Amniocentéza - odběr plodové vody. Podstoupily jste?

pessy1
29. led 2007

ahojky, chtěla jsem se zeptat, jsem ve 20. týdnu a triplle testy mi nějak nevyšly.Podstoupil někdo z vás odběr??Mám strach, jestli je miminko zdravé.V rodině žádné nemoci nebyly, ale už pár let beru železo na anémii, je to možný, že to nevyšlo díky anemii???

zolik
17. říj 2007

Leni: díky, nějak mi příjde že poslední dva dny se ten čas zastavil. Ale musíme vydržet. Doufám, že to nebude až za ten týden. Do tý doby zešedivím. 😒

kaculi
17. říj 2007

Holkýýý, my jsme v pořádku!!! 😀 Teď jsem se dozvěděla výsledky. Potvrdili nám chlapečka a za 14 dní si zajedeme na kontrolní ultrazvuk.
Lenkabu: a nejen že tam neumí číst, ale podle všeho ani psát - mám tam podle nich 3 příjmení: moje pravé, jedno pod kterým mě eviduje doktor a na to poslední mi udělali výsledky 😀 Takže jsme se museli domlouvat podle rodného čísla 😅
A moc vám přeji, aby vám to dopadlo dobře!!!

zolik
17. říj 2007

kaculi: veeeeeeeeeeeeelikanská gratulace ke zdravému chlapečkovi. Jen tak dál. Další dobré zprávičky. Jsem zvědavá s čím dorazí Lenkabu

nikitazak
17. říj 2007

holky co mate Rh neg. pichali vam pri amniu protilatky?

lenkabu
17. říj 2007

kaculi: moooooc moooc gratuluju 🙂 Tak můžeš vyrazit na nákupy v modrém 😉 A v nemocnici teda dobrej bordel 😨

zolik: u nás zatím nic,byla tam moc ochotná sestřička, volala i do laborky. Ale říkala že zítra nebo v pátek určitě,tak už se snad dočkáme.

nikito: já nevím, mám pozitivní rh ☹

labell
17. říj 2007

nikitazak: jo píchali a před tím mi připomínali že bez toho nemám odcházet!!

hellca
17. říj 2007

gabbi:já jsem v topise měla-ten papír,který jsem na genetice podepisovala a dole jen připsali-XX(jako ženské pohlaví),a dvěmi slovy-nález v normě. Nic víc tam nenapsali. To po tom telefonu jsou konkretnější... Holky všem držím palečky

lenkabu
17. říj 2007

Přesně jak píše hellca...my se se švagrovou těšily jak si počtem v lékařský zprávě a tam bylo: chromozomů 46 XX...a víc nic 😀

andrea73
17. říj 2007

Kaculi velká gratulace i ode mě ke zdravému chlapečkovi.

Já sem furt chodím nakukovat kvůli Lenči a ona stále nic...ale i tak Ti přeju super výsledky 🙂 Zítra nakouknu znovu 😉

kaculi
18. říj 2007

Holky děkuji za gratulace 😵 Teď si to teprve začínám pořádně užívat - beze strachu!
Lenkabu: držím palce a hned dej vědět, jak jsi dopadla 😉

lenkabu
18. říj 2007

Tak u mně zase neměli výsledky, prý zítra určitě 😠

sius
18. říj 2007

Dnes jsem se objednala na vysetreni...prekvapili me ze se to dela ambulantne. Cetla jsem ze na par hodin hospitalizuji. Mam z toho desny strach. Mam termin az v prosinci...ale bojim se uz ted☹

zolik
18. říj 2007

sius: neboj - je to spíše o tom pocitu. Mě to nebolelo o moc víc než běžná injekce. Spíše ten strach z potratu a to dlouhé čekání na výsledek. To je horší jak celý proces amnio. Budu Ti držet palečky ať vše dobře dopadne. Já stejně jako Lenkabu čekám na výsledek. Byly jsme stejný den. Takže snad už zítra. 😉

gabba
18. říj 2007

kaculi mooc gratuluji ti kluci nás ale trápí 😉 teď si t užívej
lenkabu: zítra čekám na zprávičku jestli kluk nebo holka 😉 držím palečky na tu vysněnou holičku
pekný večer všem

piskotek1
18. říj 2007

pozorne jsem si precetla vsechny prispevky a jsem jen malinko klidnejsi. jsem v 16 tt a vcera jsem byla na odberu krve na gennu. Dnes mi bylo telefonicky oznameno, ze se mam pristi tyden dostavit k pani doktorce a nasledne na odber pl.vody.Jsem vydesena,i kdyz ted vim, co me asi ceka. jsem rada, ze se tady o tom mluvi a ja nedelam, predcasny zavery a neplasim, tak jak rano, ale stejne ve me dusicka je a bojim se ☹

zolik
19. říj 2007

piskotku - buď v klidu, oni doktoři zbytečně plaší. Já když jsem si volala na výsledek taky mi jen sestra řekla že mám přijít a ani nechtěla sdělit nic do telefonu. Byla jsem z toho vynervovaná. Nakonec, když jsem tam druhý den přišla, tak riziko downa bylo 1:1300, sníženo věkem matky asi na 1:500, takže mě to trošku uklidnilo, že to není zas až tak hrozné. Plodovku jsem podstoupila, dost potom odpočívala a snad už dnes budou výsledky. Zbytečně se nenervuj dokud to nemáš černé na bílém. Držím pěstičky ať je to v pořádku a ty i miminko jste zdravé

lenkabu
19. říj 2007

Mám výsledky! Čekáme zdravou holčičku!! 😀

zoliku: zavolej taky

andrea73
19. říj 2007

Jé Leni gratuluju k Vandíkovi, teď jsem si říkala, že se půjdu mrknout, jestli už něco nevíš a ono je tu takové překvápko! 😵

lenkabu
19. říj 2007

andrej: děkuju moc, no spad mi kámen ze srdce a taky můžu konečně koupit ty šatičky co je tak dlouho okukuju 🙂

zolik
19. říj 2007

tak už mám taky výsledky z HK. Jsme zdravýýýýýýýýýýýýýýýýýý 😀 😀

lucinamamina
19. říj 2007

lenkabu:moc gratuluji ke zdravé holčičce!!!Sice se nazapojuji do diskuse(my už výsledky známe),ale sleduju Vás tady 🙂 Úplně se vžívám do situace,co teď prožíváš.Je to neuvěřitelná radost 😀 😀 😀

lucinamamina
19. říj 2007

zolík:bájo,taky obrovská gratulace!!!Holky a teď hurá na nákupy 🙂

andrea73
19. říj 2007

Zolík taky moc gratuluju...co teda čekáš? Nebo si to z těch výsledků nechceš přečíst, abys měla překvápko? Holky mám z vás všech radost, jen ten kdo tím prošel se umí 100% vcítit do vaší situace. 🙂

Leni tak šup na šatičky a pak Ti je pochválím v albíčku 😉 Tys to tušila, že budeš mít holčičku, že? 😵

zolik
19. říj 2007

andrej, luci díky moc. 😀
vím co čekám, ale taťka chce překvápko a vzhledem k tomu že mi sem občas něco ukládá, zůstává to tajemství i pro ostatní. v únoru vám to řeknu 😀

lenkabu
19. říj 2007

andrej: tušila,ale zatím nenakupovala nic holčičího, co kdyby.. 😀

zoliku: ty nás napínáš 😀 V únoru sina tebe dám obzvlášť pozor 😀 😀

hellca
19. říj 2007

Holky mooooc vám všem gratuluju!!!!!! Je to krása! Ty zprávy po tak dlouhém cekání jsou jako dar zezhora. .Piskotku:Tobě to taky dopadne dobře-neboj se

piskotek1
19. říj 2007

musi to byt uzasna uleva, kdyz uz vite ze jste v poradku, gratuluji.

zolik
20. říj 2007

piskotku - klid. Taky jste určitě zdravoučký. Jen ty nervy. A už víš něco bližšího? co je zvýšené nebo jaká jsou rizika?

piskotek1
20. říj 2007

Nevim nic blizsiho,jen me objednala a na nic jsem se nezeptala, ani jsem nevedela na co.Byla jsem mimo, u nas nic takoveho v rodine neni a vidim, ze o vek tady nejde. Moje budouci svagrova me uklidnuje tim, ze vysledky mohli byt ovlivneny chripkou ,kterou jsem mela. Ale to si nemyslim.Teprve nedavno, jsem si skutecne uvedomila, ze cekam drobecka a ted tohle.

gabba
20. říj 2007

zolik lenkabu super super moc vám oběma gratuluji 😉
piskotek1: neboj bude to ok 😉 nervičky sice budou ale hlavu vzhuru budeš mít jistotu že je mimi ok 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru