Bude na 3D/4D ultrazvuku v 18. tt něco vidět?

hribek
20. lis 2010

Má smysl v tomto týdnu jít na tento typ utz?

komver
20. lis 2010

Já jsem byla na 3D dvakrát.Jednou ve 20tt a potom ve 25tt.A je to teda opravdu velký rozdíl.Ale taky si musíš zjistit,kde to kdy dělají.Byla jsem v Brně v Heliosu a tam to dělají brzo a pak jsem byla na Veveří a tam chtěli,abych přišla až v tom 25tt.Na tvém místě bych šla co nejpozději,určitě je toho pak vidět mnohem víc,ale zase to nesmíš přetáhnout,po tom 25tt už by ti to nemuseli chtít udělat. 😉

lukza
20. lis 2010

já byla jak píše komver jak v 20t.tak pak v 26t,a je to velký rozdíl určitě je lepší jít až v tom 26t to je už krásně vše vytvarované a přesné.koukám že jsi teoprvé v 13t.já když viděla fotečku s 3D v tomto týdnu tak je to hezké ale prostě nemá to na ten okolo toho 26t.

weri1
20. lis 2010

já byla ve 25 týdnu a je to fakt lepří než tak brzo. A zase hodně pozdě je blbost, miminko se pak nevejde na obrazovku. Já doporučuji kolem toho 25 týdne

pavcza
20. lis 2010

ahoj, já byla ve 13 tt na NT screeningu a tam pan doktor přepnul i na 3D a udělal nám už i první fotečku, pak ve 21 tt při velkým utz mi udělal taky 3D viz moje album "Tentokrát to vyjde". Jen fotečky jsou tisklé černobíle tak to tak hezky nevynikne. Ale určo doporučuji čím později, tím lépe. Doufám, že na příštím velkým ve 32 tt taky uvidíme i 3D a to už bude pořádnej kus kluka.

marinka
21. lis 2010

Já jsem taky byla ve 20 a ve 25 tt a rozhodně to bylo lepší později, jak píšou holky 🙂

emaatom
21. lis 2010

My byly později a bylo to krásný i jsme přesně viděly že malej bude po mě a fakt ju, malá je celý táta malej po mě! Máme dvojčata..........

madelen
21. lis 2010

Já byla ve 26tt a obličejík byl krásně vidět - mám ho v albu. V 18.tt tobude ještě takový mimozemšťánek.

verbalinka
21. lis 2010

Ja byla ve 20 na vyvojovych vadach, a pak ve 28. tydnu na 3D s natocenim na cd a bylo to super. A kdyz se malej narodil, tak jsem ho hned poznala podle toho UTZ. Pokud si to budes sama platit, tak nema smysl chodit driv, nez ve 25.tt. Telo jeste nema tuk a je to spis maly ufonek.

bellka
21. lis 2010

Já mám 3 D fotku z 17+2 tt a už je celkem pěkně vidět obličejíček 🙂

baradisk
21. lis 2010

ja byla v 28tydnu a doky rikal ze to v tomhle tydnu jsou nejkvalitnejsi fotky. 😉 Tak nevim ale ja je mam teda fakt hodne kvalitni,krasne ma videt oblicej. 😉

werminka
7. pro 2010

tak já byla ve 29 týdnu a fotku mám nádhernou - obličej krásně vidět 🙂 Mimi už bylo sice dost velké, takže hlava přes celou obrazovku 🙂 takže později už by ty fotky asi nebyly moc hezké. Jinak souhlasím nejlepší to je určitě kolem toho 25, 26 tt 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru