pravdu radši si tam zavolám, stejnak bych přemýšlela nad tím jestli tam byla ještě jiná příčina.
Koukala jsem že se vám má už brzi má narodit chlapeček,tak at to dobře dopadne pa

kacka.va
7. únor 2008

jabber: mně by zajímalo, jestli to všude míchají stejně. ta moje hrozně smrděla a já na sladký věci moc nejsem, takže jsem trpěla jak pes, protože o něčem tak hnusně sladkým se mi ani ve snu nezdálo. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru