Brali vám někomu krev na triple testy už v 15. týdnu?

bruni
24. únor 2012

Chtěla bych se zeptat, zda vám někomu brali krev už v 15. týdnu, když normálně se bere v 16. týdnu a pokud ano, tak zda vyšel pozitivní nebo negativní. Mě vyšel pozitivní 1:250. A NT screening mám úplně v pořádku.

petinkas
24. únor 2012

Ahoj, mně brali krev ve 13. týdnu (bývají lepší výsledky) + velký UTZ - výsledky v pořádku, a pak znovu v 16. týdnu - opět v pořádku.. pravděpodobnost mi dr. vůbec nesděloval.

merja
24. únor 2012

Ahoj , já šla na ten první screening na Veveří na Prenatal a pak přesně v 16t - v polovině (jsou to nejpřesnějí prý výsledky) a dopadlo mě to u triplu lépe než na tom první screeningu / o 100cca větší šance na zdravější dítě ). TAkže mám v průkazce Atipické 🙂 TAkže je to dosti směšné, protože tomu bývá spíše naopak 😀

jeudi
24. únor 2012

me brali v 10tydnu poprve a v 15 tydnu podruhe ,brali to podle velikosti plodu a vyslo to v poradku ,u prvnich dvou deti jsem musela na plodovou vodu a bylo take vse v poradku

segra_bruni
25. únor 2012

ahoj 🙂 tak jsem si to sla spocitat ale uz je to davno ... v 2000 jsem byla na krvi 14+1 a 16+1 ... v 2004 15+4 a 17+2 a to mi vysla 1 hodnota zvysena a tak jsem musela na podrob UTZ do HK v 19+6 a ten byl OK
prvni tehu bylo relativne OK zato druhe samy problem vc. krvaceni i jaks mela ty ... bruni, dopadne to dobre! 🙂

helcas
25. únor 2012

poprvé si to už nepamatuju a u druhého těhotenství jsem šla až v 18. týdnu, test mi vyšel hodně špatně - pravděpodobnost výskytu rozštěpových vad větší než 1 z 5... šla jsem na několik podrobných UZ, znovu na test - po úpravě týdnu těhotenství mi vyšel dobře, plodovku jsem odmítla.... a až na to, že se malá narodila předčasně (i to občas můžou znamenat špatné výsledky testů), je zdravá..podle mě je jedno, kdy se na ten test v tom rozmezí jde, ale spíš je problém v tom, že se zadá špatný týden těhotenství a hned to zkreslí výsledky..jako u mě..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru